ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
jQuery Shoutbox Panel v0.5 BETA
Azuel
Witam, mam pewien problem.. W standardowym sb pokazuje kolory nicków/rang na stronie oraz w jQuery Shoutbox również, lecz po odświeżeniu sb bądź wysłaniu posta na te kilka sekund blokuje przycisk, pociemnia nicki na szaro oraz gdy przycisk się odblokuje, nicki userów trochę się rozjaśnią lecz nie zmienią z powrotem na takie kolory jak ich przynależna grupa.

Czy jest jakiś sposób aby zrobić by Kolory nicków po chwilowej blokadzie przycisku powróciły do stanu z przed napisania posta bądź odświeżenia ?

Pozdrawiam.
flaga-pl.gifPiszę poprawnie po polsku

calosc.gif
 
www.wakfu.com.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 03.05.2024 06:37:32
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
maciejgo
Witam.Zainstalowałem właśnie tego shoutboxa i po włączeniu panelu jest taki napis :
Table 'bakuganpolska_cba_pl.DB_SHOUTBOX' doesn't existYou have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 3


Tutaj zdjęcie:
i54.tinypic.com/6gk2t2.jpg

Coś tam z jakąś tabelą ale nie wiem o co chodzi.Jeśli ktoś wie o co chodzi to proszę o pomoc.Z góry dziękuję.
 
Drecha
Z błędu wynika, "jak sam błąd mówi", że najprawdopodobniej masz złą wersję Bazy Danych. To możliwe, bo cba.pl jest do... kitu.
 
Adam Stalica
@maciejgo jaką wersję PHP-Fusion masz?
Witam Grin
 
maciejgo
Php-Fusion v 7.02.03 .Nom może ale gdy miałem php fusion v 7.01.03.
 
Drecha
Złą wersję Bazy Danych, nie CMS'a.
 
maciejgo
To jaką wersję dać?
 
Drecha
Ty tego nie zmienisz, to usługodawca określa wersję Bazy Danych.
 
Adam Stalica
@maciejgo w PHP-Fusion v7.02.03 Shoutbox to dodatek, który musisz zainstalować, a ta modyfikacja jest zrobiona pod PHP-Fusion v7.01, gdzie Shoutbox był wbudowany więc jeśli chcesz mieć tego Shoutbox-a to musisz utworzyć do niego ręcznie tabelę w bazie danych, lub dorobić do niego plik instalacyjny...

Pozdrawiam Wink
Witam Grin
 
maciejgo
Ok dzięki._A jak stworzyć tę tabelę w bazie?
Edytowane przez Pieka dnia 08.07.2011 15:25:16
 
Drecha
Zajrzyj do tematu o tym mówiącego, bo zapewne gdzieś to jest na tej stronie napisane, nie będziemy się powtarzać. Skorzystaj z Szukajki.
 
maciejgo
Nie umiem znaleźć._Ale ok,_poszukam jeszcze.
Edytowane przez Pieka dnia 09.07.2011 22:25:37
 
Drecha
Nie masz wyjścia, jak mówi nasz kochany Regulamin.
 
maciejgo
Nom, trzeba szukać. Dzięki tym co pomogli tak "w połowie".
 
LG Fan
Znajomy poprosił mnie abym zainstalował mu jakiegoś shoutboxa, który spełniałby określone wymagania. Przetestowałem kilka znalezionych na tym forum propozycji i wybrałem tą. Być może popełniłem błąd. Potrzebuje SB z odświeżaniem - ten to posiada. Panel przerobiłem lekko tak by można było ustawić go na środku strony. I tutaj zaczęły się schody. Powiększyłem okno do wpisywania wiadomości na potrzebną mi szerokość, jednak okno gdzie te wiadomości już wyskakują stwarza pewne problemy. W momencie gdy wpisujemy tekst w normalnej formie ze spacjami wyświetla się normalnie. Jednak gdy już jest wpisywany tekst bez spacji "łamie" się, poniżej przykład obu wypowiedzi.

img829.imageshack.us/img829/1971/12235263.jpg

Kolejną sprawą jaką ma posiadać ten SB jest wyświetlanie obrazków. W standardzie ten SB nie miał takiej opcji. Dodałem odpowiednie bbcody i już ma. Tu pojawia się kolejny problem. O ile małe obrazki wyświetlane są prawidłowo to już duże są skalowane i pojawiają się suwaki.

img3.imageshack.us/img3/1360/27874754.jpg

O ile z pierwszy problem nie jest poważny dla znajomego, to już drugi sprawia mu duży kłopot. Czy ktoś może mi pomóc w rozwiązaniu tego, co i gdzie powinienem zmienić aby obrazki wyświetlały się bez skalowania.

Ostatnią rzeczą jest kosmetyka. W jaki sposób wycentrować ikonki bbcodów oraz przyciski wyślij i odśwież.
 
www.secretland.net.pl
maad
Witam,

Korzystalem z ajax news panel by Bartek i jquery shoutbox i ostatnimi czasy zauwazylem ze pewne funkcje w nich przestaly dzialac tj w Shoutboxie stalo sie cos chyba z jquery bo nie przeladowywuje sie automatycznie gdy wysyla sie wiadomosc lub ja kasuje/edytuje tylko pojawia sie ta grafika loading i kreci w nieskonczonosc i trzeba przeladowac strone aby te nowe tresci sie pojawily. Po sprawdzeniu konsoli widze ze co kilka sekund jest wysylane zapytanie do bazy i pobierane rekordy ale nie zmienia sie nic w shoutboxie.
Mysle ze pewnie jest to spowodowane jakimis nowymi modyfikacjami i dodawaniem nowych kodow java script, ajax itd ktore sie gryza ale w tym momencie nie jestem w stanie ustalic gdzie jest problem czy macie jakies pomysly jak to zrobic?
Czy jest jakas magiczna funkcja ktora mozna dodac np do panelu shoutbox ktora sprawi ze bedzie on korzystal tylko z danego konkretnego jquery i nie "widzial" tych uzytych w innych panelach?

Pozdrawiam, i z gory dzieki za rady.

EDIT/ Ewentualnie jest to mozliwe ze jakies funkcje w tym panelu wygasly i stad przestalo dzialac?
 
Vanko
Siema, spróbuj wstawić w header poniższy kod. Nie mam pewności czy zadziała.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
http://skyde.pl
maad
Niestety nie zadzialalo ;/

W ogole dziwna sprawa ze po kliknieciu wyslij wiadomosc w konsoli pojawia mi sie taki blad :
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

a blad wystepuje w pliku jquery.min.js:19 ktory znajduje sie w
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Nie mam pojecia czemu akurat ta biblioteka jest uzywana, nie widzialem nigdzie w plikach od shoutboxa odwolan do googleapis.

Jakies pomysly?
Edytowane przez maad dnia 14.01.2014 13:58:12
 
Vanko
Załącz swoje wtyczki w których wsytępuje problem.
 
http://skyde.pl
maad
Problem zostal chyba rozwiazany i to w najdziwniejszy z mozliwych sposobow.

Zawzielem sie, wgralem czysta wersje fusiona z tym shoutboxem, polaczylem sie z moim mysql i po kolei nadpisywalem pliki i odswiezalem strone by sprwadzic w ktorym momencie Shoutbox przestanie dzialac. NIe uwierzycie w ktorym momencie sie to stalo...

Na samym koncu bo nadpisywalem pliki w kolejnosci w ktorej uwazalem ze jest najwieksze prawdopodobienstwo ze robilem jakies poprawki i mogly one wplynac na dzialanie shouta. Gdy nadpisalem juz prawie wszystkie pliki i bylem zalamany ze kompletnie tego nieogarniam okazalo sie ze nowa wersja fusiona wygladala juz praktycznie identycznie jak moja i o dziwo ten skubany SB caly czas dzialal wiec zamienilem sciezki i zrobilem z niego swoja glowna strone. Rowiazanie problemu wiem dziwaczne gdyby nie to ze w nowej wersji wystepowala jeden blad, mianowicie brakowalo localu do jednej rzeczy. W sumie zaden problem bo locale byly ostatnim folderem ktory nie nadpisalem wiec skopiowalem ze starej strony i nie uwierzycie...

Shoutbox przestal dzialac... PADLEM. Idac dalej tym tropem okazalo sie ze winnym tego ze shout nie przeladowywal sie sam jak oryginale byl plik globale.php w localach... Nie wiem jak to mozliwe, ze jakies malo znaczace locale blokowaly SB?!

Najprawdopodobniej ten plik zmienil sie gdy robilem lekki update wersji fusiona ale byl to kosmetyczny update i w zyciu nie spodziewalbym sie ze locale wplynie na dzialanie shouta. Zreszta do teraz nie wiem jaka linijka tego globale blokuje shouta bo juz nie chcialo mi sie kazdej sprawdzac i po prostu jedynie skopiowalem brakujacy i wstawilem wersje zrodlowa...

Swoja droga dzieki za zainteresowanie i Pozdrawiam Was. Jestem wykonczony ta mordercza walka Wink
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl