ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Language Switcher v1.03 (language_switcher_panel)
Pieka
Language Switcher v1.03 to panel autorstwa Basti, służący do zmiany języka na Waszych stronach. W załączniku znajdziecie dwie wersje panela oraz zmodyfikowany plik maincore.php dla PHP-Fusion v7.00.05.

Poniżej opis instalacji:
1. Umieść panele na serwerze w katalogu infusions.
2. Wejdź do zarządzania panelami, wybierz jeden z nich np. language_switcher_panel, nazwij i włącz.
3. Wstaw zmodyfikowany lub edytuj plik maincore.php, znajdz (linia ~69):
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

i poniżej wstaw:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP
Pieka dodał/a następującą plik:
v7-language_switcher_v1_03.zip [14.86kB / 633 Pobrane]

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 16.04.2024 16:05:13
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
sebciq
Witam, zainstalowałem panel, i chce aby po zmianie języka z polskiego na angielski zmieniały się newsy itd po ang.
I taki problem, gdzie mam wpisywać tekst po angielsku, który ma być zamiennikiem tego polskiego tekstu?
Pzdr
 
miko11
Sorki że odkopuje ale jak zrobić żeby ten mod działał na wersji 7.00.07?
 
krystian1988
miko11 napisał/a:
Sorki że odkopuje ale jak zrobić żeby ten mod działał na wersji 7.00.07?

To jest do wersji v7 i wzwyż.
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
sebciq
Wszystko pięknie, ale chciałbym pomóc, jak korzystać z tego, bo pojawia się w panelu obok opcja zmiany języka ale gdzie wpisywać tą treść angielską, ten zamiennik, może ktoś pomóc?
Edytowane przez khaman dnia 04.06.2010 14:31:59
 
krystian1988
sebciq napisał/a:
wszystko pięknie, ale chciałbym pomoc, jak korzystać z tego, bo pojawia się w panelu obok opcja zmiany języka ale gdzie wpisywać tą treść angielską, ten zamiennik, może ktoś pomóc?

Wybierasz z włączonego panelu język dajesz tłumacz i automatycznie tłumaczy stronę...
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
sebciq
Co oznacza ten błąd po wejściu do panelu administratora? wszystko zainstalowałem itd
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


i jeśli bym chciał tłumaczyć newsy oraz nawigację, to w jakich plikach tego szukać?
Edytowane przez sebciq dnia 12.07.2010 20:53:18
 
crea
Panowie mam taki dylemat. Otóż próbuję przetłumaczyć stronę w 100% za pomocą tego panelu i myślę, że jestem na dobrej drodze. Wszystkie podstrony, które napisane mam w języku polskim, napisane mam również w języku angielskim pod innym id w bazie.

Napisałem taki warunek w viewpage.php:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Czy można to jakoś uprościc i zautomatyzować, tak abym mógł przekierowywać większe ilości podstron? (np. dla page_id=2,3,4,5,6,7 ma być odpowiednio 8,9,10,11,12,13) Może jakaś pętla, która rozwiązywałaby przekierowania danych stron?
Jeszcze raczkuje w PHP i nie bardzo wiem jak się do tego przyłożyć.
Proszę o pomoc. Z góry dzięki!
Edytowane przez crea dnia 04.08.2010 11:25:32
 
http://www.pzw-suchedniow.cba.pl
diablo9983
Może takie coś?
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Pozdrawiam Diablo9983
 
crea
Chodzi mi konkretnie o to, aby zamieniać liczby przypisane do każdej podstrony na inne. Mógłbym napisać tak:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Z tym, że nie zawsze podstrona o id większym o 1 odpowiada danej stronie w innym języku. Chciałbym aby działało to mniej więcej tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Z tym, że ten kod nie wydaje mi się optymalny. Bo np. dla 100 artykułów wielkość pliku drastycznie się zwiększy. Chciałbym to rozwiązać na zasadzie jakiegoś przypisania typu:
1=2
3=4
5=6
21=34 itd...

I jeszcze jedno. Jak i gdzie dać taki warunek dla strony news.php? Bo cała reszta działa na localach więc sobie poradze.
Edytowane przez crea dnia 04.08.2010 11:53:25
 
http://www.pzw-suchedniow.cba.pl
KamCiu
Ściągnąłem fusionboard i ten panel tylko tam zmienia język, ktoś wie o co może chodzić?
 
kumis
Witam,
Staram się stworzyć stronę wielojęzyczną za pomocą panelu Language Switcher v1.03. Tłumaczenie strony opieram na metodzie użytkownika crea. Problem polega na tym że po zmianie języka na angielski linki w Panelu Nawigacji pozostają po polsku. Czy istnieje możliwość dodania tłumaczenia do jakiejś biblioteki językowej lub inny sposób rozwiązania ?
Z góry dziękuje za pomoc :)

Drecha niestety mam problemy z połączeniem się z oficjalną stroną Pimped-Fusion.

Próbuje rozwiązać to w inny sposób. W phpMyAdmin skopiowałem zawartość tabeli SITE_LINKS do SITE_LINKS2 i pozmieniałem nazwy oraz linki na angielskie odpowiedniki oraz w navigation_panel.php wstawiłem takie warunek

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Niestety po zmianie języka w panelu nawigacji pojawia się komunikat że tabela SITE_LINKS2 nie istnieje. Czemu tak się dzieje ?
Edytowane przez kumis dnia 04.04.2011 21:00:01
Tylko głupie odpowiedzi są złe, z głupich pytań można coś wynieść
 
Drecha
Pod takie wykorzystanie jest przygotowany edytowany system PHP-Fusion, czyli Pimped-Fusion.
 
Reqest
Dziwnie mi coś działa dziś bo piszę od prawej do lewej. Modylik działa wyśmienicie, ale niestety w wersjach 7.1 już nie, dlatego wprowadziłęm małą modyfikację i teraz działa również dla wersji 7.01.xx:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Fragment maincore.php u mnie wygląda jak powyżej. Po tej operacji coś drgneło pozytywnie w zmianie języka przez gości.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 01.04 - 21:55

Edytowane przez Pieka dnia 01.04.2011 21:55:19
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl