ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
TWB Shopping Cart (twb_shopping_cart) - wtyczka sklepu
igal
Cześć.

Koledzy mam pytanie. Czy TWB Shopping Cart w wersji 1.03 pozwala umieścić kategorie do trzeciego poziomu wgłąb. Przykładowe drzewo kategorii obecnie wygląda tak: SPRZĘT CB -> RADIA CB i dalej już mogę podczepić dany produkt. Chciałbym powyższe kategorie rozszerzyć do ... Radia CB -> 1. President, 2. Alan, itd.

Czy jest taka możliwość ?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 23.04.2024 11:24:38
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
marian-888
krystian1988 napisał/a:
Jest możliwość wystarczy zmienić warunek.

Super, a możesz podpowiedzieć, w którym pliku?
 
nowakia
No dokładnie brakuje powiązania między logowaniem użytkownika a sklepem. Dużym minusem jest też to, że jak ktoś już raz wypełni formularz zakupu podając swoje dane to jak znowu będzie chciał kupić znowu musi wszystko wypełniać od nowa Frown
 
marian-888
marian-888 napisał/a:
krystian1988 napisał/a:
Jest możliwość wystarczy zmienić warunek.

Super, a możesz podpowiedzieć, w którym pliku?

Zrobiłem w pliku actions_client/orders.php w lini 23
Pobierz kod źródłowy  GeSHi: PHP
  1. if( $sOption == 'add' ){
  2. if (iMEMBER){
  3. if( isset( $iProduct ) && is_numeric( $iProduct ) && isset( $iQuantity ) && is_numeric( $iQuantity ) && $iQuantity >= 1 && $iQuantity < 1000 ){
  4. addOrderProduct( $iProduct, $iQuantity, $iOrder );
  5. }
  6. header( 'Location: '.$_SERVER&#91;'PHP_SELF'&#93;.'?p=ordersBasket' );
  7. } else redirect("".BASEDIR."login.php");
  8. }
Zinterpretowano w sekund: 0.027, wykorzystano GeSHi 1.0.8.10

Po tym kodzie, gość w momencie naciśnięcia "Dodaj do koszyka" przekierowywany jest do strony logowania.

Wiadomość doklejona:
nowakia napisał/a:
No dokładnie brakuje powiązania między logowaniem użytkownika a sklepem. Dużym minusem jest też to, że jak ktoś już raz wypełni formularz zakupu podając swoje dane to jak znowu będzie chciał kupić znowu musi wszystko wypełniać od nowa :|

Można np. przerobić pliki tak, żeby w koszyku w polach adres, imię, nazwisko, etc. pobierało dane użytkownika, które ma wypełnione w swoim profilu. Będzie to sensowne, jedynie z modyfikacją, jaka wpisałem post wyżej. Pozdrawiam
Edytowane przez marian-888 dnia 24.09.2010 13:11:40
 
nowakia
Dzięki marian-888, patent działa, jak byś to jeszcze rozwinął o te samo uzupełniające się dane z profilu userka to było by super ;)

Żeby nie było że tylko pasożytuje to rozwiązałem pytanie co było parę postów wyżej

krzychu84 napisał/a:
Witam serdecznie,
Jak pozbyć się płatności kartą?
Zamiast linku z banerem zastąpić to danymi do przelewu, np. nr konta itp.?
Czy jest taka możliwość>
Czytałem na forum quick card że można to wyłączyć w "zamówienia"
jednak w wersji 1.03 którą wrzucił kolega Pieka nie ma takiej możliwości.
Proszę o pomoc.
Pozdrawiam,
Krzysztof

img168.imageshack.us/img168/9162/sklep.th.png


No więc tak:
1) edytujemy plik templates/messages.tpl i u samej góry wywalamy kod paypala czyli to:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP


2) zamiast tego wklejamy pola potrzebne do przelewu np.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP


3) Następnie w zależności od użytego we wtyczce kodowania edytujemy plik lang/p8.php lub pl.php i dopisujemy gdzieś na samym dole ale przed define
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP



Wiem że to pewnie wygląda jakby to rzeźnik pisał, ale inaczej nie umiem :P
 
Siwy_boros
Mam prośbę o pomoc !! Przy wejściu na stronę Sklepu w moim serwisie stopka Fusiona nie wygląda tzn. nie ma tła, a tekst jest zlany w jedną linijkę. Pomóżcie mi wyprostować ten błąd.

Wiadomość doklejona:
Jeśli ma to znaczenie to mam najnowszego Fusiona i skórkę Lakeside. Na wszystkich pozostałych stronach jest wszystko OK

Wiadomość doklejona:
<!-- BEGIN ORDER_PAYPAL -->

Tej linii z kodu w pliku templates/messages.tpl nie możecie usunąć, gdyż przy potwierdzaniu zamówienia wywali błąd. Usuwamy z tego pliku pozostałą część, o której pisze kolega i po wstawieniu danych przelewu wszystko działa.
Edytowane przez Siwy_boros dnia 30.11.2010 00:01:12
 
www.splyw.pl
krokiet19
Tak jak kolega wyżej ma problem z skórką AeroLime - mi również się rozjeżdża. Czy można ustawić stałą szerokość?
Edytowane przez krokiet19 dnia 05.11.2010 21:22:55
 
Curtus
Witam.
Podepnę się pod temat bo zakładanie nowych coś mi nie wychodzi...
O ile praca nad skórką portalu jakoś mi idzie, o tyle za Chiny ludowe nie potrafię się wgryźć w skórkę sklepu tutaj omawianego :/
Jestem laikiem w tych tematach i działam "po omacku" - który plik z paczki "v7-twb_shopping_cart_v1_03_pl_2" odpowiada za kolorystykę porównywalnie do "styles" portalu?
Jest plik .css, nawet dwa: "plugins" i "default" - pierwszy jak dla mnie nic do edycji nie udostępnia, edycja drugiego(na modłę "styles" portalowego) nie przynosi żadnych efektów po podmianie pliku na serwerze - wyświetla się nadal w taki sam sposób jak i przed edycją pomimo zmian w wartościach "backround" czy "color"(bez znaczenia gdzie te wartości wprowadzam w obrębie pliku, zmiany w "body" czy "header" itd. - bez efektu) Sad
Jak zmieniać kolorystykę sklepu?
Edytowane przez konto usuniete dnia 21.01.2011 15:57:41
 
http://curtus.pl
krokiet19
Witam,

ja mam znowu inny problem. Potrzebuje aby była rozwijana opcja wyboru rozmiaru oraz ile pozostało sztuk na magazynie. Chodzi mi o to że podczas dodawania produktów ustalam ile jest sztuk i jakie rozmiary a potem to korzysta podczas zamawiania przez osobę.

//Załatwione szefie.//foxi89.
Edytowane przez konto usuniete dnia 21.01.2011 15:46:40
 
shadow616
To i ja się podłączę z następnym pytaniem.
W sklepie jeżeli klikniemy na obrazek produktu, ten otwierany jest w nowym oknie, ale wpisany jest on w template strony. Jak zrobić, aby obrazek otwierał się w nowym czystym okienku bez bocznych kolumn, bannera itd. Taka sama sytuacja jest w przypadku drukowania zamówień, co jest kompletnie bezsensu.
Edytowane przez Drecha dnia 24.01.2011 19:07:53
 
meli
Ok, już sobie poradziłem. :)
Edytowane przez Drecha dnia 27.01.2011 22:22:46
 
shadow616
Z wyświetlaniem zdjęć i ja sobie poradziłem. Jednak w dalszym ciągu nie wiem jak zrobić aby klikając w zamówienie wyświetlało się samo zamówienie a nie zamówienie pośród całego szablonu portalu.
 
Champion666
Witam, przed chwilką zainstalowałem TWB Shopping Cart i chcę aby mój koszyk był widoczny w nowym panelu i żeby cała płatność była przez PayPala.

Pozdrawiam Smile
Edytowane przez krystian1988 dnia 10.03.2011 17:30:35
 
Gismo_PL
Jak dla mnie bomba Grin. Cieszy nas fakt, że dołączyłeś @Champion666 do grona użytkowników tej wtyczki a najlepsze jest to, że wiesz czego chcesz Grin Grin Grin - to już po prostu powala na ziemię. Myślę, że zapomniałeś o jednym zdaniu, które powinieneś dopisać, a mianowicie: Zróbcie to za mnie Sad
 
http://fsong.pl
kili
@shadow616: jak zrobic to wyswietlanie zdjec w osobnym oknie?

Ktos sobie poradzil z dodaniem wiekszej ilosci kategorii wgłąb?
Edytowane przez Drecha dnia 20.03.2011 22:51:51
 
shadow616
kili napisał/a:
@shadow616: jak zrobic to wyswietlanie zdjec w osobnym oknie?

Ktos sobie poradzil z dodaniem wiekszej ilosci kategorii wgłąb?

W pliku products_more linia 70 zmieniasz jedno słowo w javascript powinno być "Photo" zamiast "Gallery":
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



Kontynuując temat...

1. Mam problemy z instalacją php-fusion_7-00-07-pl na home.pl ale wrzucając pliki na serwer i wgrywając kopie bazy wszystko śmiga.

2. Po zainstalowaniu sklepu czy przeniesieniu bazy i plików od sklepu wywala błędy:

Przy wejściu w panel sklepu jako admin:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Przy dodawaniu do koszyka nic się nie dodaje i:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Natomiast na dole strony:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Błagam o pomoc bo już nie wiem co mam robić, nie rozumiem co ma tmp do tego.
Edytowane przez Pieka dnia 29.03.2011 23:28:01
 
Pieka
Problemy z instalacja czegokolwiek na serwerach Home przewaznie sprowadzaja sie do jednego, braku katalogu tmp. A wiec nalezy go dodac w glownym katalogu strony oraz w razie potrzeby zmienic jego CHMOD-y tak, aby byl w pelni zapisywalny. Zazwyczaj 777 lub 755, zaleznie od konfiguracji serwera.

Problem wielokrotnie opisywany na naszym forum i latwy do znalezienia po wpisaniu chocby slowa home.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
andzej14
Witam i proszę o pomoc jak wyleczyć stronę z poniższych błędów.

Nie ustanie występują te same błędy na stronie, wcześniej mi to nie przeszkadzało lecz ostatnio coś się dzieje nie dobrego i chciał bym wyleczyć stronę ze wszystkich błędów, aby była stabilna i nie świrowała. Przedstawiam kody z dziennika błędów:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Dodatkowo od 2 dni występuje (widziałem że już inni też mieli z tym problem) taki błąd:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



lub coś podobnego tylko z kodem 2003 może to ma jakiś związek z występującymi błędami.

PS. Dodam iż strona korzysta z wtyczki TWB Shopping Cart

Połączony z 04 luty 2013 12:32:
Witam ponowinie

Pomijając już moje ostanie pytanie, urodziło się następne.
Gdzie ta wtyczka (TWB...) trzyma dane o zamówieniach. Chodzi o to iż ID zamówień nie ida po kolei czyli 1,2,3...itd. Boje się iż może nie wszystkie zamówienia wyswitlają się.

Szukałem troche w plikach wtyczki i nic nie znalazłem. Teoretycznie powinno to przechowywać w baze mysql, lecz tam napewno nie ma(sprawdzałem 2 razy).

Proszę o pomoc jest to dla mnie bardzo ważne.

Pozdrawiam.
Edytowane przez andzej14 dnia 04.02.2013 12:32:49
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl