ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Mass Photo Uploader - masowe dodawawanie zdjęć do galerii
ciechu
Właśnie o to chodzi że ja dodaje zdjecia przez galerię a nie przez Mass Uploadera - pewnie cos robię źle - Bo w galerii jest przycisk dodaj miniatury zaznaczam folder wcześniej wgrany i mi ładnie dodaje..
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 06.05.2024 01:19:40
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
bartek124
No to co ma piernik do wiatraka? Dlaczego piszesz w tym temacie, a mówisz o czymś całkiem innym?
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
ciechu
Ale ja wszystkie pliki z paczki podmieniłem i nie wiem tylko czy mass uploader to jest wtyczka którą trzeba zainstalować? Bo jak tak to ja tego nie zrobiłem. Natomiast w utworzonym folderze photo_upload wgrywam foldery ze zdjeciami i mogę dodawac całe foldery tylko właśnie mały problem jest z 1 stroną galerii - Bartek124 przesłałem ci prywatną wiadomoośc która może coś wyjaśni
 
bartek124
Tobie chodzi o miniatury albumów? No bo miniatury zdjęć są... Miniaturę galerii tworzysz podczas dodawania/edycji galerii, a nie zdjecia.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
ciechu
Dzięki no tak rzeczywiście - jesteś wielki Pozdrawiam
 
Siwy1
Witam mam problem z wtyczką, po dodaniu i zapisaniu albumu wyswietlaja sie błedy:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
bartek124
Ustaw chmody 777 na folder photo_upload oraz wszystkie podfoldery ze zdjęciami. Jeśli nie zadziała, to na zdjęcia także ustaw 777 lub skorzystaj z wersji @Pieki, kilka postów wcześniej.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Siwy1
Działa Smile dzieki wielkie.
Edytowane przez Pieka dnia 22.11.2008 21:27:52
 
pepito911
Witajcie. Mam inne, z kolei pytanie co do miniaturek, bo albo nie umiem czytać ze zrozumieniem waszych postów, albo tego nie ma Smile A mianowicie czy w tym modzie (on mi działa bardzo dobrze) jest możliwość, że jak wgram te zdjęcia to żeby jedno losowo wybrane, bądź pierwszy czy ostatnie stało się od razu miniaturką Albumu ?
W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...
 
http://straz.minskmaz.com.pl/
bartek124
To nie ma sensu, ponieważ massupload działa dopiero po utworzeniu albumu, więc możesz sobie od razu taką miniaturkę dodać.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
pepito911
No w sumie. Trochę lenistwo mnie opętało i nie chciało mi się tworzyć miniaturek Pfft Ale dzięki za radę !

----
Pozdrawiam
W 1968 wystarczyło kilka Mhz żeby posłać rakiete na księżyc, teraz potrzeba pentium 4 3.0 Ghz żeby odpalić Viste...
 
http://straz.minskmaz.com.pl/
iflis
Po aktualizacji do nowszej wersji masowe dodawanie zdjęć przestało mi działać. Nadpisałam ponownie te pliki, ale niby pisze ze dodano poprawnie a nie widać zdjęcia ani miniaturki, tylko nazwę zdjęcia.
 
JackoS
Mam pytanie: po zainstalowaniu tego Uploadera z paczki autora tematu i zmienieniu chmodów wszystko działa cacy, z tym, że pliki z wybranego przeze mnie folderu uploadowane są do galerii w ten sposób, że na pierwszym miejscu w albumie jest plik, który zgodnie z nazwą pliku powinien być na ostatnim miejscu w albumie. Jest jakaś rada na to, żeby ulopadował po kolei, zgodnie z nazwami plików? Bo teraz jest odwrotnie... :/
 
Pieka
Tak ciezko zapoznac sie z tym tematem? Ma tylko 3 strony, wiec rusz sie i poszukaj co potrzebujesz.
Edytowane przez Pieka dnia 11.01.2009 02:13:09
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
remedioss
Problem mam taki. Wszystko działa poprawnie i ładnie się ładują zdjęcia. Jeśli jednak w katalogu ze zdjęciami na ftp zawieruszy mi się jakieś zdjęcie niezgodne ze standardami które ustaliłam na stronie (np. jest za duże) w panelu administracyjnym wyskakuje mi problem dotyczący danego zdjęcia, po czym na ftp w katalogu zostaje tylko to zdjęcie, a wszystkie inne nie dość że się nie ładują do galerii to jeszcze znikają z katalogu na ftp. Co z tym zrobić?
 
Patryk_92
Witajcie,
Mam problem z dodaniem zdjęć tzn wyświetla mi się komunikat

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Przy tym błędzie pliki zostają przeniesione do folderów galerii (na ftp), ale nie są widoczne na stronie w galerii.
Z góry dziękuje za pomoc.

PS>Dodawanie zdjęć pojedyńczo (po staremu) przynosi podobny efekt, a przy większej ilości zdjęć (chyba powyżej 400) wyskakuje błąd treścią bardzo zbliżony (inna liczba w nawiasie i jest on w chyba 51 wierszu o ile dobrze pamiętam)

/kod podajemy w [code] nie [quote]
Edytowane przez khaman dnia 07.02.2009 13:39:06
 
bartek124
Dlatego mówie, żeby ograniczyć liczbę zdjęć w jednym folderze. Jeden serwer uciągnie 500 na raz, a drugi nawet 100 nie uciągnie.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Patryk_92
bartek124 napisał/a:
Dlatego mówie, żeby ograniczyć liczbę zdjęć w jednym folderze. Jeden serwer uciągnie 500 na raz, a drugi nawet 100 nie uciągnie.

Tylko nawet przy dodawaniu jednego zdjęcia występuje ten problem, który zacytowałem
i to bez względu na to czy didaje ten plik przez mass upload czy normalnie

Problem rozwiązany. Szukając rozwiązania metodą prób i błędów zmnieniłem rozmiar plików do 1024x768 i weszły bez problemów.

Z tąd pojawia mi się kolejne pytanie. Gdzie można zmnienić, aby błąd wyskakiwał już przy 1025x800 px?
Edytowane przez Patryk_92 dnia 07.02.2009 15:32:26
 
Gander
Problem który opisujesz to przekroczenie ilości wykorzystywanej pamięci przez bibliotekę GD. Ilość pamięci jest zależna od tego jak ustawiony jest serwer. Na progreso mogłem spokojnie przetwarzać obrazy o rozdzielczościach ponad 3000 px...

Gdzieś w kodzie, tam gdzie sprawdzany jest typ pliku, ale przed jego przetwarzaniem powinno być wywołanie polecenia GetImageSize(). Poczytaj sobie o tej funkcji - możesz dodać warunek sprawdzający czy obraz jest mniejszy niż zadane wymiary i jeśli nie jest to wyświetlać stosowny komunikat.
Edytowane przez Gander dnia 07.02.2009 16:52:24
 
gander.solutions
wojasek
A ja mam problem. Wchodzę w PA - Zarządzanie treścią - Galeria zdjęć - Dodaję album - do photo_upload dodaję katalog ze zdjęciami - i nie działa. Coś robię nie tak ?
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl