ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Panele po prawej lub lewej stronie !
Martinez
Ja mam pomysł na moda, ma to wyglądać tak, wszystkie panele po lewej stronie, zainteresowani ?? to jeszcze nie koniec GrinGrin
Przeprowadziłem edycje plików z wersji v6.00.105 i mam panele po lewej stronie, wygląda to tak:
...


Mam nadzieje że się wam podoba i licze na komentarze GrinGrin

P.S. mode jeszcze nie istnieje Grin


Temat przenioslem. To nie jest problem, tylko reklama!!/Pieka
Edytowane przez Martinez dnia 01.04.2010 22:27:34
;]
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 03.05.2024 19:58:54
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
piteq
Hmm.Po pierwsze-wcale to zbyt estetycznie nie wygląda.Zanim przesiadłem sie na Fusion miałem stronke na jPortalu z identyczną modyfikacją lecz jakoś nie przypadła ona userom do gustu i prosili mnie bym wrócił do poprzedniego wyglądu.
Po drugie -Pieka ma całkowitą racje.Zamiast sie chwalic to mógłbyś sie podzielc z innymi swoją modyfikacją.Ja osobiście z tego nie skorzystam ale inni...
 
Wooya
piteq napisał/a:
Hmm.Po pierwsze-wcale to zbyt estetycznie nie wygląda.Zanim przesiadłem sie na Fusion miałem stronke na jPortalu z identyczną modyfikacją lecz jakoś nie przypadła ona userom do gustu i prosili mnie bym wrócił do poprzedniego wyglądu.
Po drugie -Pieka ma całkowitą racje.Zamiast sie chwalic to mógłbyś sie podzielc z innymi swoją modyfikacją.Ja osobiście z tego nie skorzystam ale inni...


OOOOO! Milosnik Amigi? He he. Dopoki moja 1200 (z PowerPC) sie nie spalila tez mialem. Eh, fajny komputerek, szkoda, ze odszedl w zaswiaty Sad
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
crasch
Webmartin napisał/a:
Ja mam pomysł na moda, ma to wyglądać tak, wszystkie panele po lewej stronie, zainteresowani ?? to jeszcze nie koniec :D:D
Przeprowadziłem edycje plików z wersji v6.00.105 i mam panele po lewej stronie, wygląda to tak:
http://powernet.f...


Mam nadzieje że się wam podoba i licze na komentarze :D:D

P.S. mode jeszcze nie istnieje :D


Temat przenioslem. To nie jest problem, tylko reklama!!/Pieka


Ooo samochwała (sam sie chwali) :D:D:P..



To ja Wam powiem jak to zrobić, moim zdaniem modem to tego do końca nazwać nie można :P
Tak więc w każdym oryginalny pliku Fusiona:

To:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Przeżucić na początek tego samego pliku, nad:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Koniec, trzeba to zrobić z każdym oryginalym plikem w katalogu głównym fusion i forum - po tej zmianie wszysystkie bloki będzie poprzenosić na inną strone, ponieważ od tej pory będą na odwrót :D Zresztą zobaczycie o co chodzi z tymi blokami jak już to zrobicie :)

btw. ja na swojej www też mam wszystkie bloki po jednej stronie, oczywiście nie obyło sie bez ingerencji Webmartina - który wszedł na moją www i powiedział że jestem pi pi pi - bo to on jedyny w świecie może takie coś stosować na swojej stronie, jak to określił "Prawa Autorskie" Ooo LOL :D Ale mnie ubawił...

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
Pieka
crasch napisał/a:
...To ja Wam powiem jak to zrobić, moim zdaniem modem to tego do końca nazwać nie można Pfft...


Hmm, ciekawe Wink To w takim razie co nazwiesz modem?
MOD'em nazywamy kazda modyfikacje (jak sama nazwa wskazuje Grin), bez wzgledu na ilosc i jakosc tej modyfikacji Smile
Zmiana w pliku majaca na celu zmiane funkcjonalnosci=modyfikacja tegoz pliku Pfft

Przepraszam za OFF'a..
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
crasch
Pieka, pieka.. Znów mnie zjechałeś Grin.
Ale jak byś przeczytał uważnie, zauważył byś że napisałem tam jedno magiczne słowo - "...moim zdaniem...".

Sorki za offtopa.

pozdro


Dlaczego? Przeciez skomentowalem wlasnie to "Twoje" zdanie Grin /Pieka
Ta, ale moje zdanie to moje zdanie i prosze od niego zdala/crasch

Edytowane przez crasch dnia 21.10.2005 17:11:32
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
piteq
bo to on jedyny w świecie może takie coś stosować na swojej stronie, jak to określił "Prawa Autorskie" Ooo LOL
Hehe.A licencja GPL?

OOOOO! Milosnik Amigi? He he. Dopoki moja 1200 (z PowerPC) sie nie spalila tez mialem. Eh, fajny komputerek, szkoda, ze odszedl w zaswiaty

Tak,tylko że...systemu w bardzo dużym stopniu kompatybilnego z AmigaOS 3.x na tanich (w stosunku do maszyn z prockiem PPC) komputerach klasy PC.
Edytowane przez piteq dnia 21.10.2005 16:37:39
 
crasch
piteq napisał/a:
bo to on jedyny w świecie może takie coś stosować na swojej stronie, jak to określił "Prawa Autorskie" Ooo LOL
Hehe.A licencja GPL?


Tiaa, ale on nie okresilił żadny praw - po drugie to on nie dał mi żadnego gotowego moda który on zrobił itd. Po prostu dowiedziałem sie gdzie trzeba wyciąć a potem wkleić kawałek kodu, wszystko zrobiłem sam on mi niczego nie udostępniał.

Sorki za offtopa Grin

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
JazOOn
skoro crasch wyjaśnił jak dokonać tej MODyfikacji i żebyście się nie pobili o prawa autorskie albo nie powlekli oftopem to temat należałoby zamknąć...
 
piteq
crasch sory ale opacznie mnie zrozumiałeś.Skoro ktoś dokonał modyfikacji kodu na licencji GPL to ma chyba obowiązek (stosując restrykcyjność tej licencji) go udostępnić.Stąd moje wcześniejsze słowa
.Zamiast sie chwalic to mógłbyś sie podzielc z innymi swoją modyfikacją.Ja osobiście z tego nie skorzystam ale inni...
jak i pytanie pod cytatem z Twojego posta.

//edit do posta poniżej

Bardzo dobrze że podałeś kod.Właśnie chyba na tym polega idea Otwartego OprogramowaniaSmile
Edytowane przez piteq dnia 21.10.2005 19:01:22
 
crasch
Czyli co uważasz że nie powinnienem podać tego jak to sie robi?? Grin

pozdro

..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
mateusz1824
Podepne się pod temat, gdyż mój problem również dotyczy prawej belki menu

Przejde odrazu do senda problemu:
Strona http://www.pzs-c [cenzura]now.pl/ <-- nie wiem czemu ale wstawia napis cenzura więc adres stronki ze spacjami (spacje usunąć) w w w . p z s - c h o j n o w . pl
Była uszkodzona, poczym została naprawiona (przywrócone orginalne pliki) i zaktualizowana do najnowszej wersji php fusion. Po tej aktualizacji i naprawieniu prawa belka menu wskoczyła na środek, jak ją przywrócić na swoje stare miejsce czyli prawą stronę Smile
Edytowane przez mateusz1824 dnia 18.06.2006 22:55:42
 
Pieka
Pierwsze nadpisz plik side_right.php, a jesli nie pomoze, to usun, a nastepnie ponownie dodaj panele, ktore masz po prawej stronie.
Edytowane przez Pieka dnia 18.06.2006 23:49:08
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
pawkow
otwieramy plik side_left.php

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


dodajemy to co jest pogrubione :)
pawkow dodał/a następującą plik:
side_left.rar [923Bajtów / 615 Pobrane]

Edytowane przez pawkow dnia 20.01.2007 06:48:58
Zapraszam na motoklimat.pl - Baza wiedzy o samochodach, modele, spalanie, specyfikacje.
 
https://motoklimat.pl
jantom
W odniesieniu do innego tematu:
MeTeo napisał/a:
Witam.

Przejdę od razu do sedna. Chodzi mi o podmianę plików side_left.php i side_right.php tak jak ma to przykład w panelach v-panel'e (bodajże przeróbka Jantom'a [jak mnie pamięć nie myli, jak tak to przepraszam]). Chodzi mi jednak oto by nie było one po prawej stronie, tylko po lewej. Wiem, że mogę każdy plik przerabiać ale strona nie będzie się opierała tylko o te pliki ale i inne więc to potrwa trochę poza tym zapewnę coś ominę i bym musiał po jakiejkolwiek aktualizacji znów modernizować pliki. Więc prosiłbym o przeróbkę takich paneli (jeśli to nie problem) lub ew. wytłumaczyć jak takową zrobić bo oglądam kod i generalnie nie rozumiem go (za wysoka szkoła jazdy jak na razie dla mnie).

Z góry dziękuję i pozdrawiam
jantom dodał/a następującą plik:
panele_1.zip [1.64kB / 590 Pobrane]
 
http://jantom.info
Gander
A ja mam swój pomysł na to:

Wersja I - panele po lewej stronie:

1) otwieram plik side_right.php i wycinam kod od linii 23 do linii 39 (włącznie):
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

2) zapisuję.
3) otwieram side_left.php i wklejam w linii 22:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

4) zapisuję

img413.imageshack.us/img413/3007/obapanelezjedejstronylefy2.th.png


Wersja II - panele po prawej stronie:

1) otwieram plik side_left.php i wycinam kod od linii 4 do linii 21 (włącznie):
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

2) zapisuję.
3) otwieram side_right.php i wklejam w linii 22:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

4) zapisuję

img413.imageshack.us/img413/9499/obapanelezjedejstronyprkg8.th.png

UWAGA! Numeracja linii w oryginalnym pliku może być różna od przedstawionej w przykładzie. Numery linii zostały podane w celu ułatwienia znalezienia bloków kodu w oryginalnym pliku, poprzez porównywanie ich z podanym przykładem.

Na skórce Valencia odstęp między panelami jest nie za ciekawy więc warto zamienić nazwy klas side-border-right na side-border-left i na odwrót.

img243.imageshack.us/img243/923/obapanelezjedejstronypoas1.th.png
Edytowane przez Gander dnia 20.08.2009 23:58:28
 
gander.solutions
szer
Gander ciekawy sposóbi powiem.... dobry i skuteczny Wink
 
Gander
Dziękuję Grin
 
gander.solutions
szer
Pamiętam, że wiele razy był ten temat poruszany i chyba nigdy tego rozwiązania nie było Grin. Tylko edytowanie plików i przenoszenie kodu z początku na koniec Grin
 
maq
Na skórce Valencia odstęp między panelami jest nie za ciekawy więc warto zamienić nazwy klas side-border-right na side-border-left i na odwrót.


W jakich plikach? bo u mnie w css tego nie ma ...
"Różnica między seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje" // Woody Allen
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl