ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 8

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Zmiana kolejności zdjęć i albumów w galerii
pocisk
BenLomax napisał/a:
@MajkelxD jak widzisz też mam zmienioną kolejność wyświetlanych fotek. Przechodzenie pomiędzy fotkami odbywa się za pomocą ID zdjęcia (w górę i w dół). Więc trzeba by było przebudować cała nawigację by przejścia pomiędzy fotkami było określone przez czas dodania fotki.


Witam. Czy ktoś z Was rozwiązał powyższy problem.
Właśnie od jakiś 10 minut on też mnie dotyczy. Wykonałem sortowanie zdjęć zgodnie z przepisem Pieka ale mam problem z przechodzeniem do kolejnego zdjęcia.
Np klikając strzałkę w Prawo wyświetlane są zdjęcia wstecz a klikając strzałkę w Lewo wyświetlane są zdjęcia kolejne do przodu

Wiadomość doklejona:
Czy może ktoś mi powiedzieć gdzie można zmienić działanie miedzy sobą strzałek do przewijania zdjęć. W ten sposób najszybciej rozwiążę powyższy problem.


PW od moderatora:
  1. Odświeżenie Tematu - Pieka 07.02 - 20:10

Edytowane przez pocisk dnia 07.02.2010 19:52:36
pozdrawiam
pocisk
 
www.pociskWorld.com
Wścibski Gość
Dodany dnia 29.04.2024 13:43:55
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
pocisk napisał/a:
...Czy może ktoś mi powiedzieć gdzie można zmienić działanie miedzy sobą strzałek do przewijania zdjęć. W ten sposób najszybciej rozwiążę powyższy problem.

Strzalki znajdziesz w pliku photogallery.php (linie ~98-81):
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Zapytania definiujace w/w znajdziesz w liniach ~45-48:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Powodzenia.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
pocisk
Bardzo dziękuję za podpowiedz:

Wystarczyło zamienić w next z prev w liniach 47 i 48
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


pozdrawiam
pocisk
 
www.pociskWorld.com
piotru
Witam
Jak zrobić by opcja podczas dodawania fot "Włącz ocenianie" była odznaczona ?? Bo aktualnie jest zaznaczona
Edytowane przez piotru dnia 14.02.2010 11:51:59
 
MariuszL
Panowie, przypomniała mi się kolejna zmiana, którą chciałem zrobić w galerii zdjęć. Chodzi mi o to, by galeria do której wrzuca się nową fotkę, przeskakiwała na miejsce pierwsze w drzewie folderów galerii. Domyślam się, że chodzi o funkcję DESC, która działa identycznie z samymi zdjęciami w danym katalogu galerii.. jednak nie mam pomysłu jak tą modyfikację wykonać.
 
www.skrzydlate-chelmno.pl
piotru
piotru napisał/a:
Witam
Jak zrobić by opcja podczas dodawania fot "Włącz ocenianie" była odznaczona ?? Bo aktualnie jest zaznaczona


I jeszcze bym chciał zapytać czy da się w jednej galerii zmienić kolejność ?? bo nie chce mi sie od nowa wrzucać XX fotek a chciałbym w odwrotnej kolejności.
 
MariuszL
Czy istnieje możliwość zmodyfikowania galerii w ten sposób aby:
- każde dodane zdjęcie do któregoś z katalogów w galerii - przesuwało go (katalog) na piwerwsze miejsce w galerii ??

Z góry dziękuję za pomoc.
 
www.skrzydlate-chelmno.pl
Spoczywaj w pokoju... daveone
Pieka a co zrobić aby nowa kolejność zdjęć zgadzała się również w panelu administracyjnym?.
Obecnie robi się trochę bałagan.

Z góry dzięki za odpowiedz.
 
Pieka
Ten sam plik i linia, co w tym poscie tyle, ze nie zamieniasz nic, a jedynie dodajesz DESC w miejscu dodania ASC.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
dix37
Witam. Mój problem polega na tym, że musiałem przeinstalować całą stronkę i przekopiować galerie ze starej. Co za tym idzie mam pomieszany ID albumów.Wiec jak użyje:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


To wyświetlają mi się jako pierwsze, te które dodałem po reinstalacji strony, a następnie wg starej kolejności.

Jedyną opcje jaką widzę to ustawienie Albumów galerii według daty dodania.Najnowsze jako pierwsze. Widziałem Pieka tu dodawał ale dotyczyło to zdjęć a anie albumu. Wiec jak ustawić albumy zdjęć wg daty dodania od najnowszych?


Teraz dałem tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Mam po kolei ale od najstarszego do najnowszego, a chce żeby było od najnowszego do najstarszego.


Sorry za spam ale zaczem ktoś odpisał to się sam bawiłem.

Aby ustawić żeby albumy układały się według daty od najnowszego do najstarszego wystarczy w ~222

zamienić:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

na :
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez dix37 dnia 09.11.2011 18:46:37
 
http://www.sms.sandomierz.opoka.org.pl/
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl