ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Dodatkowa galeria (druga galeria)
Pieka
Napisałem wyraźnie co masz zrobić. U mnie działa, więc u Ciebie też powinno.
Zobacz: http://posts.php-...llery2.php
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 27.04.2024 18:12:58
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Krystian
Widzę, że u Ciebie bez problemu to śmiga. Ja na razie ocenianie sobie odpuszczam, jak rozwiążę bardziej palący problem komentowania to przyjdzie czas na ocenianie.
U mnie to wygląda następująco:
Zdjęcie które chcę skomentować (przykład) w 2 galerii - http://www.podkam..._start=-10
Komentarz natomiast pojawia się tutaj, czyli w pierwszej galerii - http://www.podkam...photo_id=1
Może mam problem z jakimś innym plikiem, którego nie ma w paczce wysłanej przez Ciebie? W każdym razie pliki nadpisałem, te dwa przykładowe zdjęcia edytowałem i zapisałem ponownie. Problem nadal jest, tylko jeszcze nie wiem gdzie go szukać Smile
 
Pieka
Podane masz wszystko na tacy. Nie wiem, co robisz źle lub czego nie robisz... Sprawdź wszystko jeszcze raz, na spokojnie. Najlepiej zainstaluj od nowa, bo pewnie już masz tam tak pokopane, że sam z tego nic nie wiesz.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Krystian
Usunąłem pliki, usunąłem odpowiednie tabele, wrzuciłem pliki, zainstalowałem jeszcze raz i kiszka. Ostatnie pytanie - moja wersja PHP-Fusion to v7.02.06. Czy w tym może tkwić problem?
 
Pieka
Instalowałem i sprawdzałem na v7.02.07, więc wersja nie powinna mieć znaczenia.

PS Przed chwilą instalacja PHP-Fusion v7.02.07 plus druga galeria z paczki: http://posts.php-...llery2.php
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Krystian
No właśnie to mój problem, bo u mnie na razie (mam nadzieję, że rozgryzę na czym polega problem) nie działa. W każdym razie postanowiłem zabrać się za oceny i faktycznie po edycji pola rating_type na 2 wszystko śmiga bez problemu. Oceniam zdjęcie w 2 galerii i ocena jest przypisywana tylko i wyłącznie do tego zdjęcia. Nad resztą pracuję, czy powodem takiego zachowania komentarzy może być jakaś wtyczka albo modyfikacja jednego z innych plików (po za tymi dodanymi z drugiej galerii)?
 
Pieka
Nie, ponieważ wszystkie potrzebne pliki znajdują się w paczce.

PS Sprawdź przy okazji w bazie, czy pole comment_type ma wartość 2.
Edytowane przez Pieka dnia 30.03.2014 20:45:57
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Krystian
Oki, rozwiązałem problem. Okazało się to banalne w wykonaniu, nie wiem dlaczego na to wcześniej nie wpadłem. Tak samo jak w ocenianiu zmieniłem w tabeli comment_type z char(1) na char(2) i działa. Sorki za zabranie cennego czasu i dzięki za wszelkie wskazówki. No i za cierpliwość do żółtodzioba Grin
---
Jak napisałem tę wiadomość to zauważyłem, że edytowałeś posta i dopisałeś to na co ja wpadłem jakieś 15 min. później.
 
Pieka
Nie napisałeś wcześniej od której wersji PHP-Fusion masz stronę. A patrząc na to, co teraz potwierdziłeś z pewnością nie od v7 Smile Specjalnie przejrzałem wszystkie pierwsze wersje v7.xx i wszędzie jest już char 2.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Krystian
Widzisz jaki ze mnie laik, nie sądziłem, że to może być istotne, ale teraz jest już oki, za co jeszcze raz dziękuję. Nie wiem jak się dodaje "Pomógł", ale jak dla mnie powinieneś dostać z 10 punktów do swojej puli 733 punktów. Smile
 
bogdan
No łup w post wyjaśniająco-kończący. Wink
Edytowane przez Pieka dnia 30.03.2014 21:59:10
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
Pieka
Dla potomnych, pole comment_type z char 1 było ostatni raz w v6.00.30x Cool
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
proG3
Analogicznie można dodać jeszcze galerie 3, galerie 4... galerie 99.
Jednak tylko tylko użytkownik z uprawnieniami Admina może dodać do nich zdjęcia (tzn pewnie się da po modyfikacji submit.php, submissions.php). Najbardziej optymalnym rozwiązaniem byłaby możliwość dodawania kategorii do Galerii (1). Jednak chyba nie ma takiej modyfikacji niestety. Może w v8 Wink
 
www.tomaszowiak.tv
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl