ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Błąd przy dodawaniu paneli w wersji 7
arturrog
Witam wszystkich!

Moja strona obecnie działa w nowej wersji php-fusion. Od momentu przejścia (wcześniej działała na wersji 6.1) pojawił się problem z panelami. Gdy dodaje nowy wyskakuje jakiś błąd. Sprawdzałem plik o którym tam pisze, oraz wgrywałem go już nie jeden raz. Niestety to nie pomogło...

Może ktoś wie jak zrobić żeby wszystko było dobrze? Oto link do mojej strony: www.lkspiastwg.ca...

Bardzo proszę o pomoc...
Edytowane przez Pieka dnia 13.09.2008 00:00:29
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 04:21:07
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Problem jest po stronie zawartosci paneli, a nie pliku sluzacego do ich edycji. W zlym miejscu szukales.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
arturrog
Dokładnie taka sama zawartość paneli była w wersji 6.1. Przy przejściu na 7 coś takiego jest możliwe? W jednym panelu jest najzwyklejszy odnośnik do podstrony, więc wątpię, że jest w nim coś złego...
 
Pieka
arturrog napisał/a:
Dokładnie taka sama zawartość paneli była w wersji 6.1. Przy przejściu na 7 coś takiego jest możliwe? W jednym panelu jest najzwyklejszy odnośnik do podstrony, więc wątpię, że jest w nim coś złego...

Nie przepychaj sie ze mna, bo to przewaznie sie nie oplaca. Sam zobacz, ze glupoty opowiadasz, masz przeciez panel "Seniorzy", nawigacje etc. Gdyby funkcja paneli byla uszkodzona to nie mialbys zadnych, ani tych z pliku jak np. nawigacja, ani tworzonych w edytorze jak np. wczesniej wymienieni "Seniorzy".
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Nie zdradze nicka
Ja mam to samo i nie wydaje mi się żeby to była wina treści panelu bo nawet jak ustawie jako treść literkę "o" pokazuje się komunikat o błędzie.
 
Pieka
Nie zdradza nicka napisał/a:
Ja mam to samo i nie wydaje mi się żeby to była wina treści panelu bo nawet jak ustawie jako treść literkę "o" pokazuje się komunikat o błędzie.

Nie ma zadnego bledu, poza tymi wyimaginowanymi przez Was. Panele dzialaja prawidlowo i radze wziac sobie do serca informacje zawarte w newsie dotyczacym v7, ktore mowia, ze wtyczki, skorki i panele nie sa kompatybilne v6<=>v7.
Edytowane przez Pieka dnia 13.09.2008 17:26:24
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Nie zdradze nicka
Pieka to może podaj skrypt jakiegoś panelu który to działa, ok?
 
Pieka
Nie zdradza nicka napisał/a:
Pieka to może podaj skrypt jakiegoś panelu który to działa, ok?

Nie mam takiej potrzeby. Masz problem, to podaj przyklad panela, ktory nie dziala.
Edytowane przez Pieka dnia 13.09.2008 17:34:52
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Nie zdradze nicka
Ja jestem przyzwyczajony do hostingów typu vgh, tam wszystko działało, a tu nawet jak w treści panelu podam np "9" wyświetla mi się błąd.
 
Pieka
Nie zdradza nicka napisał/a:
Ja jestem przyzwyczajony do hostingów typu vgh, tam wszystko działało, a tu nawet jak w treści panelu podam np "9" wyświetla mi się błąd.

A ja podaje wszystko jak leci i dziala, przyklad: http://pieka.unl.pl
Przed chwila wygenerowalem sobie kod za pomoca naszego generatora i wstawilem do panela o nazwie Statystyki.
Edytowane przez Pieka dnia 13.09.2008 17:56:21
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Nie zdradze nicka
Jak dałem skrypt z generatora to też pojawił się błąd. Spróbuje wgrać pliki PHP na nowo.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl