ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 13

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
System rekrutacji na stronę
Vallhalen
Witam. Zostałem już upomniany przez Piękę, co mnie zmotywowało do przeczytania wszystkich wątków w tym forum. Wiem już że guest post na forum jest możliwy ale nie bezpieczny a wiec jak rozwiązać problem następującej maści. Potrzebuje na stronie "miejsca", w którym gość będzie mógł zostawić swoje "podanie" do rozpatrzenia przez już istniejących userów (np na zasadzie komentarzy do jego podania), chciałbym również żeby sam interesant miał mozliwość dodawania komentarzy (gdyby chciał coś sprostować np. )
Byłoby super gdyby podania były klasyfikowane wg. nicku który poda gość piszący owo podanie ( żeby była taka lista na której będą się wyświetlały wszystkie aktualnie złożone, rozpatrzone i nie rozpatrzone podania wraz z nickiem i datą złożenia)
Wtedy userzy wchodzą czytają i piszą komentarz do danego podania Smile
Przydałby się również przyciski widoczne dla administratorów i SA:

Usuń podanie

Przyjmij rekruta [wtedy na liście podania koło konkretnego podania pojawiała by sie np zielony mały Ptaszek widoczny dla wszystkich userow],

Odrzuć rekruta[ wtedy wyświetlałby się czerwony krzyżyk na liście obok podania widoczny dla wszystkich userow]

Myślałem żeby wykorzystać rekrutacja.php ale dane z tego formularza wysyłają sie na mail a mnie o coś zupełnie innego chodzi jak już na górze napisałemSmile

Hmm myślę, że pomysł dobry i starym wyjadaczom szybko przyjdzie do głowy jak go zrealizowaćSmile

Pozdrawiam Smile
Edytowane przez Pieka dnia 11.08.2009 13:51:22
Na odpowiedz nalezy czekać cierpliwie....
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 04:28:56
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
kefirek
Zrobiłem tak na szybko.
Musisz dostosować plik z wyświetlanymi wynikami do swoich potrzeb.
Działa tak jak chciałeś jak podanie jest zaakceptowane wyświetla się czerwony X a jak zaakceptowane to ptaszek zielony. Nie można usuwać wiec musisz to dorobić. Do każdego zgłoszenia można dodawać komentarze.

W załączniku daje plik.
Wrzucasz folder do głównego katalogu.
Wchodzisz w twojastrona.pl/rekrutacja/instaluj.php i jak pojawi się Baza danych utworzona poprawnie to znaczy że wszystko jest OK.

Podania dodaje się pod adresem twojastrona.pl/rekrutacja/rekrutacja.php
Podania wyświetlane są pod adresem twojastrona.pl/rekrutacja/podanie.php

Po kliknięciu na temat podania wyświetla się treść i można go komentować.
kefirek dodał/a następującą plik:
rekrutacja.rar [4.03kB / 836 Pobrane]

Edytowane przez kefirek dnia 20.12.2008 11:30:18
 
Vallhalen
Ahhh świetnie, że zechciałes się za to wziąć :D
Baza danych instaluje sie prawidłowo wszystkie pliki zrzucone na serwer a przy wejsciu w rekrutacja.php dostaję błąd

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Błąd pojawia się gdy probuje wejść w rekrutacja.php jako gość
JAk wchodze jako admin wszystko śmiga.
Jak go usunąć ? (potem jak już zadziała będę myślał jak dodać opcję USUN :) )
Edytowane przez Vallhalen dnia 19.12.2008 18:14:32
Na odpowiedz nalezy czekać cierpliwie....
 
kefirek
Z pliku rekrutacja.php usuń

Pobierz kod źródłowy  GeSHi: HTML
  1. <tr>
  2. <td align='right' class='tbl2' valign='top'></td>
  3. <td class='tbl1'>".display_bbcodes("98%", "tresc")."</td>
  4. </tr>
Zinterpretowano w sekund: 0.003, wykorzystano GeSHi 1.0.8.10
 
Vallhalen
Super wszystko działa :D Jest idealnie jeszcze tylko jedna rzecz: w nawigacji mam taki prosty link
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Czy da się dorobić bajer np literkę "N", która będzie się pojawiać obok menu kiedy pojawią się jakieś nowe podania ?

Uff ale to świetnie działa :D
Na odpowiedz nalezy czekać cierpliwie....
 
kefirek
Pewnie że się da wszystko się da.
W załączniku wyżej dałem poprawiony plik czyli dodane wyświetlanie N przy nowych zgłoszeniach przez 1 dzień od daty dodania wystarczy zamienić pliki
Edytowane przez kefirek dnia 19.12.2008 19:00:59
 
Vallhalen
kefirek napisał/a:
Pewnie że się da wszystko się da.
W załączniku wyżej dałem poprawiony plik czyli dodane wyświetlanie N przy nowych zgłoszeniach przez 1 dzień od daty dodania wystarczy zamienić pliki

Bosko Grin

Ostatnie pytanie :> Jak wyedytowac menu na stronie aby wywołać ową literkę "N"
?Smile
Na odpowiedz nalezy czekać cierpliwie....
 
kefirek
W plik db.php tam gdzie jest NEW zmień na N
 
Vallhalen
kefirek napisał/a:
W plik db.php tam gdzie jest NEW zmień na N


A co dodać w kodzie panelu

Pobierz kod źródłowy  GeSHi: PHP
  1. openside("Nawiguj");
  2. echo "<center>
  3. <a href='/news.php'>Główna</a><br>
  4. <a href='tu bedzie link do dadatkowej strony'>Aktualna lista klanowiczów</a>
  5. <br>
  6. <a href='http://trs.virtuall.pl/rekrutacja/podanie.php'>Podania rekrutów </a><br>
  7. <a href='http://trs.virtuall.pl/viewpage.php?page_id=6'>Questy</a>
  8. <br>
  9. <a href='/news_cats.php'>Kategorie newsów</a>
  10. <br>
  11. <a href='http://trs.virtuall.pl/viewpage.php?page_id=7'>Tabela podatkowa</a>
  12. <br>
  13. <a href='http://trs.virtuall.pl/forum/index.php'>Forum</a>
  14. <br>
  15. <a href='/search.php'>SZUKAJKA</a><br>
  16. <hr>
  17. <a href='/submit.php?stype=l'>Dodaj linka</a><br>
  18. <a href='/submit.php?stype=a'>Dodaj Artykuł</a></center>
  19.  
  20. ";
  21. closeside();
Zinterpretowano w sekund: 0.025, wykorzystano GeSHi 1.0.8.10


Żeby się owo "N" wyświetlało w menu ?

EDIT:
Zaobserwowałem że N wyświetla się przy nowych podaniach super:D Ale w menu tez by mogło (mogłoby prawda? :P)
Edytowane przez Vallhalen dnia 19.12.2008 19:28:47
Na odpowiedz nalezy czekać cierpliwie....
 
kefirek
Nie jestem pewny ale chyba tak
Pobierz kod źródłowy  GeSHi: PHP
  1. $ileDni = 60 * 60 * 24;
  2. $odKiedy = time() - $ileDni;
  3. if ($odKiedy <= time()) { echo "<span style='color:yellow'>N</span>"; }
Zinterpretowano w sekund: 0.024, wykorzystano GeSHi 1.0.8.10


Kod panelu wygląda tak
Pobierz kod źródłowy  GeSHi: PHP
  1.  
  2. openside("Nawiguj");
  3.  
  4. $ileDni = 60 * 60 * 24;
  5. $odKiedy = time() - $ileDni;
  6.  
  7. echo "<center><a href='/news.php'>Główna</a>
  8. <br>
  9. <a href='tu bedzie link do dadatkowej strony'>Aktualna lista klanowiczów</a>"; if ($odKiedy <= time()) { echo "<span style='color:yellow'>N</span>"; }
  10. echo "<br>
  11. <a href='http://trs.virtuall.pl/rekrutacja/podanie.php'>Podania rekrutów </a>"; if ($odKiedy <= time()) { echo "<span style='color:yellow'>N</span>"; }
  12. echo "<br>
  13. <a href='http://trs.virtuall.pl/viewpage.php?page_id=6'>Questy</a>"; if ($odKiedy <= time()) { echo "<span style='color:yellow'>N</span>"; }
  14. echo "<br>
  15. <a href='/news_cats.php'>Kategorie newsów</a>"; if ($odKiedy <= time()) { echo "<span style='color:yellow'>N</span>"; }
  16. echo "<br>
  17. <a href='http://trs.virtuall.pl/viewpage.php?page_id=7'>Tabela podatkowa</a>"; if ($odKiedy <= time()) { echo "<span style='color:yellow'>N</span>"; }
  18. echo "<br>
  19. <a href='http://trs.virtuall.pl/forum/index.php'>Forum</a>"; if ($odKiedy <= time()) { echo "<span style='color:yellow'>N</span>"; }
  20. echo "<br>
  21. <a href='/search.php'>SZUKAJKA</a>"; if ($odKiedy <= time()) { echo "<span style='color:yellow'>N</span>"; }
  22. echo "<br>
  23. <hr>
  24. <a href='/submit.php?stype=l'>Dodaj linka</a>
  25. <br>
  26. <a href='/submit.php?stype=a'>Dodaj Artykuł</a>
  27. </center>";
  28. closeside();
  29.  
Zinterpretowano w sekund: 0.029, wykorzystano GeSHi 1.0.8.10

Edytowane przez kefirek dnia 19.12.2008 19:28:32
 
Vallhalen
Wszystko działa! Ahhh wymarzony dodatek do stronki się ziścił :D

Dziękuję Kefir:)

EDIT: jest pikuś :> Jak usunę wszystkie podania z bazy to na stronie w menu itak wyswietla się nadal napis informujący o nowych podaniach (N) Da się jakoś zbajerowac żeby ten napis też znikał jak nie ma żadnych podań? :)Fajnie, że się wyswietla jeden dzien ale nie po usunięciu wszystkich podań XD:P

EDIT 2: Ostatnia rzecz, której mi brakuję- Uzytkownik wpisuje w formularzu dodatkowo swój adres Email. w Chwili kliknięcia przez admina w AKCEPTUJ lub ODRZUĆ do użytkownika wysyłany jest email na podany przez użytkowika adres z treścia "twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie" Lub Jeśli odrzucone to "Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie ze względu na bla bla bla"


Już nic więcej do szcześca nie potrzeba po prostu pełny wypas:D

Pozdrawiam :)
Edytowane przez Vallhalen dnia 19.12.2008 20:32:53
Na odpowiedz nalezy czekać cierpliwie....
 
kefirek
Vallhalen napisał/a:
EDIT: jest pikuś :> Jak usunę wszystkie podania z bazy to na stronie w menu itak wyswietla się nadal napis informujący o nowych podaniach (N) Da się jakoś zbajerowac żeby ten napis też znikał jak nie ma żadnych podań? :)Fajnie, że się wyswietla jeden dzien ale nie po usunięciu wszystkich podań XD:P


No przecież w panelu nie masz daty dodania linka to jak może ci nie wyświetlać N to odnosi się tylko do zgłoszeń. Po za tym źle podałem kod bo nie może być tak
Pobierz kod źródłowy  GeSHi: PHP
  1. if ($odKiedy <= time()) { echo "<span style='color:yellow'>N</span>"; }
Zinterpretowano w sekund: 0.031, wykorzystano GeSHi 1.0.8.10

data musi się gdzie aktualna zapisać np. do pliku skoro chcesz przy linka by było N w panelu które dodajesz ręcznie.

Vallhalen napisał/a:
EDIT 2: Ostatnia rzecz, której mi brakuję- Uzytkownik wpisuje w formularzu dodatkowo swój adres Email. w Chwili kliknięcia przez admina w AKCEPTUJ lub ODRZUĆ do użytkownika wysyłany jest email na podany przez użytkowika adres z treścia "twoje podanie zostało rozpatrzone pozytywnie" Lub Jeśli odrzucone to "Twoje podanie zostało rozpatrzone negatywnie ze względu na bla bla bla"


No to można prosto wykonać jak wyślesz mi plik swoje zmodyfikowane to mogę zrobić.
 
Vallhalen
Wysłałem link do paczki na pw Smile
Na odpowiedz nalezy czekać cierpliwie....
 
eridor
Świetne, ale brakuje mi znaczka X dla głównego admina przy liście wszystkich podań..
...
 
http://hobbit.avatar.net.pl
kefirek
W poście wyżej daje poprawione plik należy od nowa zainstalować. Po akceptacji lub odrzuceniu jest wysłane na adres emial z treścią czy podanie zostało zaakceptowane czy odrzucone.
 
Vallhalen
Informuje że wszystko śmiga Grin tylko zamiast pisanego znaku zapytania zmienie na graficzny znaczek znaczka zapytania Grin

Super wszystko świetnie !!Grin

Wiadomość doklejona:
Szanowny Kefi wraz z innymi userami doszliśmy do wniosku, że brakuje 2 rzeczy:

1. W chwili klikniecia "odrzuć" mogłoby się rozwijać pole w którym osoba odrzucająca mogłaby wpisać powód odrzucenia który zostałby wysłany na podany przez usera mail.

2. Czy da się zrobić taki myk żeby system rekrutacji wysyłał do wszystkich użytkowników PW w chwili pojawienia się nowego podania ?


Pozdrawiam Smile
Edytowane przez Vallhalen dnia 22.12.2008 10:43:37
Na odpowiedz nalezy czekać cierpliwie....
 
Reqest
Witam,

Kefirek odwalił kawał dobrej roboty.

Ta wtyczka jest tak świetna, że postanowiłem poświęcić trochę czasu i dostowować ją do własnych potrzeb i powstała wtyczka zbierająca wpisy np. dla złoszeń do imprezy lub pod protestem Wink.

1. Wtyczka instaluje się przez instalację infusiona we wtyczkach.
2. Podczas dodawania zgłoszenia nie jest wysyłany mail, a tylko informacja o prawidłowym dodaniu.
3. Można wstawić grafikę przed prezentacją zgłoszeń w pliku panel.php
4 Zgłoszenia są w postacji ciągu nicków, bo zależało mi na tym, aby dopisywali się kolejni userzy jak pod protestem Wink
5. Zarządzanie wpisami w panelu admina.

Szczeguły instalacji w pliku do pobrania.

Mam nadzieje że kefirek w wolnej chwili czasu poprawi pewne sprawy, bo sporo błędów narobiłem.

Zapomniałem, że to otwarty formularz i booty lubią się cisnąć. Więc uaktualniłem załącznik o wersję z zabezpieczeniem capcha.
Reqest dodał/a następującą plik:
zgloszenia.rar [6.76kB / 709 Pobrane]

Edytowane przez Reqest dnia 29.03.2009 01:41:29
 
Wandead
Wybaczcie za odkopywanie tematu, ale kefirek lub ktoś inny chodzi mi aby dodać do tego systemu rekrutacji coś takiego że po akceptowaniu zgłoszenia wyświetla się ona na jakiejś podstronie
Osoby Zapisane

Osoba
Osoba1
Osoba2
Osoba3
Edytowane przez Wandead dnia 15.04.2009 18:44:14
 
k4
Jest już takie coś o co ci chodzi. Przykład w praktyce. http://www.lineag.../panel.php
 
cichociemny
Ja mam 2 prośby:
Cały mod Kefirka rządzi jednak brakuje mi w nim 2 opcji:
1) Admin powinien być w stanie zobaczyć e-mail zgłaszającego się użytkownika.
2) No i sprawa najważniejsza - powinien być w stanie usunąć zgłoszenie (spam).
Mógłby ktoś wykonać taką modyfikację?
Edytowane przez Pieka dnia 11.08.2009 13:49:16
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl