ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Panel przypisany do konkretnej podstrony, newsa, galerii etc.
eldiablo
Nie o taki include Piece chodziło Pfft

Include ale nie w pliku forum, a w panelu, tam gdzie dodaje się panele, tworzysz nowy panel. Dodajesz warunek widoczności tylko na forum, kod z "include panel użytkownika/logowania" i ogień.

Nie pytaj "a jaki ten warunek", sprawdź kod który zamieściłem (przed if iMEMBER). Nie pytaj jak wstawić include, było na forum wielokrotnie.
 
http://dropdire.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 26.04.2024 23:36:03
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Nieznany
A jak zrobić aby panel wyświetlał się tylko na news.php i news.php?rowstar=x ?
Tak nie działa.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Nieznany dnia 15.10.2010 16:57:17
 
szygmon
Na news.php i każdym readmore:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
szygmon.xwp.pl
bartek124
To nie doda panelu bocznego, ale nad lub pod newsa, zależnie gdzie ten kod wpiszesz.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
szygmon
No chodzi o to, że kod będzie widoczny na news.php z każdym readmore.
A kod należy dać jako panel w PA>Zarządzanie stroną>Panele
Edytowane przez szygmon dnia 15.10.2010 13:20:09
 
szygmon.xwp.pl
Nieznany
Chodziło mi o rowstar a nie redmore przejęzyczyłem się ale już działa nie zaznaczyłem "dodaj na wszystkich podstronach"
 
Pieka
Nieznany napisał/a:
Chodziło mi o rowstar a nie redmore przejęzyczyłem się ale już działa nie zaznaczyłem "dodaj na wszystkich podstronach"

Oczywiscie, przeciez koledze chodzilo o znikajacy srodkowy panel po zmianie news.php na index.php. A wystarczylo przejrzec wlasciwy temat zamiast zakladac nowe i dopisywac sie do tych, o calkiem innej tematyce i sensie.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Nieznany
Oczywiscie, przeciez koledze chodzilo o znikajacy srodkowy panel po zmianie news.php na index.php

Nie ,chodziło mi oto aby w news.php i news.php?rowstart=id był ten sam panel i najpierw nie wiedziałem jak to nazwać więc założyłem temat.
Potem w końcu znalazłem więc spróbowałem z tego kodu z pierwszego posta zapomniałem wtedy zaznaczyć żeby panel wyświetlał się na wszystkich podstronach. W Następnych kodach już zaznaczałem opcje pokazuj we wszystkich stronach jednak te kody były złe i ciągle mi nie działało.
Po to jest forum aby takie nieporozumienia wytknąć a nie po cichu usuwać tematy...
 
Pieka
Nieznany napisał/a:
...Po to jest forum aby takie nieporozumienia wytknąć a nie po cichu usuwać tematy...

Nie badz taki do przodu. Nastepnym razem usune i dam bana i bedzie swiety spokoj.
Powtorze jeszcze raz, masz sie dopisywac do wlasciwych tematow, a nie klonowac je lub pisac w nijak sie majacych do poruszanej tematyki.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
pepito911
Witam, mam problem z flashmp3playerem pobranym z Angielskiej strony Fusiona, mianowicie:
Chciałbym ten panel wstawić tylko w jednej z podstron, jednak gdy próbuję wpisać kody (wymienione w 1 stronie tego tematu przez Pieke i Bartka) no to cała strona się rozwala.
Czy ma ktoś może pomysł jak zdefiniować ten kod aby to po prostu zadziałało.
Adres do mp3 playera: http://mods.php-f...mod_id=318
Edytowane przez pepito911 dnia 18.10.2010 19:10:42
W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...
 
http://straz.minskmaz.com.pl/
eldiablo
Przykładowo dla pod strony o ID=1, zawartość pliku flashmp3player_panel.php powinna wyglądać tak:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Tam gdzie 1:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Wstawiasz id pod strony na której ma się panel wyświetlić.
Edytowane przez eldiablo dnia 18.10.2010 19:26:48
 
http://dropdire.pl
pepito911
Plus dla Ciebie, źle prze kleiłem kod. Dziękuje.
Edytowane przez pepito911 dnia 18.10.2010 20:46:32
W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...
 
http://straz.minskmaz.com.pl/
cristo
zezol napisał/a:
Przeczytałem dobrze, ale zapomniałem zmienić operatora na != ;).
sq8mxs napisał/a:
ale jak do tego podpiąć kilka podstron ?

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP


Witam, a dało by radę zamiast wypisywać wszystkie podstrony o id=1, id=2 i tak dalej zastąpić to w sposób, który by do tego nie zmuszał np. jakoś tak: id=1-40.
I ewentualnie czy jeszcze taki adres dało by się jakoś ogarnąć

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

gdzie jest kilkunastu userów i kilkanaście kolejek co za tym idzie dużo adresów do wpisania.

Pozdrawiam.
Edytowane przez cristo dnia 11.02.2011 13:18:04
 
kefirek
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez kefirek dnia 11.02.2011 16:01:00
 
qba88
Nieznany napisał/a:
A jak zrobić aby panel wyświetlał się tylko na news.php i news.php?rowstar=x ?
Tak nie działa.
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Dołączam się do pytania: jak zrobić z tym rowstart?

Edit:
Znalazłem rozwiązanie, wystarczy wpisać coś takiego:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

I działa :)
Edytowane przez qba88 dnia 14.02.2011 16:33:55
strzelec.png
Jeśli Ci pomogłem, kliknij "Pomógł" pomogl.png
 
http://kubabu.pl/
Tymcio
Czytałem powyższe posty i mam problem. Po dodaniu panelu shoutboxa na forum i skorzystania z funkcji
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

podczas próby skasowania posta w SB pojawia się taki link
forum/index.php?s_action=delete&shout_id=22

i posta nie da się usunąć, ani sb nie wyświetla się. Jak temu zaradzić?
Forum dyskusyjne miasta Wrocław
ForumWroclaw.eu
 
www.forumwroclaw.eu
piotrek199214
Bo jest zapewne użyte FUSION_SELF i dlatego pewnie tak jest a nie inaczej. Musisz zmienić na sztywny adres.

Pozdrawiam
Edytowane przez piotrek199214 dnia 07.04.2011 20:57:35
Pomogłem Ci? Wystarczy podziękować i oznaczyć post jako pomocny pomogl[1]_1.png
Tanie tworzenie wtyczek, masz problem napisz.
 
www.piocom.eu
Jaguar
Zaktualizowałem wczoraj z pomocą moją stronę do najnowszej wersji PHP-Fusion tj. 7.02.03. Bardzo zależało mi na możliwości umieszczenia konkretnego panelu na wybranych podstronach. Pojawia się jednak pewien problem.

Stworzyłem panel boczny i wpisałem, żeby pojawił się na stronie news.php
I rzeczywiście na stronie z newsami panel ten jest widoczny. Jednak gdy wcisnę rozwinięcie któregoś newsa, panel mi znika. Podobnie się dzieje w przypadku, kiedy przejdę na drugą stronę z newsami (na stronie mam 7, przechodzę np. do newsa 30). Wówczas również panel mi znika. Oczywiście jest to związane z tym, że zmienia się adres z np. news.php na np. news.php?readmore=306. Absurdem jest oczywiście, żeby po każdym dodaniu newsa dopisywać w panelach, że mają się wyświetlać na tej dodatkowej stronie Smile

Czy mógłbym poprosić kogoś o pomoc przy przerobieniu pliku news.php? To chyba dość istotny problem dlatego postanowiłem umieścić temat w tym dziale. Mam nadzieję, że prawidłowo.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 27.03.2012 11:27
 
Spoczywaj w pokoju... Creeper
Idąc tropem pierwszego posta Twój kod powinien wyglądać w ten sposób
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

I będzie dobrze :)
 
Jaguar
Panowie, z Waszą duża pomocą udało mi się już prawie dostosować stronę do własnych potrzeb. Napotykam się jednak na jeden mały, aczkolwiek istotny problem.

Adres strony: www.jaguarkokoszk...

Aby rozdzielić newsy stworzyłem 3 osobne pliki news.php, które pokazują mi newsy tylko konkretnej kategorii. Np. mamy plik news_salezjanka.php. Gdy wybiorę z rozwijanego menu te rozgrywki a następnie przycisk newsy wszystko się ładnie pokazuje. Widać newsy tej kategorii a z prawej dwa panele następny mecz i poprzedni mecz dotyczący dokładnie tych rozgrywek.

Problem pojawia się jednak w momencie, gdy nacisnę rozwinięcie newsa.
Wówczas pomimo, że strona z newsami nazywała się news_salezjanka.php to rozwinięcie odpala się jako news.php?readmore. Efekt jest taki, że zamieniają mi się panele boczne.

Sama zmiana bezpośrednio w pliku news_salezjanka.php wszystkich news.php na news_salezjanka.php nie pomaga.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl