ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 12

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Aktualizacja strony po wyjściu łatki lub update
jantom
Aktualizacja w tym wypadku nic nie da. Pozostaje modyfikacja/zmiana skórki.
Edytowane przez jantom dnia 20.06.2011 17:06:03
 
http://jantom.info
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 08:40:21
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
pkolasa
Dzięki. Poradziłem modyfikując CSS-a skórki. Pozdrawiam.
 
ZiGi
Jako iż zaniedbałem aktualizacje skryptu, postanowiłem to nadrobić.
Ściągnąłem paczki z aktualizacjami 7.02.04 oraz 7.02.05, i zacząłem kopiować pliki. Po wrzuceniu aktualizacji 7.02.04 wszedłem na stronę i zastałem to >> http://ospszymany...

Ktoś wie dlaczego takie dziwy się pojawiły-?

Aktualna wersja skryptu: 7.02.03
Po wrzuceniu aktualizacji, w PA nie mam informacji o aktualizacjach do zainstalowania.

Możliwe, że pewną wskazówką będzie niemożliwość zapamiętania wpisów w księdze gości, oraz w ShoutBox'ie. W SB nic się nie zapisuje, natomiast w Księdze Gości tworzone są tabele ale bez treści. Czy te problemy są powiązane-?

PS. Po instalacji czystego 7.02.05 i podpięciu starej bazy, problemy z SB i KG nadal występują.


PW od moderatora:
  1. Ogólna uwaga - bogdan 18.06.2012 20:04
  2. Przeniesienie posta - bogdan 18.06.2012 20:19

Edytowane przez Drecha dnia 19.06.2012 17:56:20
 
www.ospszymany.com
bartek124
Prawdopodobnie na serwerze masz dyrektywę short_open_tags ustawioną na off, a któryś plik, prawdopodobnie theme.php Twojego stylu zaczyna się od <? (czyli short tag). Upewnij się, że wszystkie pliki, także te modyfikowane/dodane przez Ciebie zaczynają się od tagu <?php
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
ZiGi
Na serwerze short_open_tag mam włączone

Co do plików, to znalazłem kilka zaczynających sie od <?. Poprawiłem je dodając php i wrzuciłem na serwer.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Raczej niewiele to pomogło.

Chyba zainstaluję najnowszego PHP-Fusion i przeniosę wpisy ze starej bazy do nowej. Może mi się to uda :)
 
www.ospszymany.com
bartek124
Plik theme.php bankowo oraz któryś z folderu includes/classes.php. Wyraźnie widać że skrypty nie są interpretowane. A nie są interpretowane z jakiegoś powodu.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
ZiGi
Ech
Nie były winne złe pliki czy nawet błędy w bazie. Winny był program FTP rush a w zasadzie ustawienia.

i.minus.com/ibtRtkJdQHceaK.jpg

Możliwe że te opcje zostały ustawione po ostatniej aktualizacji programu :/

Pozmieniałem wszystkie opcje na "Zapytaj" i bez problemu zaktualizowałem stronę do 7.02.04 a następnie do 7.02.05


Pozostał mi jeszcze do rozwiązania problem z niezapisywaniem shoutów w shoutboxie oraz z niezapisywaniem wpisów w księdze gości, którą właśnie z tego powodu usunąłem :/ To jednak problemy na inny dział.

Dziękuję bartek124 za zaangażowanie i moderatorom za przenoszenie tematu Wink

------------
Edit: 24-06-2012


Problemy z wpisami w SB i Księdze Gości, spowodowane były nieodpowiednimi wpisami w liście cenzurowanych słów :/
Edytowane przez ZiGi dnia 24.06.2012 17:11:03
 
www.ospszymany.com
Apis
Zaktualizowałem swój serwis do wersji 7.02.07 i zauważyłem dość poważny błąd w plikach językowych admina. W przypadku, gdy ustawiona jest opcja aktywacji nowo rejestrowanego konta przez admina - zamiast "Edytuj", "Aktywuj", "Skasuj" wyświetlają się napisy "Nie należy do żadnej grupy", "Należy do wszystkich grup", "Skasuj". Ponadto źle oznaczone są tabele grupujące te opcje (patrz obrazki - z lewej prawidłowo - z prawej po aktualizacji).

Błąd dotyczy zarówno kodowania ISO jak i UTF.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - khaman 21.08.2013 09:40
Apis dodał/a następującą grafiki:
cyk_002.jpg cyk_001.jpg

Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
khaman
Tak, wiemy. Czeski błąd. Dzisiaj będą poprawione pliki jak wrócę z Krakowa.
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
lui
W poście na forum po dodaniu pliku pisze: "dodał/a następującą pliki" a powinno być następujące.
lui dodał/a następującą grafikę:
zrzut_ekranu-1_2.png
 
www.lui.ugu.pl
za piecem
W związku z podpowiedzią kolegi @Pieka w temacie Przenoszenie strony na inny serwer, chciałbym zapytać się czy dobrze myślę. Wink Czy do aktualizacji PHP-Fusion z 7.02.05 do 7.02.06 wystarczy, że pobiorę UPDATE z tego miejsca http://mods.php-f...ad_id=1533; podmienię pliki z serwera na te, które są dostępne w paczce UPDATE; a następnie w Panelu Administratora, w zakładce Zarządzanie stroną, wybiorę Aktualizacja?
 
Pieka
W Twoim przypadku najlepiej pierwsze plik update i aktualizować, a następnie nadpisać pozostałe pliki.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
za piecem
Czyli najpierw wrzucam pliki z UPDATE i w panelu administratora Aktualizuj, a następnie wszystkie pliki z tej paczki:
http://mods.php-f...ad_id=1534?
Jeżeli tak, to pojawia się pewien problem, gdyż część plików była pozmieniana, ale nie do końca wiem które to pliki. Smile
Dopytuję się, bo w poprzednim temacie wspominałeś tylko o podmianie kilku plików.
Edytowane przez za piecem dnia 28.12.2013 10:50:07
 
Pieka
Zmienione zostały pliki zawarte w paczce aktualizującej. Porównaj i zmień.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
za piecem
Porównałem i zmieniłem. Następnie wybrałem opcję Aktualizacja w Panelu Administracja. Po drodze nie wyskoczył żaden błąd, a w panelu wyświetla się wersja 7.02.06, więc chyba wszystko poszło dobrze. Wink

I taka ciekawostka. Po aktualizacji wgrałem bazę danych z mojej starej strony (wersja 7.02.05) i w Panelu Administratora z powrotem widnieje wersja 7.02.05. Można gdzieś w bazie danych zmienić zapis, aby w Panelu Administratora wyświetlała się właściwa wersja?
Edytowane przez za piecem dnia 30.12.2013 16:37:07
 
Pieka
Odpal ponownie plik upgrade.php, który w przypadku v7.02.06 zmienia tylko wpis dotyczący numeru wersji.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl