ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 12

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Extreme Point System w PF v7
krystian1988
Trzeba w profile.php samemu edytować pliki a nie zamieniać na te z paczki bo się kodem bardzo dużo różnią z nową wersją PHP-Fusion.
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 27.04.2024 22:16:31
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pietras1987
Spróbuje poprawić paczkę. Doraźne rozwiązanie to instalacja starej wersji a potem podmiana plików z mojej paczki już bez eps_install.php i procesu instalacji. Też działa sprawdźcie sobie na http://djstrefa.c... (stronka założona do testów).
Edytowane przez Pietras1987 dnia 21.10.2010 23:11:40
 
www.zastraszacze.w8w.pl
milosz1245
W takim razie czekamy na przystosowanie całej paczki... Bo nie chcę tracić nowej wersji z powodu jednej wtyczki. Bez tej wtyczki nie działa wtyczka "Sklep" (kupno za punkty) i "Prezenty". Pozdrawiam i dziękuje za pomoc Wink
 
www.nickelodeon.w8w.pl
Pietras1987
No nie wiem ja u siebie instaluje i wszystko chodzi a może nie instalowaliście przez eps_install.php i dlatego nie działa.
 
www.zastraszacze.w8w.pl
milosz1245
No ja najpierw instalowałem na czystym PHP Fusion 7.01.02 i był błąd (instalacja przez eps_install.php) potem na starej stronce zaktualizowana do 7.01. Dodam, że obie instalacje są z dwóch różnych serwerów wiec coś jednak jest nie tak z tą paczką skoro Borys_B też ma ten problem ...
 
www.nickelodeon.w8w.pl
Borys_B
Pietras1987 podaj jak powinna wyglądać ta tabela:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

to pokombinujemy.
Jestem zielony z PHP, ale w Twojej instalce nie mogłem znaleźć komendy tworzącej tabele.
Edytowane przez Pieka dnia 26.10.2010 21:38:15
 
outchorn1
Przeleciałem cały temat, jednak odpowiedzi na mój problem nie znalazłem. Otóż pierwszy problem polegał na tym, że gdy próbowałem odpalić instalkę tej wtyczki przenosiło mnie na główną stronę. Problem jednak udało mi się rozwiązać po usunięciu warunku if(iSUPERADMIN. Jednak nie rozumiem dlaczego nie wykrywało mnie jako super admina. Drugi problem pojawił się po włączeniu TOP Users panel. Otóż początkowo moja strona pracowała na EF 4.15 i jak wiadomo system EF ma już wgrany system eps skąd zostały mi stare tabele. Gdy włączyłem panel oczom moim ukazały się pkt., właśnie z czasów EF. Próbowałem Restartować za pomocą kodu zapodanego przez Rafik jednak rezultatu brak. Pkt i kary jak były tak są. Liczę na pomoc od was koledzy:). Pozdrawiam


Pojawił się też kolejny problem w momencie usuwania jakiegokolwiek posta wywala mi błędy:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez outchorn1 dnia 27.10.2010 22:36:34
 
www.naruto-kensei.pl
Karczowqa
Witam.

Zainstalowałem skrypt i niby teoretycznie wszystko działa, ale nie zlicza mi punktów za dodane linki. Wie ktoś w czym może tkwić błąd? Bardzo mi na tym zależy, bo akurat ta funkcja jest dla mnie najważniejsza.

Z góry dziękuję za pomoc.
Edytowane przez konto usuniete dnia 07.11.2010 22:25:52
 
outchorn1
Ja mam natomiast inny problem polegający na tym, że pkt za szybka odpowiedź nie dodaje;/ Jak dam banner odpowiedz działa jak dam szybką odp nie działa. Jakiś pomysł?
Edytowane przez outchorn1 dnia 08.11.2010 10:29:34
 
www.naruto-kensei.pl
Pietras1987
outchorn1 napisał/a:
Ja mam natomiast inny problem polegający na tym, że pkt za szybka odpowiedź nie dodaje;/ Jak dam banner odpowiedz działa jak dam szybką odp nie działa. Jakiś pomysł?


Którą paczkę instalowałeś ?
Edytowane przez Pietras1987 dnia 09.11.2010 11:27:24
 
www.zastraszacze.w8w.pl
outchorn1
Każdą po kolei, ale na końcu usunąłem all i zainstalowałem bodajże tą twoja, chodzi o tą przystosowaną do PF v7.01.
a dokładniej to:
Pietras1987 napisał/a:
Mam pytanie czy ktoś pomógł by mi przystosować EPS do PFF v7 bo nie moge sobie z tym poradzić. Mam problem z dodaniem tych pól "Liczba pkt i Ranga pod avatarem i ze zliczanie punktów przez szybką odp.

No i odpowiadam na prośbę kolegów wyżej o wersje EPS do PHP-Fusiona 7.01.
Powinno być wszystko ok testowana na świeżutkim PHP-Fusionie.

cyber156 napisał/a:
Wrzuciłem Wink W połowie jest okej xD

Dodaje punkt przy nowych tematach,
ale nadal nie dodaje przy pełnej odpowiedzi
oraz cytowaniu Sad(


Spróbuj wykorzystać folder forum z paczki poniżej powinno działać ale zrób sobie dla pewności kopie plików.

Edytowane przez outchorn1 dnia 09.11.2010 12:30:26
 
www.naruto-kensei.pl
Pietras1987
Cyber156 instalował inna paczkę jemu chodziło o pełną odpowiedz a topie nie dodaje przez szybką odpowiedź.
 
www.zastraszacze.w8w.pl
outchorn1
No tak ale nawet próbując inne paki coś szybka odpowiedź nie działa. Wiesz może jak zaradzić?
 
www.naruto-kensei.pl
Dawids553
Nie|wiadomo skąd wciąż u każdego użytkownika mnoży się ilość punktów. Co mam zrobić?
Edytowane przez Pieka dnia 15.11.2010 17:55:33
 
B06US
outchorn1 napisał/a:
No tak ale nawet próbując inne paki coś szybka odpowiedź nie działa. Wiesz może jak zaradzić?


Moje rozwiązanie dotyczy v7.01.03

Ja ten problem rozwiązałem poprzez dodanie do pliku "viewthread.php" przerobionego przez Pietras1987'a poniższego wpisu (w wierszu 172):

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


A cały mój plik wygląda tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



Zwykła odpowiedz także mi nie działała, naprawiłem ją tak samo jak szybką. Dodałem w "postreply.php" w 67 wierszu:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy



A cały plik wygląda tak:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Wiadomość doklejona:
Natomiast zabrakło mi opcji pkt za dodany plik. Wziąłem się do pracy. Dodawanie pkt zrobiłem, ale mam problem z odejmowaniem pkt za pomocą panela moderatora. pomoże ktoś?

Sam próbowałem dodać wpis w 91 i 92 wersu ale coś złe napisałem.
Grzebie w pliku: "admin/del_download.php"

A poniżej 2 wersy jakie nie działają:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Chciałem wkleić cały kod ale blokuje mi. Za duży post.
Edytowane przez B06US dnia 01.02.2011 17:42:47
 
Vexavi
Witam

Jeśli mogę, jak zrobić odejmowanie w EPS, puki co dodaje punkty ale jak odejmuję treść to punkty stoją w miejscu i nie wiem jaki kod użyć by za odejmowany news, odejmowały się punkty.
 
poszkolezsl.vooa.pl
Doldox
Witajcie,
od 2 dni walcze z tym modem EPS.
Z PHP-Fusion to moja pierwsza przygoda. Szukałem odpowiedniego CMS-a, który będzie łączył w sobie portal (strone) oraz forum. M.in natrafiłem za pomocą Google tutaj. Pobrałem aktualną paczkę PF php-fusion-7-02-00-pl. Zainstalowałem bez problemów, pobrałem i zainstalowałem fusionBoard (paczka fb402.rar). Działa bez problemu. I teraz ważny element, na którym mi zależy to pkt za udzielanie się na stronie/forum. Jedyno co udało mi się wygooglować to właśnie eps. Problem w tym, że której paczki bym nie użył to mam ten sam problem. Po skopiowaniu plików i modyfikacji tych wymienionych w pierwszych dwóch stronach tego topica, odświeżeniu strony mam cały czas reload strony i NIC nie mogę zrobić. Używałem paczek:
- v7-eps_by_rafik89
- v7-eps-fusionboard-by-kefirek
- extreme_point_system_601_3
i ni huhu.

Kroki jakie wykonałem to:
- instalacja PF v7
- instalacja FB 4.02
- dorzucenie do bazy danych odpowiednich danych o których mowa w pierwszym poście tego topicu,
- skopiowanie plików z paczki (próby były 3, tak jak 3 paczki w/w)
- modyfikacja ręczna plików.

Krótko mówiąc jak na pierwsze spotkanie z tym CMS to nie-zbyt jest przyjemnie Sad Nie korzystam z żadnego serwera hostingowego. Używam jednej aplikacji, która tworzy mi serwery apache, bazy danych i PHP na moim własnym kompie. Aplikacja nazywa się movAMP. Jeśli byłby ktoś tak uprzejmy i pomógł mi wrzucić właśnie w ten "domowy serwer" a następnie udostępnił całość spakowaną na jakimś portalu tak abym mógł pobrać i sprawdzić czy działa. Dla osoby, która ten mod instalowała u siebie to nie powinien być problem. Bardzo proszę o poświęcenie trochę czasu na pomoc. Niestety sam sobie nie dam rady z tym problemem. Jeśli mi się nie uda trudno. Poszukam innego CMS-a. Póki co PF wygląda na praktyczny CMS.

Pozdrawiam,
Doldox
Edytowane przez Pieka dnia 21.04.2011 00:14:19
 
khaman
Fusionboard jest już dawno nie rozwijany i może powodować problemy z nowszymi wersjami. Część wtyczek pewnie nie będzie do końca kompatybilne z nową wersją PF.
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
Drecha
Poza tym EPS również w pełni nie działa, nikomu chyba nigdy nie chciało się doprowadzić do końca projektu.
 
Doldox
W takim razie nie chcąc robić spamu/pff topicu. Waszym zadaniem nie uda mi się sprawić aby na PF7 z FB4 uruchomić ESP? Dodam, że nie jestem biegły w PHP. Nie dam rady sam zmodyfikować modułu. To są 2 dni jak korzystam z PF. Wcześniej korzystałem z joomli ale wg mnie nie ma tego "czegoś" Smile

Jeśli tak to jaką/które wersje oprogramowania polecacie aby uruchomić PF z FB oraz ESP tak aby to działało. Może być to niższa ale stabilna wersja PF. Ostateczie nie musi to być Fusion Board, może być to inny rodzaj modyfikacji forum dla PF. Najbardziej zależy mi na uruchomieniu PF wraz z modyfikacją (im więcej opcji będzie mięć tym lepiejSmile) która będzie mi zliczać punkty za pisanie głównie na forum (im bardziej rozbudowane będzie to forum tym lepiej!). Czy istnieją inne modyfikacje, które to potrafią niż ESP?
Edytowane przez Doldox dnia 21.04.2011 13:53:58
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl