ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
"Sklejanie" wiadomości na forum Supportu
Wilkolak
Próbowałem dziś 'odświeżyć' temat, w którym kiedyś pisałem i moja wiadomość pozostała ostatnią - bez odpowiedzi na zadane pytanie.
I się nie udało.
Bardzo miły mechanizm wbudowany w support (w pełni go popieram i podziwiam! Gdzie można znaleźć jego kod, bo też chcę taki. Wink ) skleił moje wiadomości nie dając mi szansy na wybicie tematu na stronę główną z dopiskiem 'Nowa wiadomość'...
Rada jest na to jedna. Mechanizm ten zanim (lub po tym jak) sklei wiadomości powinien dodawać informację, że w temacie znajduje się nowa wiadomość - odświeżać temat. Wtedy byłby idealny. Wink

Po przeczytaniu tego, zapraszam tutaj. Wink
Edytowane przez Pieka dnia 28.10.2008 21:50:34
 
http://www.13dywizja.pl/
Wścibski Gość
Dodany dnia 02.05.2024 00:24:09
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Wilkolak napisał/a:
..Rada jest na to jedna. Mechanizm ten zanim (lub po tym jak) sklei wiadomości powinien dodawać informację, że w temacie znajduje się nowa wiadomość - odświeżać temat. Wtedy byłby idealny. Wink..

Nie, wtedy bylby bezwartosciowy. Sklejanie ma na celu zabezpieczenie forum przed cwaniakami, ktorzy odswiezaja wlasne tematy. Wlasnie dlatego zostal wprowadzony i jest dla wielu zbawieniem, poniewaz samowolne odswiezanie jest u nas karane banem. W regulaminie jest stosowne info, przeczytaj.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wilkolak
Ech... no tak. W takim razie pytanie.
Co mam zrobić aby... no co by nie mówić - odświeżyć swój temat po dwóch miesiącach i nie dostać bana?
Wtedy odpowiedzi nie uzyskałem, teraz może się uda. Ale jedynie jeśli ktoś się o tym temacie dowie.
Może do skryptu dodać jakieś ograniczenie czasowe, mówiące o tym, że po jakimś czasie od poprzedniego postu jednak temat zostanie odświeżony?

PS. Można uzyskać kod tej modyfikacji? Wink
Edytowane przez Wilkolak dnia 28.10.2008 21:55:29
 
http://www.13dywizja.pl/
Pieka
Wilkolak napisał/a:
..Co mam zrobić aby... no co by nie mówić - odświeżyć swój temat po dwóch miesiącach i nie dostać bana?..

Dublowanie postów i "bumping"
Dublowanie postów i tematów jest niechcianym zjawiskiem na naszym forum. Każdy wątek powinien być poruszony nie więcej raz. Jeżeli chciałbyś coś dodać do wątku, edytuj swój post. Jeśli Twój wątek przestał być aktywny i nie wniesiono do niego żadnych nowych informacji, a Ty chcesz go odświeżyć, napisz PW z prośbą o to do moderatora danego działu forum bądź administratora. Za wątek nieaktywny uważa się taki, w którym nowy post nie pojawił się od tygodnia (7 dni).
Odświeżanie tematów leży tylko i wyłącznie w gestii moderatora, więc jeśli potrzebujesz odświeżyć temat ze względu na ważność problemu lub edycję posta, zwróć się z taką prośbą do niego.

Czy az tak ciezko zajrzec do regulaminu?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wilkolak
Czasem 4litery są leniwe. Szczególnie, gdy nad czymś pracuję. Frown
Korzę się i kończę ten temat już.
 
http://www.13dywizja.pl/
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl