ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 17

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Rozszerzony panel użytkownika z jQuery (enhanced_user_info_panel)
Pieka
Rozszerzony panel użytkownika z jQuery (Enhanced User Info Panel with jQuery) to panel wzbogacony o linki do ostatnich postów/tematów, najnowszych postów na forum oraz zgłaszania linków, newsów, artykułów i zdjęć. Jest to jeden z ostatnich prywatnych projektów Digiego wykorzystujący bibliotekę jQuery, zaimplementowaną w PHP-Fusion v7. Posiada w standardzie również wyświetlanie awatara.
Instalacja polega na podmianie w PA, a dokładnie w zarządzaniu panelami standardowego panela użytkownika (user_info_panel) na rozszerzony (enhanced_user_info_panel). Załączona paczka zawiera locale iso/utf-8.
Pieka dodał/a następującą plik:
v7-enhanced_user_info_panel.zip [15.74kB / 991 Pobrane]

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 22:08:20
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Piotrroger
Właśnie czegoś takiego potrzebowałem!
Panel oczywiście działa w 100%!

userbar_sparta3.gif
 
http://spartabks.boo.pl
Sony
Ta wtyczka działa podobnie jak Accordion Navigation Panel (chodzi mi o rozwijane kategorie linków).

A czy może korzystać z tego samego pliku *.js ?

 
Pieka
Sony napisał/a:
..A czy może korzystać z tego samego pliku *.js ?

Jesli boisz sie, ze dojdzie do konfliktu, spokojnie, nie masz sie czego obawiac, oba dzialaja razem prawidlowo.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
rash
Mam pytanie wysłałem pliki na serwer, ale w zarządzaniu panelami nie mam w tej liście do wyboru enhanced_user_info_panel. Wie ktoś może czym to jest spowodowane?
 
ovan
Może wysłałeś do złego folderu? Mi działa wyśmienicie^^ Wink
 
khaman
Sprawdż czy wrzuciłeś bezpośrednio dany folder w plikami a nie np:

enhanced_user_info_panel/enhanced_user_info_panel/tu pliki.php

Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
DMac
Mam problem tego typu. Panel dziala ale jest caly czas rozwiniety.
Jak wejde do PA w zarzadzanie panelami i dam podglad to wszystko jest ok, pozycje sa zwiniete po kliknieciu rozwijaja sie.
Ale na stronie juz sa tylko rozwiniete.

Juz sobie poradzilem, mieszal mi jeden panel, w ktorym wstawiony byl kod php Smile
Edytowane przez DMac dnia 12.02.2009 10:54:49
 
www.alaskan.net.pl
Kopciak77
Panel podzielony jest na trzy kategorie (Opcje-Forum-Zgłoś) tylko dwa się rozwijają (Forum-Zgłoś). Czy jest kto chętny na poprawienie kodu, jeśli tak to dziękuję.
 
Pieka
Kopciak77 napisał/a:
Panel podzielony jest na trzy kategorie (Opcje-Forum-Zgłoś) tylko dwa się rozwijają (Forum-Zgłoś). Czy jest kto chętny na poprawienie kodu, jeśli tak to dziękuję.

Panel jest podzielony jw. i dzialaja wszystkie wymienione opcje. Zakladka "Opcje" jest domyslnie otwarta.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
wojasek
A mi w PA otwierają i zamykają się podkategorie a gdy go dodam i włączę to już nie działa.
 
Kopciak77
Pieka napisał/a:
Kopciak77 napisał/a:
Panel podzielony jest na trzy kategorie (Opcje-Forum-Zgłoś) tylko dwa się rozwijają (Forum-Zgłoś). Czy jest kto chętny na poprawienie kodu, jeśli tak to dziękuję.

Panel jest podzielony jw. i dzialaja wszystkie wymienione opcje. Zakladka "Opcje" jest domyslnie otwarta.


To jest dobre rozwiązanie ale po najechaniu na pozostałe dwie opcje trochę to dziwnie wygląda bo napisy (Forum oraz Zgłoś) pozostają bez zmian.Mianowicie moim zdaniem powinien markier zmienić wygląd albo automatycznie po najechaniu na jedną z opcji powinno się rozwijać na podkategorie . Jeśli da się to jakoś zmienić to i ma ktoś ochotę to dziękuje Smile
Edytowane przez Kopciak77 dnia 19.02.2009 22:26:50
 
Kshyhoo
U mnie działa ślicznie. Jest tylko mały problem z nicks_mod_13, bo podkreśla avatara kolorem grupy i dodaje przed nim małpkę...
Copyright (C) by Kshyhoo (R)
Wszystkie prawa zastrzeżone.
 
www.kshyhoo.eu
wojasek
Kshyhoo u mnie też to samo. I nie wiem jak to zlikwidować. Prawdopodobnie się nie da, ponieważ "nicks_mod_13" daje prefix przed każdą grupą, a gdy klikniesz w niego przechodzi do profilu. A w "Rozszerzony panel użytkownika z jQuery" jest podany obrazek, który po kliknięciu też przechodzi do profilu. Czyli dwie wtyczki się gryzą.
 
LAbUdZiN
Też borykam się z tym problemem więc nie podaje prefiksu tylko pogrubiam i zmieniam kolorWink
 
www.takgramy.pl
bartek124
Rozwiązanie:
http://www.php-fu...ost_120334
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Artur-M
Gdzie zmienić, żeby wszystko było cały czas rozwinięte?
 
Pieka
Artur-M napisał/a:
Gdzie zmienić, żeby wszystko było cały czas rozwinięte?

Edytuj plik eui.js, znajdz (linia ~3):
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i zamien na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Artur-M
Wielkie dzięki Smile
 
Borek
Czy można by było zrobić tak, żeby był dorzucony do tego panel logowania i rejestracji? Chodzi mi o to, żeby inni mogli się logować i rejestrować przy użyciu tego panela.

Wiadomość doklejona:

Już znalazłem. Mój błąd. Ustawiłem widoczność panelu tylko dla użytkownikówSmile
Edytowane przez Borek dnia 14.09.2009 18:28:45
 
www.ddadc.com.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl