ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
PHP-Fusion Off-Line - Instalacja na domowym serwerze
Marta66
Zrobiono nam stronę www w oparciu o PHP-Fusion 6 Content Management System. Mamy ją na serwerze zewnętrznym. Mam dostęp do panelu administratora(nazwa użytkownika i hasło). Wszystko działa na zewnętrznym serwerze idealnie, niestety na localhost(Xampp)jak chcę się zalogować do panelu administratora to wyskauje informacja: podałeś błędne hasło. Jesteśmy stowarzyszeniem, nie stać na informatyka, dlatego zainstalowałam stronę na localhost, żeby nic nie zepsuć na serwerze zewnętrznym i się uczyć.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - bogdan 11.12.2013 18:49
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 18:33:22
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Vanko
Siema Pfft, kiedyś też korzystałem z xampp-a lecz zmieniłem go na wampserwer, gdyż miałem z nim mnówstwo problemów, tobie tez radzę.
Tutaj masz wątek co i jak WampSerwer


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - bogdan 11.12.2013 18:49
 
http://skyde.pl
bogdan
A przede wszystkim zmienić wersję PHP-Fusion na nową i wiele problemów w przyszłości się uniknie.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - bogdan 11.12.2013 18:49

Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
jantom
Wamp, Xampp, Krasnal... To wszystko jeden pies, tylko inaczej ubrane.
Wracając do meritum - która wersja XAMPP-a jest zainstalowana na serwerze lokalnym? Czy wersje Apache (httpd), PHP i MySQL są takie same, jak te na serwerze zewnętrznym?

Z innej beczki - bogdan, czemu temat dotyczący v6 jest w dziale v7? Pfft Nie powinno to trafić do http://www.php-fu...ad_id=9572? Nekroposting - to jest to!
Edytowane przez jantom dnia 11.12.2013 21:41:02
 
http://jantom.info
bogdan
Jednak poczekam z przeniesieniem, może się Koleżanka "zaktualizuje", bo nie ma sensu używania czegoś, co już odeszło w zapomnienie i nie jest wspierane.Smile

Z innej beczki - czy w specyfice Supportu istnieje pojęcie "necroposting"?
Rzecz - jak samo pojęcie - dyskusyjna, nawet "stare" wątki są aktywne, aktualne i ważne, przynajmniej wg. mnie.Smile
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
jantom
Bardziej śmiałem się z samego siebie, że chciało mi się szukać tak starego tematu. Kolega zaktualizuje się/nie zaktualizuje się, ale nie róbmy już syfu w temacie dot. v7. To nie tylko zmiana numerka, ale również licencji. Nie każdy musi się na to zgodzić. Kiedyś z nudów szukałem starych stron na PF-ie. Do dzisiaj potrafię znaleźć takie, które działają na podstawie v5. Jak coś działa, to Ci, co się nie znają, nie ruszają.

Ten post jak najbardziej można uznać za kolejny element do tego syfu i bez skrupułów należy go w wolnej chwili wywalić.
 
http://jantom.info
Marta66
Przepraszam, że napisałam post nie w tym dziale. Nie jestem informatykiem, dlatego zwróciłam się o pomoc. Najnowszą wersję PHP-fusion potrafię zainstalować i działa na localhst. Jednak to co nam zrobił projektant strony nie działa na localhost.

Połączony z 13 grudzień 2013 05:53:
soltys napisał(a):

Siema Pfft, kiedyś też korzystałem z xampp-a lecz zmieniłem go na wampserwer, gdyż miałem z nim mnówstwo problemów, tobie tez radzę.
Tutaj masz wątek co i jak WampSerwer


Połączony z 13 grudzień 2013 05:54:
dziękuje, będę próbować.
Edytowane przez Marta66 dnia 13.12.2013 05:54:03
 
bogdan
Jeśli "świeżo" robiona strona i nie ma dużo treści, to można przenieść na nową wersję, żeby nie było potrzeby robienia aktualizacji.
Poprosić projektanta, niech pokombinuje.
W sumie Tomek pisze, że działają strony nawet na v5, ale ja też niedawno jeździłem Zastawą 600. Grin
Do nowych wersji na pewno będziesz miała więcej dodatków do rozwoju strony.Smile
Takie jest moje chłopskie proste zdanie, bo sam jestem jeszcze w powijakach webmasterki i wiem, że ucząc się na swoich błędach i doświadczeniach będzie jednak lepiej "idąc z postępem".

PS.
Nie pisz posta pod swoim postem, tylko dopisuj przez edycję, bo już masz dwie "różyczki".
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
poki289
Marta66 napisał(a):

Przepraszam, że napisałam post nie w tym dziale. Nie jestem informatykiem, dlatego zwróciłam się o pomoc. Najnowszą wersję PHP-fusion potrafię zainstalować i działa na localhst. Jednak to co nam zrobił projektant strony nie działa na localhost.

Połączony z 13 grudzień 2013 05:53:
soltys napisał(a):

Siema Pfft, kiedyś też korzystałem z xampp-a lecz zmieniłem go na wampserwer, gdyż miałem z nim mnówstwo problemów, tobie tez radzę.
Tutaj masz wątek co i jak WampSerwer


Połączony z 13 grudzień 2013 05:54:
dziękuje, będę próbować.
Zmień projektanta, jestem zdania place, wymagam.
 
www.add-ons.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl