ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
System Bezpieczeństwa 1.8.5
Pieka
Przepakowalem i uzupelnilem paczke o polskie locale utf-8.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 28.04.2024 17:03:46
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
portal24dk
Jakoś inaczej strona wygląda gdy włączę panel widoczny dla gości w przeglądarce internet explorer 7.

Odp: wyłączyłem ten panel to co się dowiedziałem to ta wtyczka i tak będzie działać.
Edytowane przez Pieka dnia 23.03.2009 18:24:27
 
http://www.netpiko.com/
nafalem
Mam nadzieję, że lepsza niż ta pod pf6, bo na tamtej gość w 2 minuty wyczyścił mi userów z bazy i zmienił całe maincore.php .
Edytowane przez hoopak dnia 10.04.2009 21:01:16
 
Spaik
A mi ten system bezpieczenstwa nie dziala poprawnie. Chodzi o to ze w poprzedniej wersji bylo wszystko ok. Blokowalo zabronione slowa i git a teraz? Nie reaguje na nic. Dodalem odpowiedni kod do pliku maincore.php i dalej nic. Wie ktos o co tutaj chodzi ?
( w sumie i tak teraz przed spamem broni mnie system captcha w komentarzach ale inne niebezpieczenstwa czyhaja )
 
portal24dk
Mam komunika na swojej stronie że:
- ALARM BEZPIECZEŃSTWA -
System Bezpieczeństwa wykrył, że używasz klienta przeglądarki,
lub posiadasz IP, które znajduje się na czarnej liście.

Ta próba została zablokowana i zostały zapisane wszystkie informacje o tym zdarzeniu.Jeśli widzisz tą wiadomość po dodaniu nowego moda/infusiona na twoją stronę lub jeśli
dostałeś się na tą stronę przez normalny link, proszę skontaktować się z administratorem tej strony, aby naprawić ten błąd.


Tylko że ja jestem administratorem jedynym tej strony Grin. Czyli muszę iść do kolegi na komputer zalogować się na swoją stronę jako administrator i usunąć swoje IP z listy zablokowanych ? Sad Czy jest możliwośc żeby ta wtyczka nigdy mojego adresu IP nie blokowała?
Edytowane przez Pieka dnia 12.11.2009 09:45:07
 
http://www.netpiko.com/
pasta20
Ja mam inny problem dodale do maincore jedną linijkę kodu aby uruchomić wtyczkę i teraz sie niemogę zalogować.
Usunełem tę linijkę i dalej nie mogę powrócic ;/
Sad czy ta wersja ma jakiś błąd.
Nie można się zalogować, wyrzuca błędy
maincore.php on line 224
maincore.php on line 225
Taki sam problem miałem na localhost myślałem że to wina serwera localhost a okazało się że to wina tego zabezpieczenia.
Tylko po włączeniu jego w maincore.

Pozdrawiam.
Edytowane przez pasta20 dnia 12.07.2009 13:02:25
 
Pieka
Zainstalowalem ponownie (skoro twierdzisz, ze jest blad...), czyli zgodnie z wytycznymi zmodyfikowalem plik maincore.php, zainstalowalem wtyczke i wlaczylem panel: test7.ovh.org. Jak widzisz wszystko dziala prawidlowo.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
pasta20
Dziękuję Grin zastanawialem się co jest nie tak niby wszystko robiłem dobrze, w | końcu nie raz juz dodawałem taka wtyczkę.
W TC porównywałem bazy danych niby wszystko było dobrze.
Więc zacząłem szukać dalej.
Maincore.php też dobry ;/ ale jak porównałem go z oryginalnym to w pierwszej linii jakieś krzaczki się pojawiły.
Nawet jak próbowałem zainstalować w teście na localhost stronkę do testu to wyrzuciło mi 2 linijki.
Tak więc winą był plik maincore a dokładnie edycja programem SharePoint Designer 2007.

P.S. szkoda tylko ,że dostałem ostrzeżenie za temat localhost gdzie pisałem właśnie o tym problemie Sad gdzie dzisiaj doszedłem do tego że to wina maincore.
Pozdrawiam i mam nadzieję że się komuś przyda.
Edytowane przez Chemikpil dnia 13.07.2009 12:10:00
 
erlando
Dla zainteresowanych ostatnia aktualna wersja 1.8.7 wydana 8-go Listopada.
erlando dodał/a następującą plik:
v7-bs_secsys_1_8_7_en.zip [218.5kB / 578 Pobrane]

Edytowane przez Pieka dnia 12.11.2009 07:33:35
Cierpliwy kamień ugotuje ...
 
webstreet.pl
matush11
Mam pytanie. Jak w tym modzie ustawić opcje akceptowania komentarzy które ktoś napisał aby dopiero po akceptacji ukazały się na stronie?

Wiadomość doklejona:
matush11 napisał/a:
Mam pytanie. Jak w tym modzie ustawić opcje akceptowania komentarzy które ktoś napisał aby dopiero po akceptacji ukazały się na stronie?


Dziękuje "GTW" za pomoc. Odpowiedź znalazłem na http://www.php-fu...ost_135014
Edytowane przez matush11 dnia 02.12.2009 16:15:55
 
reddevil-85
portal24dk napisał/a:
Mam komunika na swojej stronie że:
- ALARM BEZPIECZEŃSTWA -
System Bezpieczeństwa wykrył, że używasz klienta przeglądarki,
lub posiadasz IP, które znajduje się na czarnej liście.

Ta próba została zablokowana i zostały zapisane wszystkie informacje o tym zdarzeniu.Jeśli widzisz tą wiadomość po dodaniu nowego moda/infusiona na twoją stronę lub jeśli
dostałeś się na tą stronę przez normalny link, proszę skontaktować się z administratorem tej strony, aby naprawić ten błąd.


Tylko że ja jestem administratorem jedynym tej strony Grin. Czyli muszę iść do kolegi na komputer zalogować się na swoją stronę jako administrator i usunąć swoje IP z listy zablokowanych ? Sad Czy jest możliwośc żeby ta wtyczka nigdy mojego adresu IP nie blokowała?


Witam ten sam problem mam. System bezpieczeństwa zbanował mnie po wejściu na ftp serwera.
 
eldiablo
reddevil-85 jak się doda swój IP do białej listy czy proxy dozwolone, coś w tym rodzaju to infusion nie daje Ci już "bana".

A z tym FTP to coś ci się pomieszało, nie ma takiej możliwości.
 
http://dropdire.pl
bogdan
Witam. Smile
Mam pytanie, czy mając wersję PHP-Fusion-a v7.02.xx i zainstalowany "System Bezpieczeństwa", przy "przesuwaniu" paneli w PA, pojawia Wam się ten nieszczęsny komunikat?
W niższych wersjach nie było z tym problemu, bo inaczej funkcjonowało rozmieszczanie paneli na stronie, w tej po "przesunięciu", w momencie "odświeżania kolejności paneli" następuje ban Grin
Macie może jakiś pomysł jak to rozwiązać?
Z góry Dzięki Smile
Edytowane przez Pieka dnia 07.06.2011 13:31:24
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
Konto ukryte
Witajcie Smile jest może jakaś nowa wersja? będzie działać to dobrze pod v7.02.06? Proszę o info czy możliwości tej wtyczki są aktualnie i co nie, co pomoże bronić się przed włamaniem? Widze że Boguś coś tam działał ale czy coś duało się zrobić?
Pozdrawiam.
Edytowane przez Konto ukryte dnia 10.04.2013 15:35:02
 
bogdan
Nowsza jest, choć nie do końca sprawdzona i pewnie co nie co trzeba pokombinować.
Zainstaluj, sprawdź, tylko uważaj na autobana.Grin
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
Konto ukryte
Oki przetestuje i zobaczę co nie co Smile A jak Boguś widzisz ją? Warto w nią inwestować i daje radę w ochronie przed włamaniami? Czy raczej trochę zabezpieczy ale nie do końca?
 
bogdan
Według mnie nigdy na 100% się nie zabezpieczysz.Smile
Człowiek tworzy zabezpieczenia, to i człowiek może je złamać.
Są fanatycy, co lubią to i robią to dla "sportu".
Czy się opłaca?
Musisz się przyglądnąć i rozważyć, czy gra warta "ofiar". Grin
Wg. mnie są inne prostsze rozwiązania (m.in tu na Supporcie), które w większym stopniu ochronią, ale jednak nie do końca.Smile
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
Konto ukryte
Dziękuję Boguś za bardzo konkretną wypowiedźSmile jak zwykle można na Ciebie liczyć. Powiedz proszę, jakie inne? Może nakierujesz mnie jakąś nazwą bądź linkiem?
 
bogdan
To plus "Pytanie bezpieczeństwa".
Chroni, ale nie przed wszystkim.
Wszystko zależy od tego co Ty chcesz osiągnąć, jakie i na co chcesz założyć zabezpieczenia.
Ale to już dyskusja na inne wątki.Smile
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
kosior88
Witam, nic innego nie ma w PHP-Fusion aby uniknąć spamu w shoutox i komentarzach? Opcja wyłączenia pisania dla gości nie wchodzi w grę Smile Pozdrawiam
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl