ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 57

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
[OH] Accordion Navigation Panel
bartek124
A zmieniłeś w Zarządzaniu panelami css_navigation_panel na accordion?
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Wścibski Gość
Dodany dnia 08.05.2024 23:12:09
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Szakal1217
No własnie jak dam accardion_navigation_panel to robi mi sie css_navigation_panel,to jak ja mam to zmienić usunąc css_navigation_panel?
Edytowane przez Pieka dnia 28.07.2009 12:44:23
 
Pieka
ANP korzysta z efektu CNP, wiec to normalne, ze wyglada podobnie. Gdybys przeczytal caly temat, to wiedzialbys, ze aby uzyskac efekt rozwijania/zwijania nalezy utworzyc kategorie w nawigacji. Wszystko pisze.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Szakal1217
No tak wiem że trzeba zrobić kategorie ale niewiem jak czytalem ten temat z dwa azy i nadal nie umiem zrobić kategoriSad.Wiem że trzeba dodać trzy myśniki --- ale gdzie?
Edytowane przez Szakal1217 dnia 28.07.2009 14:14:59
 
Pieka
Poza tym, ze jest to opisane setki razy na forum, wyjasnione w poradniku, to jeszcze pisalem w jednym z postow tego tematu, prosze: http://www.php-fu...ost_108797. Mamy Ci to namalowac, czy jak?
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Szakal1217
Ok już mam dziękiSmile
Edytowane przez Pieka dnia 28.07.2009 14:29:57
 
Terryd
A da się zrobić tak, żeby pod linkiem był obrazek?
 
lir
tlinke napisał/a:
Witam.

Czy mozna panel Accordion_Navigation_Panel zmodyfikowac w taki sposob, aby w menu Nawigacja tylko kilka linkow bylo w KATEGORI a pod kategoria byly juz pojedyncze linki bez rozwijania kategori. Np Wstawiam 2 odnosniki potem KATEGORIE w ktorej sa trzy odnośniki i znowu chcialbym aby byly tylko same odnosniki poza ta kategoria. Teraz wszystkie linki ktore sa pod kategoria sa wewnatrz wlasnie tej kategori. Czy jest mozliwosc jakos to pominac?

Schemat

*Strona główna (pojedynczy link poza kategoria)
*Artykuły (pojedynczy link poza kategoria)
*Download (Kategoria)
*Gry (pojedynczy link w kategori)
*Programy (pojedynczy link w kategori)
*FAQ (pojedynczy link poza kategoria)
*Forum (pojedynczy link poza kategoria)

Czy jest jakas funkcja która wyłącza "Kategorie"


Chciałam podnieść ten pominięty w odpowiedziach post, ponieważ mam podobny problem. W menu mam elementy nie będące kategoriami. Myślałam już o "niewidocznej" nazwie kategorii, która by była ustawiona jako zawsze rozwinięta, ale w praktyce mi to nie wyszło...

Proszę o pomoc.
 
wojteqqq919
Mam ciemna skorke i nie wiem gdzie zmienic kolor, jak na zdjeciu
img31.imageshack.us/img31/4985/nawigacja.jpg

Powie mi ktos gdzie to zmienic?? .


Jesli sa jakies bledy to Przepraszam.
 
Pieka
Nie ma bledow, tylko lenistwo: http://www.php-fu...ost_115860. Wszystko opisane.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
wojteqqq919
Dziekuje wszystko Dziala jak chcialem...
 
szyty
Ja mam taki problem:

Czyli tekst w nawigacji jest szary, jak zrobić by był biały tak jak np. "Goście online:"

img198.imageshack.us/img198/5439/80764422.png


PW od moderatora:
  1. Brak Stopki! - Pieka 12.09 - 13:49
 
www.radiopullzfm.pl
Pieka
szyty napisał/a:
Ja mam taki problem:

Czyli tekst w nawigacji jest szary, jak zrobić by był biały tak jak np. "Goście online:"...

Przeczytac caly temat, przy okazji dowiadujac sie innych ciekawych rzeczy. Poza tym, dwa posty wyzej udzielalem odpowiedzi na identyczne pytanie. Szukaj pierwsze na przyszlosc, bo to u nas podstawa, zamiast pisac.

PS Popraw stopke na zgodna z licencja: http://www.php-fu...fusion.php
Edytowane przez Pieka dnia 12.09.2009 13:51:40
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
szyty
Wiem że musze wyedytować style.css ale nie wiem która część za to odpowiada.

Poprawiłem stopkę, nie zauważyłem, że nie ma linka do GNU.

Plik style.css dodaję w załączniku ponieważ wyskakuje mi, że kod jest za długi dla geshi.
szyty dodał/a następującą plik:
styles_5.rar [1.77kB / 437 Pobrane]

Edytowane przez szyty dnia 12.09.2009 15:18:20
 
www.radiopullzfm.pl
Luke31
lir napisał/a:
tlinke napisał/a:
Witam.

Czy mozna panel Accordion_Navigation_Panel zmodyfikowac w taki sposob, aby w menu Nawigacja tylko kilka linkow bylo w KATEGORI a pod kategoria byly juz pojedyncze linki bez rozwijania kategori. Np Wstawiam 2 odnosniki potem KATEGORIE w ktorej sa trzy odnośniki i znowu chcialbym aby byly tylko same odnosniki poza ta kategoria. Teraz wszystkie linki ktore sa pod kategoria sa wewnatrz wlasnie tej kategori. Czy jest mozliwosc jakos to pominac?

Schemat

*Strona główna (pojedynczy link poza kategoria)
*Artykuły (pojedynczy link poza kategoria)
*Download (Kategoria)
*Gry (pojedynczy link w kategori)
*Programy (pojedynczy link w kategori)
*FAQ (pojedynczy link poza kategoria)
*Forum (pojedynczy link poza kategoria)

Czy jest jakas funkcja która wyłącza "Kategorie"


Chciałam podnieść ten pominięty w odpowiedziach post, ponieważ mam podobny problem. W menu mam elementy nie będące kategoriami. Myślałam już o "niewidocznej" nazwie kategorii, która by była ustawiona jako zawsze rozwinięta, ale w praktyce mi to nie wyszło...

Proszę o pomoc.


No to ja chciałem ponownie podnieść ten pominięty temat. Mam ten sam problem. Zwijają się wszystkie linki poniżej kategorii, aż do końca panelu. Kolega tlinke bardzo dokładnie to rozrysował na swoim schemacie. Również proszę o pomoc.
Edytowane przez Luke31 dnia 08.10.2009 20:07:05
 
stingtanner
Chciałbym się dołączyć do pytania postawionego nade mną. Też nie wiem jak zrobić, aby po kategorii były normalne linki, i tak jak wyżej, wszystko co przesunę pod kategorie, wskakuje do tejże właśnie kategorii.

Oraz aby nie zakładać nowego posta, to czy można zrobić tak że w kategorii jest kolejna kategoria, która się rozwija?

I również proszę o odp.

Wiadomość doklejona:
Chciałbym odświeżyć post napisany wcześniej.
Jeśli ktoś był by tak dobry i rozwiązał problem, nawet w najmniejszym stopniu to było by super.

P.S.
Jeśli nie można odświeżać tematów, lub zrobiłem to źle, to proszę Mnie poprawić, lub usunąć ten post.
Edytowane przez stingtanner dnia 05.11.2009 22:18:38
 
tlinke
Witam.
U mnie po włączeniu tego panela wszystkie pojedyncze linki w menu wyglądają graficznie po staremu, natomiast link główny stworzony w którym znajdują się podkategorie (ten główny, gdzie po jego kliknięciu rozwija się lista) odróżnia się od pozostałych tzn: napis jest pogrubiony a tło jest w kolorze który pojawia się po najechaniu myszką w pojedynczych pozostałych linkach. W którym miejscu muszę zmienić parametry, aby wszystkie linki w menu były takie same? Mam skórkę Phos.

EDIT

Problem rozwiązany. Cały czas zmieniałem w pliku styli paraetr #nawigation h2 w głównym pliku. Dopiero jak zmieniłem ten parametr w plikach styli dla każdego koloru to zadziałało.
Edytowane przez tlinke dnia 30.12.2009 15:14:05
 
lukeboss
"3. Klikamy Edytuj przy "Nawigacja", a następnie podmieniamy korzystając z rozwijanej listy standardową na accordion_navigation_panel i cieszymy się nową nawigacją."

Gdy tak zrobilem to na stronie pojawia mi się:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


O co chodzi? Strona to www.metodykawf.un...


PW od moderatora:
  1. Ogólna Uwaga - Pieka 02.02 - 13:11

Edytowane przez Pieka dnia 02.02.2010 13:06:50
 
jantom
Coś namieszałeś w nazwach, bo błąd odnosi się do zupełnie innego panelu... Sprawdź, czy na pewno korzystasz z panelu, do którego odnosi się temat.
Wgraj jeszcze raz pliki panelu oraz/includes/output_handling_include.php.
 
http://jantom.info
lukeboss
Witam, mam pytanie, nie wiem jak zrobić kropkę przed nazwą kategorii, tak żeby były wypunktowane jak inne linki.

gdzie trzeba wkleić ".THEME_BULLET." żeby mi wyświetlało ·

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Proszę o pomoc, z góry dziękuje.

Jeszcze zauważyłem, że czcionka jest inna niż w linkach, jak to zmienić?
obrazki.elektroda.net/13_1265363752.png
Edytowane przez lukeboss dnia 05.02.2010 10:54:58
lukeboss
http://www.metody... - zapraszam wkrótce
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl