ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
The Kroax v7
mentorogame
krystian1988 napisał/a:
Podaj adres strony.



Oto mój mały regulamin, jeden punkt pewnie będzie się zgadzał z regulaminem tego forum.

1. Zakaz reklamowania na forach własnych produktów. stron itp.
2. Jeżeli chcesz poogladać strone to polecam: milanos, youtube, twojseans, filmmix... Są znacznie lepiej zrobione i to w CMS-ie.
3. Jeżeli nie stać cie na własny pomysł na strone to odwołaj sie do punktu 2.
4. Jeżeli chcesz zerżnąć strone jota w jote to odwołaj się do punktu 2, a nie wykorzystujesz strone nierozwiniętą.
5. Do prostego skryptu nie-potrzebne jest oglądanie. Jak wyglada PHP-Fusion i Kroax to chyba kazdy wie.
6. Jestem początkujący i nie potrzebuje żeby ktoś śmiał się z mojej twórczości, pracuje na okragło i nie mam kiedy czytać stosy poradników PHP.
Dziękuję.


PW od moderatora:
  1. Ogólna Uwaga - Pieka 17.07 - 12:28

Edytowane przez Pieka dnia 17.07.2010 12:31:03
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 28.04.2024 20:32:18
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
eldiablo
Bez jaj, @krystian1988 chciał adres strony, nie żeby zerznąć strone czy poogladać strone, tylko zobaczyć jak to wygląda z tym stronicowaniem, a Ty wyskakujesz z jakimś regulaminem.

Nie chcesz pomocy to ... (sam sobie dokończ).

A w temacie, czy jak ustawiasz po ilu filmach ma być podział, nie wyskakuje jakiś błąd ? Możesz też sprawdzić czy w bazie (phpMyAdmin) jest wprowadzone stronicowanie. Bo z tego co pamiętam działa bez problemu.

Może coś modyfikowałeś i źle to zrobiłeś lub update skryptu i nie wszystkie pliki zostały nadpisane (np: przez zakończenie połączenia).
Edytowane przez eldiablo dnia 17.07.2010 10:01:39
 
http://dropdire.pl
mentorogame
Dziś człowiek ślizga sie na wszystkich a stronice wyglądają tak że ich nie ma. Wystarczyło napisać to co kolega ze powinny być i ze przy modyfikacjach musiałem usunąć coś.
Edytowane przez Pieka dnia 17.07.2010 12:25:32
 
krystian1988
Dla mnie jest to proste, nie chce podać strony, czyli wynik jest taki, że nie posiada on stopki. My jesteśmy od pomocy a nie od kserowania stron.
Edytowane przez krystian1988 dnia 17.07.2010 15:43:32
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
mentorogame
Po pierwsze stopka jest, po drugie koniec tematu ten Kroax w_ogóle jakiś biedny same błędy i bugi a po trzecie proszę o prosty zwykły skrypt, żebym mógł sobie zrobić stronicowanie w The Kroax.


PW od moderatora:
  1. Ogólna Uwaga - krystian1988 17.07 - 16:48

Edytowane przez krystian1988 dnia 17.07.2010 16:46:26
 
Chemikpil
Po pierwsze zasady języka polskiego. Wolę się nie zastanawiać ile masz lat czytając twoje posty.
Po drugie skoro ma błędy to sobie je popraw.
Po trzecie tu nie ma wróżek i życzeń nie spełniają.

Masz jakiś problem to zleć komuś jego rozwiązanie. Wtedy ten ktoś będzie działał na twoich warunkach. Nawet nie musisz mu dawać adresu strony więc jesteś w pełni bezpieczny.

Koniec tematu. Następne posty nie dotyczące bezpośrednio Kroax'a, będą usuwane a autor może liczyć się z konsekwencjami.
Edytowane przez krystian1988 dnia 17.07.2010 19:58:34
Nie pisać na GG i PW w sprawach technicznych!
ChemikPil - blog (w nowej odsłonie) | ChemikPIL - My twitter
 
www.chemikpil.pl
mentorogame
Chemikpil napisał/a:
Po pierwsze zasady języka polskiego. Wolę się nie zastanawiać ile masz lat czytając twoje posty.
Po drugie skoro ma błędy to sobie je popraw.
Po trzecie tu nie ma wróżek i życzeń nie spełniają.

Masz jakiś problem to zleć komuś jego rozwiązanie. Wtedy ten ktoś będzie działał na twoich warunkach. Nawet nie musisz mu dawać adresu strony więc jesteś w pełni bezpieczny.

Koniec tematu. Następne posty nie dotyczące bezpośrednio Kroax'a, będą usuwane a autor może liczyć się z konsekwencjami.



Ok przepraszam, stronicowanie w phpMyAdmin było ustawione i w archiwum kroaxa miałem stronice, w starcie już nie było, sam sobie poradziłem z tym problemem i przy okazji usunąłem pare linijek kodu które chyba usuwały po roku stare filmy. Nie jestem dzieckiem po_prostu nie lubiłem Języka Polskiego.
Edytowane przez krystian1988 dnia 18.07.2010 15:22:53
 
kisiell9
Ja mam problem z odtwarzaczem, po prostu zamiast odtwarzacza YouTube pokazuje mi się taki:
img18.imageshack.us/img18/4247/45354944.png
Edytowane przez kisiell9 dnia 01.08.2010 09:39:01
 
http://computerhelp.za.pl
generaluploads
Jak byś dał kod embed zamiast samego linka to miałbyś odtwarzać YT

Przykład:
img530.imageshack.us/img530/918/beztytuuwsd.png
Edytowane przez generaluploads dnia 01.08.2010 12:34:30
 
www.generaluploads.pl
kisiell9
No tak, jeżeli dodam kod, to wtedy normalnie działają filmy.
 
http://computerhelp.za.pl
generaluploads
Powinny działać wtedy normalnie.

PS:
Pomógł poproszę
 
www.generaluploads.pl
kisiell9
Dzięki bardzo za pomoc.Wink
 
http://computerhelp.za.pl
dupej91
Czy jest mozliwosc zrobienia takiej rzeczy jak tutaj: http://www.venue....iapage.php

Skrypt jak wiadomo The Kroax 7.5 - Chodzi o to, ze gdy wejde np na link; mojastrona.pl/mediapage.php - to wyskakuje mi takie samo menu. Jezeli mozna to prosze aby wygladalo to jak oryginalna strona news.php w php fusion, czyli stopka, lewe menu, itp. Tylko bez 'Powitanie' To jest plik: the_korax_center_panel, ktory odpowiada za dodanie srodkowego panelu z tymi info ale na stronie glownej ;/

Sorry za brak polskich znakow.

A to kod owego panelu:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Pieka dnia 04.08.2010 14:47:15
 
Rafee
Rafee napisał/a:
Witam,

Czy jest możliwość dodania opcji w http://www.php-fu...search.php żeby wyszukiwało również treść znajdująca się kroaxie ?


eldiablo napisał/a:
Pewnie że jest taka możliwość, musisz przyglądnąć się jak wyglądają np:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


W katalogu includes\search i analogicznie zrobić dla Kroax'a.


Witam, nie mogę sobie z tym zbytnio poradzić :/
Bardzo prosiłbym o pomoc.... co za co zamienić żeby było ok.. i gdzie odpowiada funkcja za wyświetlenia kategorii którą mogę wybrać aby przeszukało ją bo nie mogę znaleźć aby dodać nową ...
 
djexx
Czy da się do tego dostosować htaccess ?
Edytowane przez konto usuniete dnia 05.09.2010 17:20:19
 
kisiell9
Czy jest może możliwość dodania pod filmem opisu i komentarzy, w miejscu zaznaczonym na screenie.img834.imageshack.us/img834/3467/40891.th.jpg

Komentarze próbowałem w ten sposób:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

no ale niestety zamiast dodać komentarz, przekierowywuje mnie na stronę główną.
Edytowane przez kisiell9 dnia 16.09.2010 15:38:44
 
http://computerhelp.za.pl
Rafee
Witam,

Czy jest możliwość aby utworzyć dodatkowy wpis do bazy, tak aby podczas dodawania nowego filmiku było dodatkowe pole na "źródło filmiku" a potem w stronie klipu znajdował się adres źródła..


Wie może ktoś jak to zrobić?


Edit: Wystarczy mi zapytanie do bazy aby dokładnie dodać taką komórkę do każdego z dodanych filmów


PW od moderatora:
  1. Odświeżenie Tematu - jantom 16.10 - 17:27

Edytowane przez Rafee dnia 16.10.2010 19:26:03
 
generaluploads
Można w kodzie embed dopisać źródło: tekst szybki i łatwy sposób.
 
www.generaluploads.pl
Rafee
Tak wiem, ale chciałbym żeby miało to swoją wartość/tabele w bazie... Zawsze można by ją wstawić na stronę gdzie tylko się podoba oraz w razie nie potrzeby wyłączyć....
Edytowane przez Rafee dnia 17.10.2010 16:49:19
 
Szapko
Paczka w pierwszym poście ma błąd, ponieważ na stronie z filmikiem wyświetla się słynne "ďťż".
Edytowane przez Szapko dnia 23.10.2010 15:00:31
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl