ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Wyświetlanie w profilu ilości i linków dodanych komentarzy i artykułów
08radek
Witam zainstalowałem nową wersje PHP-Fusion Core 7, problem polega na tym, ze nie wiem jak zmodyfikować profile.php, żeby każdy użytkownik widział dodane swoje artykuły i komentarze w
profilu, aby obserwował artykuły i dodane swoje komentarze w profilu użytkownika.
Liczę na waszą pomoc.
Edytowane przez szymon dnia 23.08.2008 14:39:56
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.04.2024 08:43:20
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Wejdz do PA i wlacz im to w profilu. Zakladka Pola profilu prawde Ci powie.
Edytowane przez Pieka dnia 17.08.2008 23:25:19
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
08radek
@Pieka Tylko nie ma tam nic co mnie pocieszy dlatego, że ja potrzebuje znacznie więcej ,profil użytkownika ma wyświetlać dodawane przez użytkownika artykuły i komentarze.
Tzn. ilość i nazwy dodanych komentarzy aby przejść bezpośrednio z profilu do artykułu.
Plis pomocy, dziękuje za odpowiedz.
Edytowane przez szymon dnia 23.08.2008 14:40:51
 
kefirek
Jak tak bardzo chcesz to proszę bardzo chyba o takie coś chodziło w pliku profile.php dodaj to co na czerwono
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez kefirek dnia 18.08.2008 11:02:14
 
Pieka
@kefirek, nie tak. Zobacz jak jest to rozwiazane w przypadku komentarzy, postow, shoutow i calej reszty.
Myslisz po staremu i ingerujesz w pliki przeczac tym samym ideii v7, ktory jest oparty na modulach i zasadzie jak najmniejszej ilosci modyfikacji plikow core. Teraz tworzysz modul, ktory nastepnie umieszczasz w includes/user_fields i wlaczasz w PA => Zarzadzanie uzytkownikami => Pola profilu. Prawda, ze proste i logiczne?
Zdecydowanie musisz zmienic sposob myslenia i tworzenia/przerabiania Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
08radek
@kefirek Witam, dziękuje kod działa tylko tyle że trzeba dodać rozmiar tabeli tak aby pasował do reszty, ale
dałem sobie z tym rade.Grin
Miał bym pytanie dotyczące komentarzy bo wyświetlają sie ale nie w postaci linka i ciężko domyśleć sie z jakiego pochodzi ten komentarz artykułu czy możesz mi napisać jak zrobić aby w komentarze na profilu był linkiem tzn. Można by było trafić gdzie dany komentarz wystawiłem.
 
kefirek
Miał bym pytanie dotyczące komentarzy bo wyświetlają sie ale nie w postaci linka i ciężko domyśleć sie z jakiego pochodzi ten komentarz artykułu czy możesz mi napisać jak zrobić aby w komentarze na profilu był linkiem tzn. Można by było trafić gdzie dany komentarz wystawiłem.


Przywróć oryginalny plik profile.php i teraz utwórz sobie plik o nazwie user_komentarz-stat_include.php a kod pliku to

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i umieść ten plik w katalogu includes\user_fields\

Potem utwórz drugi plik o nazwie user_komentarz-stat_include_var.php
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i umieść go w tym samy katalogu i potem tylko w PA > Zarządzanie użytkownikami > Pola profilu > i włącz pole z opisem Dodane artykuły i komentarze przez użytkownika i to tyle linki do komentarzy zrobiłem
Edytowane przez kefirek dnia 18.08.2008 16:56:36
 
08radek
Dziękuje zmieniłem zgodnie z w/w i jest super w 100%, wielkie dzięki.SmileWink
 
neon103
Miałbym taką prośbę, aby troszkę zmodyfikować ten plik, ponieważ jak dodaję na nową wersję php-fusion to wyświetla błąd poza tabelką: "ďťż". Byłbym wdzięczny, gdyby kodowanie także było zmienione, ponieważ są wyświetlane tzw. krzaczki.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl