ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
pd Warning - System ostrzeżeń
exittt
A ja mam taki drobny błąd, który nie bardzo wiem jak poprawić, choć się starałem :P
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Ogólnie to dziwne, bo pliki są w 100% pobrane z tego forum, nic sam nie kombinowałem...

Z góry bardzo dziękuję za pomoc. Jeśli post pójdzie to kasacji :P To przynajmniej mi na PW napiszcie w czym mam błąd heh :)
Edytowane przez khaman dnia 04.01.2010 08:02:34
uniwersalny.gif
 
www.theocracy.xgame.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 28.04.2024 01:07:37
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Reyn
Jest możliwość żeby status warnów pokazywało tylko u użytkowników? Bo ja jako s.Admin mam też ten pasek, a to głupio wygląda, przecież nie wlepie sobie warna xP
 
emrak
Witam ;) Ja powiem tak, wszystko ładnie pięknie ale gdy chcę dodać warna jakiemuś użytkownikowi to pod listą z powodami wyskakuje mnie taki oto błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


A oto ta linia z pliku warning.php:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Teraz nasuwa się tradycyjne pytanie ;) co z tym zrobić? :)

Reyn, co do wyświetlania tego paska u użytkowników i moderatorów to masz ten kod:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

podstawiasz go za ten:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Heh :) Rozwiazanie było proste ;) brak ' ' :P

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Pozdrawiam :)
Edytowane przez emrak dnia 12.01.2010 21:55:28
 
ziebol
Wszystko ładnie działa (chyba), ale wyskakują mi te same błędy co koledze kilka postów wcześniej. PW wysyła prawidłowo, dlatego nie wiem co oznacza ten błąd. Znalazłem te linijki w warning.inc.php, ale niewiele mi to mówi. Oczywiście nic sam tam wcześniej nie zmieniałem.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Z góry dziękuję za pomoc.
 
Krzysiek1312
A ja wszystko zrobiłem wg. instrukcji, ale mam j.niemiecki. W jaki sposób zmienić na j.polski ?

Pozdrawiam
 
piterus
A masz wgrane polskie locale?
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
Krzysiek1312
Tak, mam. Wtyczka z pierwszego posta. Siedzę na polskich UTF8.

Oczywiście banał. Locale poprawione, przekonwertowane na UTF i problem minął. Pozdrawiam
Edytowane przez Krzysiek1312 dnia 02.03.2010 19:43:21
 
krokiet19
pogromca napisał/a:
Panel administratora -> Wtyczki (Infusions) -> System ostrzeżeń
Musisz ustawić Powody ostrzeżeń i w Ustawieniach kto ma je dawać.
Potem na forum masz p2pro.pl/infusions/pd_warning/images/green.gif i na to klikasz i wstawiasz punkciki.

PS. Nie działa automatyczny ban, jak ktoś ma 100 pkt to i tak może normalnie korzystać ze strony Frown



Tylko ja mam problem... nie wyświetla mi się we wtyczkach "System Ostrzeżeń" nie wiem dlaczego. Wszystko działa poprawnie tylko tu niestety nie ma.
 
Morix
A ja mam taką prośbę, czy mógłby ktoś dorobić taką możliwość dawania ostrzeżeń wprost z profilu usera i nie dotyczących forum?

Pozdrawiam ;D
"W życiu piękne są tylko chwile." Wink
Pomogłem? Wciśnij pomogl.jpg ;P
 
lowermann
A jak wyświetlić w panelu informacje o ostrzeżeniach? Chodzi mi o to, żeby można było wyświetlić np 6 czy 7 użytkowników zaczynając od najwyższej liczyby ostrzeżen? Ewentualnie dodać ostrzeżenia do ostatnio ostatnio widzianych z awatarem z tego linku?
http://www.php-fu...d_id=29229 Żeby przy każdym ostatnio zalogowanym użytkowniku była informacja o ostzeżeniach? Da się to zrobić ?
 
Miziu
Witam,
we wszystkich profilach pojawia się następujący błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Sprawdziłem, co tam jest, ale jestem dosyć słaby w php i nie sądzę, aby trzeba tam było coś poprawiać. Powiem tylko, że zainstalowałem wszystko według instrukcji.

Pozdrawiam

@edit:
Zaś w panelu administracyjnym wyświetla się taki komunikat:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Miziu dnia 13.07.2010 18:46:14
 
krystian1988
Czysta instalacja przechodzi rewelacyjnie coś na własną rękę modyfikowałeś/aś i masz przy instalacji błąd, albo jej nie przeprowadziłeś jak w pliku readme, bądź coś namieszane.
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
Tomooo
Czy ktoś mógłby przerobić ta wtyczkę tak aby zamiast "pkt ostrzeżeń" wyświetlało się to tak jak na tym forum np.:
Ostrzeżeń: i tu liczba?
Edytowane przez Pieka dnia 08.08.2010 15:02:47
 
GosciuOdKanapek
Tomooo napisał/a:
Czy ktoś mógłby przerobić ta wtyczkę tak aby zamiast "pkt ostrzeżeń" wyświetlało się to tak jak na tym forum np.:
Ostrzeżeń: i tu liczba?


A tak trudno sobie przerobić? To żadna filozofia, wystarczy, że wejdziesz do folderu "infusions/pd_warning/locale/Polish/index.php", i tam wystarczy tylko zamienić to co ty chcesz, czyli "pkt ostrzeżeń" na "Ostrzeżeń: i tu liczba". Grin
sygna.jpg
REGULAMIN - SKARBNICĄ WIEDZY
Pomogłem? Kliknij przy moim poście pomoc.jpg!
 
Shady-Yo
Zdaje się, że wtyczka nie działa w PHP Fusion v7.01, a przynajmniej w polskiej wersji v7.01. Otóż na forum pod avatarem i danymi użytkownika nie ma tych kratek, na które trzeba było kliknąć żeby wręczyć ostrzeżenie. Wyświetla informacje u userów kto ile ma ostrzeżeń, wszystko jest na swoim miejscu, tylko po prostu nie można przyznawać ostrzeżeń.
Czy będzie jakaś aktualizacja tej wtyczki?
 
krystian1988
Nie wiem co kombinowałeś właśnie wrzuciłem pliki na serwer a mam PHP-Fusion v7.01 i działa jak należy, oczywiście wszystko.
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
cristo
Witam mam pytanie co do tej wtyczki chcę aby pod kolorowymi kwadracikami sygnalizującymi ilość punktów(ostrzeżeń) był jeszcze napis np: 3 Ostrzeżenia. znalazłem kod za to odpowiedzialny i wszystko śmiga tylko jedno ale, jak go zmodyfikować aby było odpowiednio dla:
0 ostrzeżeń - nie wyświetla wcale napisu,(ewentualnie wyświetla ale z odpowiednia końcówką) dla
1 Ostrzeżenie
2 Ostrzeżenia i tak do 4
5 Ostrzeżeń i tak do 10 bo tyle mam (po modyfikacji).
Wiecie o co mi chodzi o końcówki by były w odpowiedniej formie.
kod za to odpowiedzialny:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

a to cały kod umieszczony w viewthread.php
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

jeżeli by się dało to tak przerobić to wiem że muszę dorobić locale, pomoże ktoś bo nie znam się na php ?
 
krokiet19
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Tutaj wywala mi błąd, jest ktos w stanie pomoc?
 
outchorn1
Pokaż kod błędu a nie kod z panelu. Skoro u innych działa to raczej kod musi być prawidłowy. Sam korzystam z tego modaGrin
Edytowane przez khaman dnia 04.11.2010 07:02:02
 
www.naruto-kensei.pl
krokiet19
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl