ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
System rekrutacji na stronę
pekemon
cichociemny napisał/a:
Ja mam 2 prośby:
Cały mod Kefirka rządzi jednak brakuje mi w nim 2 opcji:
1) Admin powinien być w stanie zobaczyć e-mail zgłaszającego się użytkownika.
2) No i sprawa najważniejsza - powinien być w stanie usunąć zgłoszenie (spam).
Mógłby ktoś wykonać taką modyfikację?


Witam.

Mając chwilę wolnego czasu "wgryzłem" się w temat jakim jest rekrutacja i o to prezentuję screen'y, jak to wygląda na dzień dzisiejszy (wtyczki na razie nie udostępnię, bo jest na etapie prac - "Wczesna BETA" - ale już teraz jest w pełni funkcjonalna).

Większość sugestii już jest teraz uwzględnionych - ale dodam jeszcze parę "bajerów" i poszukam ewentualne błędy - także dodam jeszcze większą możliwość zarządzania.

Co już jest:

Użytkownicy:
- Rejestracja + captcha (będzie walidacja formularza "Ajax").
- Użytkownicy mogą zobaczyć listę - zgłoszeń.
- Są informowani e-mail'em o swojej rekrutacji.

Admin:
- Panel szybki podgląd - "Live" oczekujących rekrutacji + paginacja.
- Przejrzyste menu : Oczekujące, Zatwierdzone, Odrzucone, Statystyki, Opcje.
- Paginacja wyników.
- Wybór ilości prezentowanych wyników na stronie - Opcje (będzie więcej opcji, ale w późniejszym czasie Smile )
- Admin zarządza nadsyłanymi rekrutacjami - akceptuje lub odrzuca - po każdej operacji wysyłany jest e-mail do osoby, która złożyła zgłoszenie.
- Admin może w każdej chwili rozpatrzyć "podanie" na nowo, gdy zmieni zdanie użytkownik zostanie o tym poinformowany.
- Widzi szczegóły zgłoszenia osoby chcącej dokonać rekrutacji.
- Statystyki rekrutacji - ilość oczekujących rekrutacji, zatwierdzonych itp. + szczegółowe statystyki (ile było rekrutacji dzisiaj, wczoraj, w tym tygodniu itp.).

Co będzie:
- Więcej pól do konfiguracji w zakładce "Opcje".
- Wyszukiwanie użytkowników - z bazy danych.
- Trochę "Ajaxa".
- Rozbudowane statystyki.
- Usuwanie "zbędnych" rekrutacji przez Admina.
- Gdy admin kliknie "odrzuć", będzie mógł wpisać powód odrzucenia i zostanie to wysłane na mail'a tej osoby.

Wtyczka powstała "powstanie, bo na razie jest, ale tylko wczesna BETA" z połączenia pomysłów: Kefirka i Reqest'a - przepisałem wszystko na nowo i dodałem parę nowych funkcjonalności.

Z braku czasu "szkoła" na razie prace zostaną chwilowo wstrzymane, ale nie na długo.

Jeśli macie jakieś pomysły co do wtyczki piszcie, postaram się uwzględnić wasze propozycje/sugestie.


Co Widzi Admin - Screen'y:

images42.fotosik.pl/167/e337d1797b61fd0fm.jpg images38.fotosik.pl/251/9b2f38913be1f0bdm.jpg images45.fotosik.pl/256/66317d45bbddd132m.jpg images46.fotosik.pl/254/d28050f4c951718em.jpg

images46.fotosik.pl/254/68edb916bb33599dm.jpg images39.fotosik.pl/251/0286e5ca56c0434dm.jpg images48.fotosik.pl/255/67851720e083b7e4m.jpg images47.fotosik.pl/255/c6302d33a2f98e60m.jpg

Co widzą Użytkownicy - Screen'y:

images39.fotosik.pl/251/369bbeb2317bcd78m.jpg images42.fotosik.pl/167/2fa74c5510172e8bm.jpg

Pozdrawiam.
Edytowane przez pekemon dnia 02.02.2010 22:49:15
Wtyczki, panele, mod'y ... Pomoc - Przerabianie - Tworzenie :
-> pekemon.cba.pl <-
Jeśli Pomogłem kliknij pomogl_maly.png "POMÓGŁ", będę wdzięczny Grin
 
http://pekemon.cba.pl/
Wścibski Gość
Dodany dnia 02.05.2024 06:11:25
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Geth777
Może ktoś dorobić do tego skryptu, co jest tu aktualnie, funkcję usuwania podań już rozpatrzonych? Bo ta nowa wersja to nie wiadomo kiedy wyjdzie, a mi przydałby się ten skrypt rekrutacji, ale z możliwością usuwania zbędnych podań.
Z góry dziękuję.
Edytowane przez Pieka dnia 07.04.2010 07:23:03
 
cristo
Witam, zakładam temat bo nie znalazłem pomocnego wątku.
Mam taką propozycję-prośbę aby ktoś pomógł mi rozwiązać mój problem, a mianowicie:
Posiadam system rekrutacji po modyfikacjach i w oryginalnym pliku zgłoszenia można było komentować ja chciałem przerobić komentarze na ankietę i tu pojawiły się problemy.

W pliku zobacz.php gdzie można było dodać komentarz do zgłoszenia wstawiłem kod z member_poll_panel i plik teraz wygląda tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Zamieniłem wszystkie: DB_POLLS na DB_ZGLOSZENIA_POLLS i DB_POLL_VOTES na DB_ZGLOSZENIA_POLL_VOTES tabele w bazie utworzyłem.
Następnie plik polls.php skopiowałem ze zmienioną nazwa na zgloszenia_polls.php oczywiście zamieniłem nazwy: DB_POLLS i DB_POLL_VOTES na odpowiednie czyli DB_ZGLOSZENIA_POLLS i DB_ZGLOSZENIA_POLL_VOTES
plik zgloszenia_polls.php
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i teraz nie wiem co jeszcze mam zrobić bo wywala błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Proszę o ewentualną pomoc.
 
krystian1988
Brak tabeli masz w bazie danych, musisz ją utworzyć.
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
cristo
No ale jakiej tabeli nie mam ?
Mam takie:
fusion_zgloszenia
fusion_zgloszenia_polls
fusion_zgloszenia_poll_votes

Po za tym teraz tak myślę, że źle to sobie wymyśliłem bo jak będzie kilku użytkowników na których można głosować to każdy by musiał mieć swoją ankietę. Czyż nie ?
 
Smok-Wiatru
cristo napisał/a:
No ale jakiej tabeli nie mam ?
Mam takie:
fusion_zgloszenia
fusion_zgloszenia_polls
fusion_zgloszenia_poll_votes

Po za tym teraz tak myślę, że źle to sobie wymyśliłem bo jak będzie kilku użytkowników na których można głosować to każdy by musiał mieć swoją ankietę. Czyż nie ?


Zmień nazwę tabeli:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

Powinno pomóc.
 
www.badcompanyklan.com.pl
cristo
Smok-Wiatru napisał/a:
cristo napisał/a:
No ale jakiej tabeli nie mam ?
Mam takie:
fusion_zgloszenia
fusion_zgloszenia_polls
fusion_zgloszenia_poll_votes

Po za tym teraz tak myślę, że źle to sobie wymyśliłem bo jak będzie kilku użytkowników na których można głosować to każdy by musiał mieć swoją ankietę. Czyż nie ?


Zmień nazwę tabeli:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

Powinno pomóc.


Nie sprawdziłem ale nie jestem pewien,żeby to było to, bo przecież oryginalny plik też miał odnośniki do tabeli o nazwie DB_POLLS, a w bazie jest nazwa fusion_polls i oryginalna ankieta śmiga.
 
Presiok
Potrzebuje pomocy, wrzuciłem wszystko na FTP i zainstalowałem wtyczkę.
Nie wiem tylko jak ustawić na stronie głównej strony, aby gość mógł się zgłosić.

Może mi ktoś to wytłumaczyć krok po kroku?
Edytowane przez Pieka dnia 24.12.2010 22:29:27
 
Drecha
Prawdopodobnie musisz wejść w zarządzanie panelami i dodać nowy panel z tą właśnie wtyczką.
 
Presiok
Może mi ktoś dokładniej napisać gdzie wrzucić ten cały folder rekrutacja by wszystko funkcjonowało dobrze?
Edytowane przez Pieka dnia 25.12.2010 00:14:45
 
Drecha
Poszukaj na tym forum instrukcji instalacji wtyczki, bądź zajrzyj do pliku readme. Nikt nie poda CI gotowca, nie licz na to.
 
velpablo
Witam,
czy istnieje taka możliwość, aby dodać boczny panel, zawierający linki na przykład do 5 ostatnich podań oraz ich status?
Edytowane przez velpablo dnia 07.03.2011 13:00:58
 
http://mrocznebractwo.mygamesonline.org/
krystian1988
Sam panel bez statusów:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
grzegi551
Przepraszam, że odświeżam, ale chciałem się zapytać czy, aby edytować plik rekrutacja.php według własnych potrzeb, muszę edytować również inne pliki, dodane w paczce ,,rekrutacja.rar" przez Kefirka?
 
http://www.dsj4-tour.c0.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl