ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Dodatkowa galeria (druga galeria)
miki3475
Witam, jest jakaś możliwość dodania dodatkowej galerii (albumu). Znalazłem wtyczkę pozwalającą to zrobić, ale tylko dla v6 a ja mam v7.

Dzięki z góry za pomoc Smile

Wiadomość doklejona:
Ponawiam. Sprawa jest bardzo pilna.
Edytowane przez Pieka dnia 20.10.2009 07:27:50
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 27.04.2024 15:27:12
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
scalp
Witam

Mam ten sam problem, zabrałem się sam za robienie drugiej galerii. Próbowałem to zrobić analogicznie jak jest to wersji starszej. W zasadzie myślę ze już większość zrobiłem, tabele w bazie, pozycja w panelu admina, wpis w maincore.php, problem pojawia się gdy zaczynam zmieniać zawartość plików galerii, pojawia mi się błąd typu

Pobierz kod źródłowy  GeSHi: PHP
  1. Notice: Use of undefined constant db_photo_albums2 - assumed 'db_photo_albums2' in /home/dealer/main/pkg/preklamowe/misspomorskiego/html/photogallery2.php on line 189
  2. Table 'preklamowe_misspomorskiego.db_photo_albums2' doesn't exist
Zinterpretowano w sekund: 0.013, wykorzystano GeSHi 1.0.8.10


Domniemam że w nowszej wersji cmsa jest może jeszcze gdzieś oprócz pliku maincore.php definicja, czy coś innego do zmiany. Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdr.
Edytowane przez Milka dnia 02.01.2009 11:54:41
 
kefirek
W załączniku gotowe plik. Wysyłasz na ftp potem wchodzisz w twojastrona.pl/setup.php i instalujesz galerie
kefirek dodał/a następującą plik:
dodatkowagaleria.zip [26.09kB / 917 Pobrane]

Edytowane przez kefirek dnia 27.03.2009 14:04:36
 
scalp
Dzięki, teraz działa jak powinno Smile
 
miki3475
Muszę przyznać działa pięknie, jednakże czy ktokolwiek umie połączyć to z Mass Uploader'em?
http://www.php-fu...d_id=19941

Wielkie podziękowania w stronę twórcy modyfikacji Wink

Podczas instalacji pokazuje mi się błąd:

Tabela z dodatkową galerią pomyślnie dodana.

Notice: Undefined variable: result2 in /home/zakgim2/domains/zakgim2.xsk.pl/public_html/setup.php on line 49

Niestety tabela do zdjęc nie została dodana.
Tabela z prawami admina uzupełniona.


Wie ktoś ja na to poradzić?
Edytowane przez miki3475 dnia 15.01.2009 14:47:46
 
kefirek
miki3475 napisał/a:
Muszę przyznać działa pięknie, jednakże czy ktokolwiek umie połączyć to z Mass Uploader'em?
http://www.php-fu...d_id=19941

Wielkie podziękowania w stronę twórcy modyfikacji Wink

Podczas instalacji pokazuje mi się błąd:

Tabela z dodatkową galerią pomyślnie dodana.

Notice: Undefined variable: result2 in /home/zakgim2/domains/zakgim2.xsk.pl/public_html/setup.php on line 49

Niestety tabela do zdjęc nie została dodana.
Tabela z prawami admina uzupełniona.


Wie ktoś ja na to poradzić?


Poprawiłem załącznik wtyczka instalowała się poprawnie ale błąd był w if literówka Grin
 
nevton
kefirek moglbys wystawic jeszcze galerie 3?

Pozwolilem sobie wystawic przerobke trzeciej galeri
moze sie wam przyda.
Edytowane przez nevton dnia 18.01.2009 11:05:41
 
www.logosy.fajne.biz
miki3475
Modyfikacja teraz działa super, jednakże przyłączam się to pytania nevtona
 
Gismo_PL
Kolego kefirek - dobra robota, gratulacje z mojej strony. Wszystko ładnie się instaluje i wyświetla w galerii, ale .... niestety do pewnego momentu. Miniaturki są pokazywane bez problemu, skalowane(pomniejszone)również. I tutaj zaczynają się schodki ponieważ w momencie kliknięcia na zdjęciu w celu jego otwarcia w pełnym wymiarze otwierane jest zdjęcie o tym samym id jednak z pierwszej galerii. Prosiłbym o ewentualne wskazówki niezbędne do skorygowania tego defektu Wink
Można go zaobserwować na stronie pod adresem Galeria Ogólna
 
http://fsong.pl
Pieka
Autor modyfikacji zapomnial o pliku showphoto.php, ktory rowniez nalezy powielic i zmodyfikowac. Poza tym, w pliku photogaller2.php jest odnosnik do showphoto.php, zamiast do showphoto2.php. Popraw oba, a bedzie OK.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Gismo_PL
Dzięki piękne Pieka za ukierunkowanie. Muszę przyznać, że w dobrą stronę zmierzałem. Problem rozwiązałem jednak nie obyło się bez edycji pliku showphoto2.php. Konieczne okazało się dodanie:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

oraz zmiana:
  1. DB_PHOTOS na DB_PHOTOS2,
  2. DB_PHOTO_ALBUMS na DB_PHOTO_ALBUMS2,
  3. PHOTOS na PHOTOS2,
  4. redirect("photogallery.php") na redirect("photogallery2.php")

Edytowane przez Gismo_PL dnia 12.02.2009 21:21:14
 
http://fsong.pl
DMac
Dzieki kolegom @Pieka i @Gismo_PL udalo mi sie dorobic brakujace rzeczy, ale pozostal jeden problem - ocenianie.
Jak dodam ocene na zdjeciu z tym samym id to zdjecia w roznych galeriach maja ta sama ocene.
Wie ktos moze jak to rozwiazac, aby kazde zdjecie miala swoja ocene?
Edytowane przez hoopak dnia 03.03.2009 20:27:37
 
www.alaskan.net.pl
Martini26
Czy moze ktos wrzucic finalne pliki aby dla mniej obeznanych w temacie nie bylo problemu z edycja plikow i nanoszeniem zmian?
Z gory bardzo dziekuje!
I jeszcze jedno, jesli chcialbym umiescic kolejne galerie na stronie to co bym musial zmienic!
Pozdrawiam
Martini26
 
kefirek
Martini26 napisał/a:
Czy moze ktos wrzucic finalne pliki aby dla mniej obeznanych w temacie nie bylo problemu z edycja plikow i nanoszeniem zmian?
Z gory bardzo dziekuje!
I jeszcze jedno, jesli chcialbym umiescic kolejne galerie na stronie to co bym musial zmienic!


W załączniku wyżej dałem poprawione pliki.
 
miki3475
A może próbował ktoś związać Dodatkową Galerię z Mass Photo Uploader - masowe dodawawanie zdjęć do galerii
http://www.php-fu...d_id=19941

Niestety gdy ja próbuje coś przerobić - sypie bug'ami :/

Pozdrawiam

// Galeria nr 2 działa super, thx Smile
Edytowane przez miki3475 dnia 16.04.2009 15:39:46
 
bork
U mnie coś nie tak działa. Po wrzuceniu zdjęć, jak otwieram galerię, to miniaturki są, jak na nie klikam, to pojawia mi się zdjęcie z galerii 1 a nie 2. Czary. Co schrzaniłem?
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

Acha, kod trochę zmodyfikowany, by fotki otwierały się na środku na przeźroczystym tle. Tak jak tu
I jeszcze jedno. Tak samo dzieje się, gdy wrzucam wszystkie pliki bez żadnych modyfikacji
Edytowane przez bork dnia 23.04.2009 14:10:17
 
erlando
Bork . Jak zrobić żeby tak się wyświetlały fotki po kliknieciu jak u Ciebie . Masz taką wtyczkę ? Będę wdzięczny jak udostępnisz. Wink
Cierpliwy kamień ugotuje ...
 
webstreet.pl
bork
Może w przyszłości, ale to jest zwykłe powiązanie skryptu java z php i tyle. A mój problem póki co jest przeze mnie nie do okiełzania, gdyż po wrzuceniu dodatkowagaleria.zip po kliknięciu na miniaturę wyświetla się zdjęcie z pierwszej galerii. Robi to się zarówno gdy jest to czysta instalacja, jak i po modyfikacji (jak wyżej opisywałem). Nie wiem gdzie szukać, który plik może za to odpowiadać, gdyż w php jestem w stadium początkowym. Więc pomocy, hilfe, help, pamagitie i jeszcze jak chcecie w paru językach napiszę, bo ją potrzebuję! A może ktoś zna inny sposób na drugą galerię?
Edytowane przez bork dnia 27.04.2009 20:05:12
 
Gide0n
miki3475 napisał/a:
A może próbował ktoś związać Dodatkową Galerię z Mass Photo Uploader - masowe dodawawanie zdjęć do galerii
http://www.php-fu...d_id=19941


Podmieniasz plik z załącznika w /administration/photos2.php
Gide0n dodał/a następującą plik:
mass_photo_uploader_11.rar [6.71kB / 843 Pobrane]

Edytowane przez Gide0n dnia 16.10.2009 22:02:20
 
www.asgwroclaw.pl
Pietras1987
Witam mam taki problem mianowicie zainstalowałem sobie drugą galerie niestety kiedy dodaje komentarz lub ocene pokazuje sie pod zdjęciem :"komentarzy:1" ale komentarzu nie ma tylko Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój? to samo z oceną nie pokazuje sie tabelka tylko cały czas Brak ocen. Może czas dodać swoją? POMOCY
 
www.zastraszacze.w8w.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl