ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Professional Download System 1.8.4
wega1984
Witam a ja mam nastepujacy problem:

Zainstalowalem ta wtyczke: v7-pro_download_panel-1_8_4.zip

Pliki dodaja mi sie dobrze laduja sie na serwer ale problem polega w tym ze gdy biore pobierz otwiera mi sie nowa strona z takim wierszem:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Strona ta jest pusta i sie zadne pobieranie nie rozpoczyna. Nie wiem moze jakis blad jest w file.php .
Prosze o pomoc.
Dzieki i pozdrawiam z gory.
Edytowane przez Pieka dnia 16.01.2009 16:11:43
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 02.05.2024 01:48:07
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Bikobi
Witam! I mam kilka pytań.

1. Dotąd korzystałem z downloadu dzięki FMCDownload 1.05, ale po przejściu na Fusion v7 (z v6) nie ma stosownej wersji tego moda. Muszę wybrać co innego, wybrałem Profesional Download System. Czytam, że import zawartości zwykłego downloadu jest bezproblemowy, ale jak to się ma do importu z FMCDwonload? Przeprowadziłem to na testowej stronce (nie chcę uszkodzić właściwej strony, zbyt cenna i boję się kłopotów) i niby importuje ilość pobrań oraz opis i same pliki, ale nie uwzględnia istniejących tam kategorii. Trzeba więc tworzyć kategorie od nowa. Nie jest to wygodne. Czy możliwe jest, by importowało kategorie ze standardowego downloadu (czyli jednocześnie z FMC Download)?

2. Drzewo kategorii.
Pieka napisał/a:Od kiedy pamietam posiada drzewo podkategorii, chyba (nie sprawdzalem, wiec macie pole do popisu) nawet bez ograniczen zaglebienia.
Przyklad: http://pieka.unl....hp?catid=3
Dobrze, ale to nie jest jeszcze to, co bym chciał. Bowiem po kliknięciu na podkategorię przenosi nas wewnątrz tej podkategorii, tracimy dostęp do całego drzewa kategorii. A wygodniej byłoby chyba każdemu, aby w takim przypadku pozostał dostęp do całego drzewa kategorii.
Klikam więc w jedną podkategorię. Rozwija się jej zawartość z plikami, całe drzewo pozostaje widoczne. Klikam w inną podkategorię, rozwija się jej zawartość i drzewo nadal pozostaje widoczne... Czyli coś na kształt Eksploratora Windows. Czy to nie byłoby wygodniejsze?

3. Jak schować adres do pliku??
Miałem do czynienia (i mam nadal) z pijawami, które podpinają się do mojego downloadu na swoich stronach. Teraz, o zgrozo! Shock widzę, że goście (czy też użytkownicy) na stronie widzą pełną ścieżkę do każdego pliku. OMG przecież to dyskredytuje ten dodatek jako poufne narzędzie. Nie jestem szczera Kasia. Pfft Jak to wyłączyć, nie znajduję tego w opcjach? Jak ukryć pełną ścieżkę do pliku? Przecież od tego powinien skrypt downloadu, aby ukrywać lokalizację pliku, nawet podczas pobierania go download managerem. Tymczasem ten mod po prostu sprzyja pijawom!

4. Gdy już uporam się z importem do tego moda wszystkich plików, chcę zmienić tym plikom ich lokalizację. Edycja ścieżki każdego w opcjach moda jest czasochłonna. Myślę eksportować z bazy danych dane o plikach i edytować je ręcznie w edytorze tekstu, a potem importować to do bazy danych. Czy to jest bezpieczne? Nigdy dotąd niczego nie importowałem do bazy i boję się, by czegoś nie sknocić.

To tyle na początek. Wink
Edytowane przez Bikobi dnia 14.02.2009 03:59:13
 
adam-as
Podpinam się pod prośbę kolegi wyżej, gdzie wprowadzić zmianę aby w kategoriach nie wyświetlało się "ilość pobrań" bo przecież to jest ilość plików!.

Druga sprawa, gdzie tam w ogóle można edytować tabele? chciałbym całkowicie usunąć te dane "screenshot", "dodaj", data itp. (po prawej przy wyświetlanym opisie szczegółowym danego pliku). Jakoś dziwnie ten kod jest napisany. W rodzimym php-fusion można się jakoś połapać nawet jak prawie się nie zna php, ale ta wtyczka jest jakaś pogmatwana...

I trzecia sprawa - jak w tej wtyczce zamienić bbcode na html jednocześnie dodając rozwijaną listę wyboru wstawienia obrazków ze zdefiniowanego katalogu?

EDIT:
Poszperałem i doszedłem co i jak:

Aby w kategoriach wyświetlało się "ilość plików" a w szczegółach "ilość pobrań" robimy następujący zabieg:

Edytujemy plik locale/Polish.php
Po linijce 4 wstawiamy taki oto kod:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP


Dalej edytujemy plik include/theme_funcs.php
Linię 176 zastępujemy takim kodem:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP


Teraz aby wprowadzić moje zachcianki i wszystko co chcieliście wyżej, należy edytować wcześniej już edytowany plik include/theme_funcs.php To właśnie ten plik odpowiada za konstrukcję naszego downloadu (nie mówimy o panelu admina, ale o wyświetlaniu plików podczas przeglądania)
Przyjrzyjcie się dokładnie jak zbudowany jest ten plik. Wszystko jest super poukładane i opisane! (znaczniki opisów // )
Przedstawiam swój zmodyfikowany plik na podstawie którego spokojnie dacie radę wszystko rozgryźć. Oto zmiany jakie wprowadziłem:

-w przeglądaniu kategorii wyświetla się "ilość plików" a nie "ilość pobrań"
-po kliknięciu w link danego pliku, nie ma tabelki po prawej która zawierała "screenshot" opcję "dodaj" itp...
-zniknęły linki na dole o których wspominał kolega wyżej (rzeczywiście to był zły pomysł twórcy tego downloadu):
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

Należy pamiętać, aby powyższe zmiany pliku miały swój skutek należy wcześniej edytować plik locale/Polish.php o którym było wyżej.
Informuję że z pliku nic nie zostało usunięte, ale zostały "wyłączone" niektóre funkcje które spowodowały te zmiany. W każdej chwili można to przywrócić do działania w bardzo prosty sposób (usuwając znaczniki przed funkcjami /* (początek) oraz */ (koniec)
W razie problemów piszcie postaram się pomóc.

Ja natomiast proszę tylko fachowców jak zamienić bbcode na html tylko we wprowadzaniu przez admina nowych plików. Nie mogę sobie z tym poradzić. Może Pieka zechciał by zabrać głos?

Aha i jeszcze jedno: Podczas gdy wstawiam obrazek w skrótowym opisie danego pliku, tekst wyrównuje się do dolnej krawędzi obrazka. Jak zmienić to tak, aby tekst zaczynał się od górnej krawędzi obrazka? Siedzę nad tym już 4 dzień i nie daję juz rady ...


PW od moderatora:
  1. Odświeżenie Tematu - Pieka 25.02 - 22:55

Edytowane przez adam-as dnia 26.02.2009 00:46:21
Bronimy pracy dyplomowejLinki łamiące Regulamin usunięte przez administratora
 
http://www.pcmedio.pl
Bikobi
adam-as, wielkie dzięki! <piwo> Gładko wszystko co zbędne sobie wyłączyłem. Oczywiście, nadal pełno klikaniny (trzeba być masochistą, aby dodawanie pliku w tym modzie było przyjemną czynnością), ale już przede wszystkim pełne linki i zbędną historię usunąłem. Uf! Smile

Lecz jeszcze jest problem, z którym nie mogę sobie poradzić. Każda zmiana jakiejś pozycji (edyt opisu pliku, dodanie grafiki) zmienia status pliku na nowy. Nawet gdy usunę winietkę (ustawię ilość dni na 0) to i tak plik na szczycie listy jako nowy; także w panelu bocznym moda jako widać go jako świeżo dodany. Pożytku z tego żadnego, bo wprowadza użytkowników w błąd. Jak to usunąć?

No i dołączam się do prośby poprzednika o html. Mam w opisach pliku linki ukryte pod nazwami, opis jest sformatowany w html i podczas importu do ProDownlSystem wszystko zlewa się w jedno. Jak wymusić formatowanie html?

Wiadomość doklejona:
Spotkała mnie miła niespodzianka w postaci opublikowanej wczoraj spolszczonej nowej wersji moda - 1.8.5. http://www.php-fu...d_id=23753 Nadpisałem pliki tą nową wersją i jest już o wiele lepiej! Smile Edycja istniejącej pozycji nie zmienia jej na nowo dodany plik. Jedna niezręczna uciążliwość mniej!

Dodatkowo w importowanych plikach opis nie gubi już przynajmniej podziału na wiersze, co sprawia, że jest, jak oryginalnie, bardziej czytelny. To też plus. Wystarczyło mi teraz usunąć historię i pełne linki i jest coraz lepiej.
Edytowane przez Bikobi dnia 13.03.2009 20:47:03
 
adam-as
Cieszę się że mogłem pomóc :-)

W dalszym ciągu bardzo proszę fachowców o info jak w tym systemie zamienić w panelu admina bbcode na html z buttonem wybierania obrazków z danego katalogu, oraz jak zrobić aby tekst opisujący pliki wyrównywany był do lewej górnej krawędzi obrazka we wstępnym jak i szczegółowym opisie danego pliku.
Bronimy pracy dyplomowejLinki łamiące Regulamin usunięte przez administratora
 
http://www.pcmedio.pl
Ogrud
Witam ja natomiast mam inny problem, a mianowicie, jeżeli wejde w zakladke download tej wtyczki wszystko jest fajnie , ale jeżeli z niej chce przejść do np. artykułów to wyskakuje blad 404 gdyż adres artykułów dodaje sie to istniejącego dwonloadu
Edytowane przez Ogrud dnia 25.03.2009 23:18:25
 
yourfreeworld.boo.pl
Pieka
Kolego drogi, to sa Twoje panele, ktore tworzyles bezmyslnie i nawet nie byles laskaw poszukac na forum.
Jesli nie bedziesz uzywal stalych PHP-Fusion to tak bedzie zawsze i wszedzie, wiec badz laskaw budowac poprawnie wlasne panele:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez Pieka dnia 25.03.2009 22:01:52
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Christaad
Ja mam pytanie czy idzie jakoś zrobić, aby po wejściu do downloadu wyświetlane były "Kategorie" a nie "Przeglądaj"??
 
Bochen
W nawigacji wstaw sobie link do kategorii a nie do przeglądu:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Ja osobiście w ten sposób problem rozwiązałem.

Wiadomość doklejona:
Mam pytanie. Chciałbym wymienić powyższy fusion na FMC download. Jest możliwość bez utraty wrzuconych modyfikacji tego dokonać? Nie próbowałem, bo boje się utraty wrzuconych plików po prostu.


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 10.07 - 18:13
  2. Odświeżenie Tematu - Pieka 30.07 - 00:48

Edytowane przez Pieka dnia 06.08.2009 22:41:21
Prawdziwy mężczyzna nie je miodu, prawdziwy mężczyzna żuje pszczoły!
 
www.webstudio.sdgp.pl
nergal
Mnie wyświetla taki błąd:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Problem pojawia się kiedy jest się zalogowanym na stronie, jeżeli jest się gościem nie ma błędów i wyświetla się komunikat "dostęp zabroniony".
Edytowane przez Pieka dnia 06.08.2009 22:30:48
 
lui
Cześć.
Zainstalowałem na testowym koncie INF-Professional Download System 1.8.4. Wszystko OK ale... Czy ta wtyczka zlicza ilość pobrań każdego pliku bo u mnie tego nie widać? Nie widzę takiej opcji do włączenia/wyłączenia zliczania pobrań w administracji w/w wtyczka.

EDIT: Dzięki Panie Pieka, że Pan przeniósł mój post do tego tematu bo teraz wiem w czym problem Smile Zamiast "ilość pobrań" jest "plik" Smile OK, wszystko już teraz wiem Smile


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie posta - Pieka 16.11 - 20:52

Edytowane przez lui dnia 16.11.2009 21:06:02
 
www.lui.ugu.pl
komputer-pcworld
Witam mam problem chce wrzucić plik a wyskakuje mi komunikat Plik jest większy od (upload_max_filesize w ustawieniach serwera php.ini) Pomóżcie gdzie mam to ustawic zeby zwiekszyć upload.
 
ostry38
Są to ustawienia serwera jak masz dostęp do pliku php.ini to w nim zmień a jeżeli nie to napisz do admina z prośbą o zwiększenie limitu. Wink
Pomagam na GG jedynie w drobnych sprawach!
 
www.lamacs.pl
komputer-pcworld
A gdzie dokladnie moge znaleźć ten php.ini?
Edytowane przez Pieka dnia 21.11.2009 20:41:17
 
ostry38
Hmm musisz poszukać przez ftp będzie to gdzieś przed folderem public_html.
Pomagam na GG jedynie w drobnych sprawach!
 
www.lamacs.pl
komputer-pcworld
Ale ten plik normalnie bedzie pisał php.ini czy jakos inaczej?

Wiadomość doklejona:
Pomóżcie potrzebuje zwiekszyc ten upload jak najszybciej. Mmoze musze jakis plik sciognąc napewno gdzies musi sie to ustawić?
Edytowane przez Pieka dnia 21.11.2009 20:40:32
 
ostry38
Zapytam inaczej gdzie masz wykupiony hosting?
Bo nie każda firma udostępnia tą opcję Wink
Pomagam na GG jedynie w drobnych sprawach!
 
www.lamacs.pl
komputer-pcworld
Nie|mam wykupionego, mam na unl, a potrzbuje zwiekszyc ten upload.
Edytowane przez Pieka dnia 21.11.2009 20:39:50
 
ostry38
Czyli nie masz na 100% dostępu do php.ini
Wiem że niektóre wartości w php.ini można zmieniać poprzez .htaccess
lecz nie wszystkie.
Najlepiej napisz do admina. Może zwiększy.
Pomagam na GG jedynie w drobnych sprawach!
 
www.lamacs.pl
komputer-pcworld
Ale mam napisać do admina unl tak?

Wiadomość doklejona:
A co mam do tego admina napisac?
Edytowane przez Pieka dnia 21.11.2009 20:39:22
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl