ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
PHP-Fusion.pl dla WOŚP 2009!
hoopak
Proponuję nie deklarować wpłat tylko wpłacać.
 
www.hoopak.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 02.05.2024 07:38:28
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
szymon
@Wooya, przepraszam, ale czy tylko deklarujesz? Żadna kwota nie wpłynęła od Ciebie, a czekam i czekam... Smile

@Pozostali, no co jest z Wami? Pomagamy czy nie? Nie chcę nikomu wytykać, ale te parę złotych to chyba nie dużo, zważywszy na to, że pomagamy dzieciom.
A pomysł ze zbiórką jest chyba zrozumiały dla każdego. Razem możemy więcej!
 
www.zloteskrzydlo.pl
decymka
Ja wysłałam od razu. Mam nadzieję, że pieniądze dotarły.
 
nauczycieleprzedszkola.pl
szymon
Oczywiście.
 
www.zloteskrzydlo.pl
Wooya
szymon napisał/a:
@Wooya, przepraszam, ale czy tylko deklarujesz? Żadna kwota nie wpłynęła od Ciebie, a czekam i czekam... Smile


Na 10-go wplynie kasa. Obecnie wydrazone moje kieszenie przez sylwestry i swieta Wink
... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
Pieka
Zostalo juz tylko 17 godzin do konca licytacji Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
bartek124
Hmm, może w kolejnych aukcjach @Pieka pomyślisz o bannerach czasowych, tzn wyświetlanie np. przez jeden miesiąc Smile.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Pieka
bartek124 napisał/a:
Hmm, może w kolejnych aukcjach @Pieka pomyślisz o bannerach czasowych, tzn wyświetlanie np. przez jeden miesiąc Smile.

Alez nie ma najmniejszego problemu Smile Piszcie swoje propozycje, bedzie w czym wybierac.

Nasza pierwsza aukcja na rzecz WOSP 2009 zamknela sie kwota 163,49zl!

Uwaga: Oczekujcie w najblizszym czasie kolejnej aukcji Smile
Edytowane przez Pieka dnia 06.01.2009 18:29:56
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
slawekneo
Uuuu no to sie juz nazbieralo Grin
 
Pieka
W dniu dzisiejszym ruszyła kolejna aukcja której przedmiotem są:

3 miesiące wyświetlania bannera na naszym Supporcie.
Aukcja: http://aukcje.wos...tem=227281
Nasz alias aukcji: http://wosp.php-fusion.pl


Banner przy obecnej konfiguracji wykonuje dziennie około 5000 odsłon. Licząc 30 dni w miesiącu razy 3 miesiące, daje nam to wynik 450 000 odsłon przez 3 miesiące. Biorąc pod uwagę powyższe, całość jest niezwykle opłacalna.

Zaczynamy od 10zł, a cała wylicytowana kwota zostanie automatycznie przekazana na XVII Finał WOŚP.
Zakończenie bieżącej aukcji zaplanowaliśmy na dzień tegorocznego finału WOŚP, czyli 11.01.2009.

Mamy nadzieję, że również Wy pomożecie nam rozreklamować tę aukcję. Liczymy na Was. Jeśli ktoś miałby ochotę pomóc nam w dotarciu do jak największej rzeszy ewentualnych darczyńców, wystarczy, ze umieści na swojej stronie poniższy kod bannera, jako np. nowy panel umiejscowiony na środku:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

Banner wyglada nastepujaco:
www.php-fusion.pl/images/wosp_php-fusion-pl_2009.gif
Zapraszamy do licytowania.
Edytowane przez Pieka dnia 07.01.2009 21:31:03
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
m_i_n
Mam pytanie, czy ew. emisję można później przesunąć w czasie? tzn. wykorzystać dopiero w przyszłości?
 
http://www.bbproject.net
Pieka
m_i_n napisał/a:
Mam pytanie, czy ew. emisję można później przesunąć w czasie? tzn. wykorzystać dopiero w przyszłości?

Nie bedzie z tym problemu, o ile ta przyszlosc zostanie jasno okreslona. Wszystko w granicach rozsadku.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
m_i_n
Ma na myśli tutaj czas góra 1 miesiąca.
 
http://www.bbproject.net
Pieka
m_i_n napisał/a:
Ma na myśli tutaj czas góra 1 miesiąca.

Jak najbardziej, nie bedzie zadnego problemu. Zapraszam do licytacji, pamietajcie, ze to sa 3 miesiace!
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
DJPromo
No i odemnie coś będzie 40zł daje na razie na konto Szymona Smile w tej Licytacji bo dopiero wypłata doszła :/

Ps../ Szymon jak dojdzie daj PW
Pomogłem Kliknij Pomógł
Życie to chwila zbyt krótka aby móc .... Życie to chwila / trzeba patrzeć i podziwiać Smiledjpromo6.jpg
 
szymon
Oczywiście. Niestety nie ma mnie od jutra do soboty cały dzień, więc podam wszystko w niedzielę rano.
A pozostałych kolegów zachęcam do dalszej pomocy. Wcześniej zaktualizowałem informację.
 
www.zloteskrzydlo.pl
Pieka
Cos nam licytacja zamarla, a final juz jutro.. Zapraszam i jednoczesnie zycze powodzenia Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
hoopak
Aukcja zakończona! Wygrała nasza zbiórka pieniędzy, na drugiej aukcji wspomogliśmy WOŚP kwotą 260,00 zł!
Łącznie, dzięki Wam na WOŚP wpłynęła kwota 423,49zł !!

Bardzo dziękujemy za udział w licytacjach!
Edytowane przez Pieka dnia 12.01.2009 00:13:50
 
www.hoopak.pl
szymon
Hoopak mnie wyprzedził, ale co tam Smile

Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim biorącym udział w naszej zbiórce pieniążków. Uzbieraliśmy pokaźną sumę. Dzięki wielkie! Miło mi, gdy te kilka osób odpowiedziało na moją propozycjęWink

Aha, ten bannerek. Może faktycznie sobie wstawimy swoje bannerki? Proszę o kontakt ze mną PW/GG. A ja już to ustalę dalej.
 
www.zloteskrzydlo.pl
Pieka
Jest mi bardzi milo poinformowac Was, ze otrzymalismy oficjalne podziekowania od WOSP Cool
W chwili obecnej korzystalismy z konta imiennego na Allegro WOSP, zatem i podziekowania sa imienne, wiec nastepnym razem, czyli w 18 finale wystartujemy juz z nowego, a przy tym oficjalnego konta Smile
Pozwoli mi to na umieszczanie skanow w/w podziekowac w tematach dotyczacych aukcji/akcji z danego roku.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl