ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Mass Photo Uploader - masowe dodawawanie zdjęć do galerii
bartek124
Żadnych błędów?

Katalog photo_upload, podkatalogi i zdjęcia mają chmody 777?
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Wścibski Gość
Dodany dnia 06.05.2024 09:25:59
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
wojasek
bartek124 napisał/a:
Żadnych błędów?

Katalog photo_upload, podkatalogi i zdjęcia mają chmody 777?

Wszystko mam tak jak napisałeś chmody 777. Mam w głównym katalogu folder photo_upload, a w nim folder Warszawa, na stronie mam utworzony album Warszawa i zdjęć nie widzę.

Wiadomość doklejona:
Teraz jak dodam pisze mi tak:
Zdjęcia istniejące już na dysku
9.jpg
8.jpg
783.jpg
4.jpg
3757d721b139571b3ad5731f9cdb2bde.jpg
Edytowane przez wojasek dnia 21.02.2009 17:26:09
 
bartek124
Czyli zdjęcia się dodały do katalogów, ale nie dodały do bazy.
Hmm...

A jakieś inne zdjęcia się dodają? W normalny sposób można dodawać? Zdjęcia są odczytywane normalnie?
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
wojasek
Już znalazłem problem. Moja wina dodałem kiedyś zdjęcia i teraz dopiero usunąłem. Zdjęcia się dodały jest OK.
 
spider1987
Mi nie pokazuje miniaturek albumu. Dodaje album podaje nazwe, opis miniaturke, album sie dodaje ale zamiast miniaturki pisze "Brak miniatur".
P.S. Tak samo jest z zdjeciami jak bym chcial przez panel administracyjny dodac jedno zdjecie do albumu to doda sie tylko nazwa i opis nie ma ani miniaturki zdjecia ani zdjecia.
Edytowane przez Chemikpil dnia 23.02.2009 15:00:45
 
www.pawlowice24.pl
eyma
Witam.
Do tej pory wszystko było ok, i nie wiem czy to od momentu aktualizacji do 7.05 czy co, ale podmianie pliczków wszystko niby ładnie pięknie wchodzi aż tu naglę błąd przy dodawaniu zdjęć taki error:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Proszę o możliwie szybką pomoc.
Pozdrawiam
Edytowane przez Pieka dnia 02.03.2009 18:00:30
 
mundial25
Mam problem mozecie mi pomoc? Otoz wrzucilem tzn podmienilem wszystkie pliki na serwerze i stworzylem kategorie i co dalej mam zrobic?? Mam tez w folder photo_upload a wnim jeden katalog ze zdjeciami.

//Zdanie zaczynamy wielką literą - chemix
Edytowane przez Chemikpil dnia 14.03.2009 20:49:23
 
bartek124
Co masz robić? Siedzieć i płakać.
Niektóre pytania dobijają...

A spojrzałeś chociaż w miejsce dodawania zdjęć do galerii?
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Paol
A takie pytanie, gdzie należy wkleić ten folder cały?
 
puszczykos
Mam takie coś:

Zdjęcia zawierające w nazwie niedozwolone znaki:
sedzia zawodow wladyslaw nowak.jpg
zapoznanie regulaminem rozgrywek.jpg
uks lambinowice z trenerem.jpg
itd...

Czyli mam rozumieć że nazwy plików nie mogą mieć spacji w nazwie, tak? Smile

Pozdrawiam
 
khaman
Bingo.
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
grzechx
Witam ,
Podmieniłem pliki na serwerze na te z wtyczki, stworzyłem katalog photo_upload w odpowiednim miejscu, stworzylem w nim katalog wgrałem zdjęcia, chmody odpowiednio ustawiłem. Niestety zdjęcia nie są widoczne w PA. Co dziwne zdjęcia można dodać tak jak wcześniej (ręcznie) i akceptować przez admina. Gdy już są w dodane ręcznie w galerii nie mogę ich znaleźć nigdzie na serwerze. Istnieje folder album_3 na ścieżce images/photoalbum/album_3 którego nie mogę usunąć,zobaczyć jego zawartości czy zmienić atrybutu.
Ktoś wie o co chodzi?
 
WujekGREG
Witam
Dało by rade aby Mass Photo Up. działał z Usergallery ?
 
www.gdzie-bylem.pl
KaiNN
Witam wszystkich. Otóż mam pewien problem. Wgrałem pliki na serwer tak, jak trzeba, ustawiłem chmody i pokazuje mi się taki błąd, a w zasadzie kilka:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Pewnie jest to coś prostego, ale o tej porze mój mózg nie funkcjonuje normalnie :). Bardzo proszę o pomoc.

Aha! Dodam, że błąd wyskakuje, gdy chcę otworzyć nowo stworzony album w Panelu administracyjnym.
Edytowane przez KaiNN dnia 21.06.2009 23:21:12
 
Pieka
Ta modyfikacja jest dla PHP-Fusion v7, a wnioskujac z adresu (http://www.ogryte...php-files/) Ty masz v6.01.17, wiec sila rzeczy nie ma to prawa dzialac. Blad wskazuje na brak pliku /themes/templates/admin_header.php, ktorego po prostu nie ma w Twojej wersji skryptu.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
KaiNN
Dzięki, po prostu nie zajarzyłem, że to support wersji 7 Smile Wpisałem w wyszukiwarce masowe dodawanie zdjęć i wszedłem w odpowiadający mi link Smile.
 
erlando
Zainstalowałem wszystko na serwie i działa to pięknie , ucieszyłem sie bardzo że nie musze pojedyńczo klikać...

Nie trwało moje szczęście za długo bo po chwili zobaczyłem że niestety przestała mi na nowo dodanych zdjęciach działać wtyczka highslide_gallery-v1_3 a bardzo mi na niej zależy.

Czy ktoś może podpowiedzieć co należy zrobić zeby to chciało działać razem ? Na daną chwilę po kliknięciu w miniaturke nie otwiera się okno z duzym zdjęciem tylko jest napis wczytywanie i niestety nic sie nie dzieje.

Bardzo prosze o pomoc .




Wiadomość doklejona:
Już wiem co było ...
Trzeba zmienić CHMOD na 777 nie tylko na katalog ale też na każde zdjęcie w nim zawarte. Po takim zabiegu wszystko gra i buczy ... Grin
Edytowane przez erlando dnia 31.08.2009 01:13:34
Cierpliwy kamień ugotuje ...
 
webstreet.pl
marcinelli
Mam pytanie:
Nadpisałem pliki z archiwum, stworzyłem nowy album, wgrałem folder do photo_upload, ustawiłem chmody. Co zrobić dalej?
Edytowane przez marcinelli dnia 01.09.2009 14:19:35
 
zezol
Wejść w PA -> Galeria zdjęć, dodać album, wejść w niego. A teraz przypatrz się ładnie na sekcję "Masowe dodawanie zdjęć". Teraz można dodawać zdjęcia - nieprawdaż? GrinPfft
 
marcinelli
Dzięki.
Edytowane przez Pieka dnia 01.09.2009 17:46:26
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl