ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
Czy chciałbyś, żeby taka gazetka powstała?
Tak Tak 56%[5 głosów]
Nie Nie 11%[1 głos]
Nie obchodzi mnie to Nie obchodzi mnie to 33%[3 głosów]
Głosów ogółem : 9
 Drukuj temat
Prenumerata PHP Fusion
Kinimodek
Witam. Nie jestem do końca pewien, że to dobry dział, więc jeżeli chybiłem to przepraszam. Wpadłem na (może i absurdalny) pomysł. A mianowicie chodzi mi o to, żeby powstała prenumerata CMS PHP-Fusion. Tak, wiem, że to może trochę dziwny pomysł, ale sądzę, że ten CMS stał się na tyle popularny, aby powstało coś takiego. Chciałbym zwrócić uwagę, że inny, znany także CMS - Joomla ma już coś takiego i sprzedaje się bardzo dobrze. Taka gazetka mogłaby wychodzić co np. miesiąc, były by w niej różne informacje, upgrady, testy wtyczek, modów, jakieś ciekawostki o PF itp. Na tym supporcie jest ok. 16500 zarejestrowanych użytkowników i myślę, że część z nich na pewno zechciała by pomóc w tym projekcie zarówno finansowo, jak i technicznie. Większość z naszych administratorów (jeżeli nie wszyscy Smile ) jest pełnoletnia i z płatnościami nie powinno być problemów. Osobiście uważam, że dużo osób kupowałoby taką gazetkę, wskazuje chociażby na to fakt, ile aktualnie stron WWW jest na silniku PF. Oczywiście, to jest moja sugestia i zdaje sobie w pełni sprawę, jakie duże jest to przedsięwzięcie. Pieniądze z prenumeraty mogłyby pójść na jakiś szczytny cel, np. na dzieci z nowotworem (to też jest tylko moja sugestia). Chciałbym, żeby głównie admini i moderatorzy przemyśleli sprawę i wypowiedzieli się w tym temacie. Dziękuję.
Pozdrawiam Wink !
stronghold_banner.jpg

portfolio2.jpg
|Tworzenie layout'ów, cięcie layout'ów, kodowanie layout'ów|
 
http://www.stronghold.unl.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 02.05.2024 15:42:35
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
jantom
Joomla jest system o dużo większej społeczności, co widać m.in. przy ilości dostępnych rozszerzeń (oraz jego rodzajów), stron opartych o ten system, no i ma trochę inny target w porównaniu do PF-a. O ilości użytkowników nie będę wspominał - to trochę jakby porównywać jamnika do słonia.
Wydanie gazety w formie papierowej nie jest prostą sprawą - rozchodzi się głównie o koszty przedsięwzięcia. O własnych siłach nie damy rady. A o PHP-Fusion wcale tak głośno nie jest, jakby czasem mogło się wydawać.
Pieniądze z prenumeraty mogłyby pójść na jakiś szczytny cel
Jak najbardziej, pokrycie kosztów wydania magazynu - to bardzo szczytny cel. Aż takimi filantropami nie jesteśmy.

Nie będę ukrywał, pewien projekt mamy na wokandzie, ale ja o tym nie mówiłem, jasne?
Edytowane przez jantom dnia 05.02.2009 12:06:59
 
http://jantom.info
Kinimodek
No dobra, może z tym szczytnym celem trochę przesadziłem Pfft.
stronghold_banner.jpg

portfolio2.jpg
|Tworzenie layout'ów, cięcie layout'ów, kodowanie layout'ów|
 
http://www.stronghold.unl.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl