ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Zwiększenie liczby znaków w dodatkowych stronach
skazany18
Otóż po dodaniu długiego fragmentu kodu do dodatkowej strony, ucina fragment, który powinien się ukazać na stronie.

Gdzie należy zmieniać ograniczenie liczby znaków lub nawet je usunąć?


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - Pieka 18.02 - 22:42

Edytowane przez Pieka dnia 17.02.2011 19:39:03
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.04.2024 20:46:53
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Wejdz sobie do bazy z poziomu phpMyAdmina, edytuj tabele custom_pages i w polu page_content zmien:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy MYSQL

na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy MYSQL

Taka zmiana powinna wystarczyc.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Gander
Pole page_content jest typu text i ma długość 65 535 znaków. Jeśli to za mało dla Ciebie, musisz zmienić typ pola o "rozmiar większe" czyli ustawić typ mediumtext o długości 16 777 215 znaków. Teraz już nie powinno Ci zabraknąć miejsca :D

Wejdź do PA, do zarządzania panelami, kliknij link dodawania nowego panelu, a w formularzu w polu treści daj kod zamieszczony poniżej. Wpisz hasło administratora i kliknij podgląd. Jeśli nic się nie wyświetli to znaczy że operacja zmiany typu pola przebiegła bezproblemowo.

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

Możesz też z poziomu phpMyAdmina wywołać następujące polecenie (jeśli Twój prefix tabel to "fusion_"):
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy MYSQL


Wiadomość doklejona:
@Pieka, typ pola longtext ma długość 4 294 967 295 znaków... Nie sądzisz że to zbyt duże marnotrawienie zasobów bazy?
Edytowane przez Gander dnia 18.02.2009 23:12:02
 
gander.solutions
zomby
Zrobiłem tak, jak jest opisane w przesłanym przez Pana linku (metoda druga z nowym panelem), co nie zmienia faktu, że interesuje mnie sposób opisany powyżej.
Niestety sam wyraz "text" nic mi nie mówi, bo w pliku "custom_pages" jest ich dużo. Zmieniałem wszędzie i nie pomagało, dlatego ktoś, kto u siebie zastosował tę metodę może podzieli się informacją, w którym konkretnie miejscu trzeba dokonać zmiany.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - khaman 14.03.2014 14:00
 
khaman
Ale kto każe szukać "text" w plikach?. Nie wchodzisz w żadne pliki. logujesz się na stronę, i wchodzisz w panel administracji (PA).
Wejdź do PA, do zarządzania panelami, kliknij link dodawania nowego panelu, a w formularzu w polu treści daj kod zamieszczony poniżej. Wpisz hasło administratora i kliknij podgląd. Jeśli nic się nie wyświetli to znaczy że operacja zmiany typu pola przebiegła bezproblemowo.

Nie sprawdzałem czy działa, ale zakładam, że tak nie zrobiłeś, jak powyżej. I pamiętaj PODGLĄD nie ZAPISZ.
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
zomby
Nie zrozumieliśmy się. Nie zadziałała mi metoda, którą opisał Pieka:


Pieka napisał(a):

Wejdz sobie do bazy z poziomu phpMyAdmina, edytuj tabele custom_pages i w polu page_content zmien:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy MYSQL

na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy MYSQL

Taka zmiana powinna wystarczyc.


Chciałbym wiedzieć co zrobiłem źle, że mi nie zadziałała ta metoda. Wskazówka: "zmień text na longtext" okazała się za mało precyzyjna jak dla mnie.

Natomiast metoda z nowym panelem mi zadziałała.
Nie zmienia to faktu, że nadal interesuje mnie to, czemu mi nie zadziałała metoda opisana przez Pieka.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl