ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
PictureFlow Gallery dla PHP-Fusion v7
Wooya
Przedstawiam wtyczkę dla PF v7 mojego autorstwa, która pozwala w nieco inny sposób wyświetlać galerię zdjęć.

Informacja:
Wtyczka wykorzystuje PictureFlow autorstwa osamwal. Nie usuwaj żadnej informacji z wtyczki, która prowadzi do strony autora tego świetnego oprogramowania!

Dla kogo?
Tylko dla PF v7

Instalacja:
Jak normalny infusion... Pffft Pfft

Używanie:
Po instalacji możesz... Nie robić nic Wink Bezpośredni link do PFG jest tworzony w nawigacji. Domyślne ustawienia zostają zapisane, które są używane przez wszystkie albumy galerii. Jeżeli chcesz specjalnych ustawień dla konkretnej galerii przejdź do PA>Wtyczki>Ustawienia PictureFlow Gallery i stwórz własne ustawienia dla swoich galerii...

Po co to?
PFG nie jest zamiennikiem standardowej galerii PHP-Fusion v7! Ta wtyczka używa bazy danych galerii PF v7 aby wyświetlić zdjęcia w nieco inny, ładniejszy i nowoczesniejszy sposób. Jeżeli chcesz dodać, usunąć, zamienić zdjęcia musisz nadal korzystać ze standardowego zarządzania albumami/zdjęciami.

Znane przypadki:
- ponieważ PictureFlow używa kodowania UTF-8, powienieneś używać lokali w takim kodowaniu, lub posiadać włączoną biblioteke PHP iconv() na swoim serwerze. Jeżeli nie jest ona włączona chmurki i opisy będą źle się wyświetlały (PFG poinformuje cię o tym przypadku w PA).
- PictureFlow pozwala na wyświetlanie kilku domyślnych wysokości miniatur obrazów: 90, 135, 180, 240, 340 pikseli. Jeżeli ustawienia miniatur twojego PHP-Fusion v7 są inne, twoje miniatury pod PFG mogą wyglądać dziwnie
- PFG używa mooTools do wyświetlenia zdjęć przez shadowbox. PF v7 używa jQuery więc nie wiem jak to razem będzie działać...
Wooya dodał/a następującą plik:
pictureflow_gallery.zip [514.48kB / 924 Pobrane]

... Pomagam tylko przy najnowszych wersjach PHP-Fusion ...
koder_1.png
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.04.2024 01:34:59
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
arturg
Świetna robota Smile
 
http://www.wedkarze.info
sasii
U mnie wyświetla, ale konsola błędów z MF pokazuje jeden błąd.
A tak przy okazji jest już wersja 3.00 .
 
www.my-desings.yoyo.pl
portal24dk
Niezłe ale ja korzystam z przeglądarki firefox 3 i pisze mi
jak otwiera galerie

A script in this movie is causign Adobe Flash Player 9 to run slowly . If it continunes to run ,your computer may become unresponsive. Do you want to abort the script ?
TAK lub NIE mam nacisnąć .


No to więc naciskam tak i pokazuje galerie , ale za każdym razem ten komunikat wyskakuje i to jest denerwujące.Angry

Wchodząc na kolegi wyżej stronę
http://www.my-des...l/news.php
Edytowane przez portal24dk dnia 04.11.2008 10:14:12
 
http://www.netpiko.com/
Pieka
Wina jest po stronie oprogramowania uzytego na Twoim komputerze. Przetlumacz sobie otrzymana informacje.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
portal24dk
Znalazłem powód mój anty wirus czyli Kaspersky internet security
blokował. Gdy go wyłączyłem całkowicie wszystko działało wyśmienicie.Wink
 
http://www.netpiko.com/
piOOtrek_93
Mam pytanie, panel wygląda świetnie ale na mojej głowej stronie panel "Ostatnio dodane fotki" cieńko wygląda, więc czy dałoby się zrobić taki panel (chodzi o wygląd) jak ten co jest w galerii aby pokazywał te fotki ? Frown
www.piotrekhas.yo...

Wiadomość doklejona:
Przepraszam, jeszcze jedno...
W galerii mam 11 zdjęć a wyswietla mi się tylko 5 fotek, szukałem w ustawieniach (PA - wtyczki -panel) ale nic takiego nie znalazłem.
Ponadto weszłem na oficjalną stronę tego infusiona i znalazłem efekt o który mi chodził, czyli ja wejdzie strona to w centrum jest te przewijanie o które właśnie mi wcześniej chodziło.Wink

Edytowane przez piOOtrek_93 dnia 06.11.2008 20:03:12
 
smockers
Przecież w PA można ustawic maksymalną ilość wyświetlanych zdjęć. PA>>Wtyczki>>Picture Flow Gallery Admin i ustawiasz ostatnią opcję (Random count) np. na 20 i wtedy wyświetlą się wszystkie fotki z albumu o ile jest ich mniej niż 20.
 
skris
Wtyczka dzała OK w Firefox Smile ale nie wiem dlaczego nie działa poprawnie w IE7 Sad. Przy otwieraniu albumu pojawia się ten komunikat:

images34.fotosik.pl/394/712e38390194fd6dmed.jpg
 
piterus
skris napisał/a:
Wtyczka dzała OK w Firefox Smile ale nie wiem dlaczego nie działa poprawnie w IE7 Sad.


Diagnozuj błędy IE7 na Twoim komputerze Smile Przedchwilą sprawdzałem na swojej stronie przez IE7 i IE nie wykazywał żadnych błędów Smile
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
LAbUdZiN
Wszystko ładnie pięknie ale jest jedna sprawa.
Używam rozwijanego user_info_panel i gdy jestem w jakimś albumie meny jest automatyczne rozwinięte a Chciałbym aby było normalnie .
Załączam 2 fotki:
www.labudzin.tvteletronik.pl/labudzin/fusion1.jpgwww.labudzin.tvteletronik.pl/labudzin/fusion2.jpg

Zrobił ktoś polskie locale ? Jeśli tak to bardzo bym prosił.
Pozdrawiam.
Edytowane przez LAbUdZiN dnia 08.11.2008 20:22:14
 
www.takgramy.pl
sasii
Mam takie pytanie do autora tej wtyczki, czy dało by rade zrobić wtyczkę z takiej galerii co aktualnie mam jako baner u siebie na stronie? Dodam, że galeria składa się z dosłownie z 4 plików w tym jeden html a efekt jest dosyć ciekawy.(link do skryptu na banerze)
Edytowane przez Pieka dnia 09.11.2008 00:02:17
 
www.my-desings.yoyo.pl
piOOtrek_93
Przecież w PA można ustawic maksymalną ilość wyświetlanych zdjęć. PA>>Wtyczki>>Picture Flow Gallery Admin i ustawiasz ostatnią opcję (Random count) np. na 20 i wtedy wyświetlą się wszystkie fotki z albumu o ile jest ich mniej niż 20.


Tak już wiem ,po napisaniu mojego posta zaczołem ponowne poszukiwania i znalazłem to co miałęm znaleść ale i tak serdecznie dziękuję!

Teraz chodzi mi o efekt który jest na stronie głównej autora tej wtyczki, nie wiem czy mogę podać stronę( żeby później nie było) Pfft
Proszę o pomoc!...
 
zezol
LAbUdZiN napisał/a:
Zrobił ktoś polskie locale ? Jeśli tak to bardzo bym prosił.

Mówisz masz Wink. Proszę bardzo, w załączniku paczka wraz z polskimi localami dla ISO oraz UTF-8.
zezol dodał/a następującą plik:
pictureflow_gallery_pl.zip [516.71kB / 807 Pobrane]

Edytowane przez zezol dnia 10.11.2008 14:22:32
 
piOOtrek_93
Hah juz wiem to jest PictureFlow 3.0 tylko nei znalazłem nigdzie po polsku
Mógłby ktoś przetłumaczyć?
 
sasii
Kolega piOOtrek przemyje sobie monitor i zobaczy post powyżej swojego.
 
www.my-desings.yoyo.pl
LAbUdZiN
zezol napisał/a:
Mówisz masz Wink. Proszę bardzo, w załączniku paczka wraz z polskimi localami dla ISO oraz UTF-8.

Dzieki SmileSmileSmile
 
www.takgramy.pl
sudar
http://www.atmali...p?cat_id=1 ie 7 no problem. pictureflow
Edytowane przez Pieka dnia 11.11.2008 19:46:20
 
www.atmalikasanli.net
piOOtrek_93
Kolega piOOtrek przemyje sobie monitor i zobaczy post powyżej swojego.

Przemyłem monitor i nie zobaczyłem tego co chciałem, bo ja chciałem instalację po polsku , ale i tak dzięki za przetłymaczenie localiSmilePrzetłumaczy ktoś instalację? ;]
 
skris
Witajcie!
Zastanawiałem się gdzie tego posta umieścić bo dotyczy dwóch modów PictureFlow i ThemeSwitcher oba pobrane zostały z tego forum.

Nie wiem czemu gdy oglądam zdjęcia spod zdjęcia przebija lista rozwijana switchera.

Da się coś zrobić by to zlikwidować...

Zamieszczam dwa zdjęcia które to obrazowo opiszą.


images40.fotosik.pl/41/6b258caf999abfd6.jpg

images26.fotosik.pl/306/8669d1f3e6be02d4.jpg
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl