ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 12

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Professional Download System 1.8.4
Pieka
Professional Download System 1.8.4 to większości z Was znany i ogólnie uznany system downloadu dla PHP-Fusion, tym razem wersji v7. Jeśli potrzebujesz konkretnego downloadu, to nie ma się co zastanawiać.
Autorem w/w jest kolega Wibix: http://wibix.de

Instalacja odbywa się jak każdej wtyczki, czyli:
1. Wstawiamy panel na serwer do katalogu infusions.
2. Instalujemy, następnie w zarządzaniu panelami włączamy panel pro_download_panel.
3. W zakładce "Wtyczki" znajdujemy naszą wtyczkę i konfigurujemy według potrzeb.

Powodzenia!

Jak to wygląda w praktyce, możecie obejrzeć na stronie testowej: http://pieka.unl.pl
Pieka dodał/a następującą plik:
v7-pro_download_panel-1_8_4.zip [166.91kB / 710 Pobrane]

Edytowane przez Pieka dnia 11.09.2008 22:18:20
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 12:36:27
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
pasta20
Mam pytanko czy da się jakoś zaimportować wszystkie wpis do bazy z download do profesional download
 
Pieka
pasta20 napisał/a:
Mam pytanko czy da się jakoś zaimportować wszystkie wpis do bazy z download do profesional download

Oczywiscie, od dawien dawna juz w standardzie system ten posiada opcje importu.
Edytowane przez Pieka dnia 24.09.2008 23:20:12
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
arturg
Wszystko ładnie śmigaSmile
Edytowane przez arturg dnia 24.09.2008 22:43:59
 
http://www.wedkarze.info
pasta20
Dobra udało mi się zaimportować, ale jedno mnie dziwi jak wchodzę i daję pobierz to przekierowuje mnie na stronkę i pojawia się komunikat.

FIXME:[cenzura].set_byfile()

Edytowane przez pasta20 dnia 25.09.2008 01:12:40
 
piterus
pasta20 napisał/a:
Dobra udało mi się zaimportować, ale jedno mnie dziwi jak wchodzę i daję pobierz to przekierowuje mnie na stronkę i pojawia się komunikat.

FIXME:[cenzura].set_byfile()


Sprawdź czy masz pliki w określonej lokalizacji.

Ja natomiast mam inny problem. Nie wiem czemu, ale opis pliku mam w jednej linii. Dodanie znacznika <br /> lub zrobienie nowej linii za pomocą klawisza Enter nic nie daje. Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać?
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
Pieka
piterus napisał/a:
..Nie wiem czemu, ale opis pliku mam w jednej linii. Dodanie znacznika <br /> lub zrobienie nowej linii za pomocą klawisza Enter nic nie daje. Ma ktoś pomysł jak to rozwiązać?

Dodaj do kodu pliku lamanie linii za pomoca funkcji nl2br, czyli edytuj plik did.php, znajdz (linia ~112):
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i zamien na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
heposlaw
"Maksymalna wielkość ograniczona php.ini: 3Mb"


Jak to powiekszyć??Smile
 
Pieka
heposlaw napisał/a:
"Maksymalna wielkość ograniczona php.ini: 3Mb"
Jak to powiekszyć??Smile

Piszac do hostingu prosbe o zmiane lub majac dostep do shella dokonac samodzielnej zmiany. Czesc hostingow pozwala na samodzielna zmiane roznych wielkosci poprzez wstawianie wlasnych plikow php.ini. Zapytaj u siebie.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
neptus
Naprawdę świetny moduł, bardzo sobie go chwalę. Brak mi w nim bardzo tylko jednego - podkategorii. Z podkategoriami byłby to absolutny ideał.
 
Pieka
neptus napisał/a:
..Brak mi w nim bardzo tylko jednego - podkategorii. Z podkategoriami byłby to absolutny ideał.

Widze, ze kolega nawet nie raczyl sprawdzic lub nie zrozumial dzialania tej wtyczki. Od kiedy pamietam posiada drzewo podkategorii, chyba (nie sprawdzalem, wiec macie pole do popisu) nawet bez ograniczen zaglebienia.
Przyklad: http://pieka.unl....hp?catid=3
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
pasta20
Ja mam jeszcze inny problem.
Chodzi o następne linie. Poprawiłem plik did.php wszytko ładnie jak wejde w nowy plik opis jest jedna linia pod drugą ale jak wejde w kategorie nie ma tego Sad
Co tu pisać pokażę Sad

images38.fotosik.pl/28/80ccb15edfe90c39m.jpg images32.fotosik.pl/395/f176a5c0c33ea052m.jpg
Edytowane przez Pieka dnia 09.11.2008 20:39:43
 
Pieka
Edytuj plik pro_download_panel/include/core.php, znajdz (linia ~250):
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

i zamien na:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
cornholio
Witam, a ja mam następujący problem. Dodałem plik do downloadu. Kiedy użytkownik chce ściągnąć plik to pojawia mu się opis, tabelka po prawej stronie z następującymi danymi: Screenshot, Pliki:, 24/11/2008 19:46, Copyright (C)2008. I w tym okienku jest problem. Ponieważ nazwa "pliki" to tak na prawdę liczba, która określa nam ile razy dany plik był ściągnięty. Jak to poprawić, bo chyba tam powinno być napisane np. "Pobrano:"
Edytowane przez cornholio dnia 27.11.2008 19:33:31
 
pocisk
Czy w tej wtyczce istnieje mozliwosc hurtowego dodania plikow?
W kadalogu DOWNLOAD tworze katalog TEST i tam wrzucam np 100 plikow pdf
Wtyczka twory mi kategorie TEST i wrzuca pliki z tego katalogu a jako nazwy i opis sa nazwy plikow ?
Z gory dizeki za pomoc.
Edytowane przez Pieka dnia 25.11.2008 11:27:02
 
www.pociskWorld.com
blaprz
Witam, a ja mam następujący problem. Dodałem plik do downloadu. Kiedy użytkownik chce ściągnąć plik to pojawia mu się opis, tabelka po prawej stronie z następującymi danymi: Screenshot, Pliki:, 24/11/2008 19:46, Copyright (C)2008. I w tym okienku jest problem. Ponieważ nazwa "pliki" to tak na prawdę liczba, która określa nam ile razy dany plik był ściągnięty. Jak to poprawić, bo chyba tam powinno być napisane np. "Pobrano:"


Chciałbym odświerzyć bo mam z tym samym problem gdzie edytować plik aby nie było "pliki" tylko "pobrano" Smile
Edytowane przez blaprz dnia 27.12.2008 21:04:22
 
khaman
Poszukaj w katalogu /locale.
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
blaprz
Ok dzięki ci bardzo już edytowałem ale mam małe pytanie jezeli teraz podmienie ten plik to czy nie skasuja mi sie te pliki ktore mam juz w tym programie dodan do sciagania??
Edytowane przez khaman dnia 27.12.2008 21:11:22
 
khaman
Zmieniasz tylko nazwe "pliki" na "pobrano" edytując polish.php (lub wersje utf). W katalogu /locale znajdują się tylko pliki odpowiedzialne za wyświetlenie nazw i nic nie kasujesz z serwera.
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
blaprz
Dziękuje Ci jeszcze raz za pomoc już sobie z tym poradziłem Smile

edit:
Ale teraz się pojawił kolejny problem bo widocznie to miało jakieś powiązanie z ilościami plików w danej podkategorii. Przykładowo wejde do działu mp3 i sa tam dzialy na przyklad house, electro itp... i przy kazdej nazwwie jest wyswietlana ilosc plikow w danym folderze i teraz jest napisane
House (pobrań 26) gdzie powinno byc (pliki 26)
jak juz wejdzie sie do folderu to juz dobrze wyswietla ilosc pobran ale mozna zmienic wlasnie jeszcze jeden ten mankament??
Edytowane przez blaprz dnia 27.12.2008 21:22:12
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl