ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 13

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Drugi Katalog Stron
misiu
Chciałby sie dowiedzieć czy jest możliwość zrobienia drugiego katalogo stron ?? Widziałem ze jest zrobiona duga galeria, więc pomyślałem ze katalog stron też może być :-) Proszę o pomoc !!!
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 28.04.2024 22:31:39
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Shaolin
Klonujesz moduł, potem podmieniasz nazwy tabel bazy danych w plikach - nic trudnego.
Klonowanie modułu - wchodzisz do phpMyAdmin, eksportujesz strukturę tabeli weblinks (tylko strukturę), w otrzymanym kodzie podmieniasz nazwę tabeli (weblinks) na np. weblinks2. Zmodyfikowany kod wklejasz do okienka zapytania w phpMyAdmin (albo, jak wolisz, w zarządzaniu dodatkowymi stronami w PHP-Fusion). Powinny się utworzyć nowe tabele. To samo powtarzasz z tabelą weblinks_cat.

Potem kopiujesz weblinks.php, administration/weblinks_cat.php i administration/weblinks.php i w ich kopiach (nazwanych np. weblinks2.php,administration/weblinks2.php, administration/weblinks2_cat.php... :-)) zamieniasz nazwy tabel - weblinks na weblinks2. Na koniec w phpMyAdminie dodajesz nowe wpisy do DB, żeby linki do nowo stworzonych panelów zadząrzania pojawiały się w Panelu Admina. Przestudiuj sobie budową jednego rekordu, napewno będziesz wiedział o co chodzi.

Koniec. To naprawdę nie jest trudne - a jeśli coś nie będzie działać, to metodą prób i błędów powinieneś dojść, co jest nie tak Wink.
working
 
JazOOn
tak Shaolin - ale można to zrobić w taki sposób by bez ingerencji w phpadminie dodać tabele do bazy przez Dodatkowe Strony - tak zrobiłem Moduł Dodatkowych Newsów - więc trzeba znaleźć w pliku setup.php sekcje odpowiedzialną za stworzenie tabel dla katalogu stron - potem skopiować sobie do notatnika - zmienić parametry dodając np. 2 (np. cat_id na cat_id2) i wkleić to w dodatkowych stronach, wykonać podgląd a potem analogicznie sklonować pliki jak to już napisałaś Shaolin :)

Shaolin napisał/a:

Potem kopiujesz weblinks.php, administration/weblinks_cat.php i administration/weblinks.php i w ich kopiach (nazwanych np. weblinks2.php,administration/weblinks2.php, administration/weblinks2_cat.php... :-)) zamieniasz nazwy tabel - weblinks na weblinks2. Na koniec w phpMyAdminie dodajesz nowe wpisy do DB, żeby linki do nowo stworzonych panelów zadząrzania pojawiały się w Panelu Admina. Przestudiuj sobie budową jednego rekordu, napewno będziesz wiedział o co chodzi.

 
misiu
Wilekie dzięki Pfft
 
S@Ss3r
Na koniec w phpMyAdminie dodajesz nowe wpisy do DB, żeby linki do nowo stworzonych panelów zadząrzania pojawiały się w Panelu Admina.


Co to DB i jakie wpisy należy tam dodać? Sad
Edytowane przez S@Ss3r dnia 25.02.2007 20:14:03
 
Bebop
Na koniec w phpMyAdminie dodajesz nowe wpisy do DB, żeby linki do nowo stworzonych panelów zadząrzania pojawiały się w Panelu Admina. Przestudiuj sobie budową jednego rekordu, napewno będziesz wiedział o co chodzi.


A moge prosic wersje dla laika... PLZ. Wczesniejsze kroki zrozumialem.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl