ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Event Calendar dla PF v7 PL UTF-8
Liberat0r
Nie wiem jaką masz wersję EC (tylko wersja 0.8.0 i nowsze działają na PF v7), ale w najnowszej są zupełnie inne komendy (nie wiem jakie były w poprzednich). Pobaw się poniższymi komendami, które masz zresztą w README. Pamiętaj też, żeby włączyć w ustawieniach kalendarza "Użycie wybranego CSS (patrz README)"

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 11:44:08
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
m16
Witam.Troszkę odkopie temat.Ma ktoś pomysł jak zrobić aby dni eventów były podświetlane również w dni weekendowe ? Na chwilę obecną wygląda to tak www.msps-ino.yoyo.pl a chciałbym aby weekendowe mecze również miały niebieską obwódkę .Aha ver.Event Calendara to 0.81. Pozdrawiam

EDIT
Sam wpadłem na rozwiązanie wystarczyło nie dodawać
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
w styles.css , ale czasem człowiek głupi ;)
Edytowane przez m16 dnia 11.11.2008 21:27:34
 
zjawek
Ja się do tego posta "doczepie".
Chodzi o jeden "głupi" błąd jaki znalazłem w localu
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Chyba wszyscy wiedzą co zrobić;)
 
www.zsprus.czest.pl
ogniomurek
A ja z innej beczki. Wink

Po aktualizacji PF z wersji 6.01.13 do 7.00.2 wszystkie wydarzenia w kalendarzu zniknęły z tabeli w bazie danych.
Stare wydarzenia są w kopii bazy.
Czy jest jakiś sposób przywrócenia starych wydarzeń ?
Drugi admin wprowadził już nowe wydarzenia więc trzeba zapewne pozmieniać ev_id i co dalej ?
Widzę, że struktura tabeli z wydarzeniami jest nieco zmieniona.
 
khaman
Zrobiłeś aktualizacje prawidłowo?

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Nie wiem czy ten update konkretnie dotyczy z wersji v6 na v7
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
ogniomurek
Postępowałem zgodnie w instrukcją uaktualnienia PF ... niestety. :-/

"1. Kod wersji 6. nie jest całkowicie zgodny z wersją 7. Musisz zaktualizować jakiekolwiek modyfikacje, wtyczki, panele lub skórki przed aktualizacją systemu LUB zdobyć wersję zgodną z najnowszym PHP-Fusion. Jakkolwiek, zalecane jest wyłączenie wszystkich elementów autorstwa osób trzecich w celu uniknięcia problemów. "

Odinstalowałem kalendarz i po aktualizacji ponownie zainstalowałem, więc nie miałem uaktualnienia w "Ustawieniach".
To zapewne wymiotło dane z tabeli.

Dlatego napisałem, że stare wydarzenia mam w kopii, a nie w obecnej bazie.
Chodzi mi raczej o jakieś "zaklęcie w SQL", które uwzględniało by tylko fragmenty z kopii bazy dotyczące EC z uwzględnieniem obecnych - nowych wpisów.
Może być też "zaklęcie", które będę mógł wstawić w phpmyadmin'a (jakie tabele wtedy wyciągnąć z kopii bazy ?).
 
Pieka
ogniomurek napisał/a:
..Po aktualizacji PF z wersji 6.01.13 do 7.00.2 wszystkie wydarzenia w kalendarzu zniknęły z tabeli w bazie danych...

Ten kalendarz ma opcje aktualizacji i dlatego wazne jest, zeby nie instalowac nowej wersji, tylko podmienic pliki wtyczki, wejsc do PA i wykonac krok po kroku wszystko, co poleca skrypt. Sprawdzilem, po tym zabiegu mamy zaktualizowany kalendarz, zawierajacy wszystkie dotychczasowe wpisy.


ogniomurek napisał/a:
..Musisz zaktualizować jakiekolwiek modyfikacje, wtyczki, panele lub skórki przed aktualizacją systemu LUB zdobyć wersję zgodną z najnowszym PHP-Fusion...

Trzeba czytac ze zrozumieniem. Instrukcja jest dla kazdego, wiec musi byc w miare uniwersalna.

Przy okazji zalaczam plik najnowszej wersji kalendarza, czyli 0.8.3.
Pieka dodał/a następującą plik:
v7-aw_even_calendar_0_8_3.zip [123.51kB / 726 Pobrane]

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
ogniomurek
Ja szukam rozwiązań a nie pouczeń.

Pieka - to, że coś zrobiłem źle "wykryłem" sam.
Teraz pytam, czy ktoś pomoże z zapytaniem SQL, bo jeśli nie, to wpiszę wydarzenia z palca albo odpuszczę rok wydarzeń. ;)

A tak, żeby tego było mało ...
Właśnie dałem instalację tej nowej paczki.
Skopiowałem dałem aktualizację, napisało, że wszystko OK, wersja się zmieniła na 0.8.3 i przy próbie dodania nowego wydarzenia wyskoczyło:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

:-/ Help bo nie wy3mam ! :-/

Wygląd EC w Ustawieniach:
images46.fotosik.pl/37/9fbe8ebf7bd4825am.png

i po kliknięciu w "Admin-Area | Infusions" wtyczka jest na zielono jako zainstalowana:
images49.fotosik.pl/37/16719ade5c4173b3m.png

Wstawiłem do:
../aw_ecal_panel/include/common.php:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

i mogę dodawać wydarzenia, ale coś czuję, że nie tędy droga. :-/
Problem w "Ustawieniach" wtyczki pozostał (informacja o aktualizacji po aktualizacji).
Edytowane przez Pieka dnia 27.10.2009 15:37:05
 
khaman
Dawałeś import.php?
Posty pomocne oznaczaj jako pomógłhelp.png Nie pomagam na PW/GG | Brak stopki = brak pomocy
 
ogniomurek
Not localized. English only!

NO kalender-tables found!


I nic się nie zmienia. :-/
Trudno. Spróbuję trochę "porzeźbić". Wink
 
GTW
Ponieważ ja jestem blady i mam ten sam problem poproszę jeśli znaleźliście rozwiązanie o napisanie co należy uczynić aby kalendarz działa poprawnie ?
Pozdrawiam
www.e-Poniatowa.pl - widzisz błędy ? chętnie przyjmę pomoc na PW - oczywiście $.
"Tu nie ma drogi Uzytkowniku demokracji, przykro mi..."
 
adi
Witam mam inny kłopot nie miałem kalendarza i zainstalowałem nową wersje, czyli 0.8.3 i wszystko cacy dodaje mi wydarzenia i mogę zmieniać kolorki i co tam tylko chce, ale nie wyświetla mi urodzin pewnie trzeba coś zmieniać, bo mam v60.1 fusiona a no i w panelu ustawień pole by wyświetlało urodziny jest szare ptaszek tam jest i jest napis FIXME:You need MySQL 4.1.1 or higher to use this feature. Możecie mnie nakierować, w czym tkwi problem z góry dziękuje pozdrawiam


//edit Zmieniłem na v0.8.1 i wszystko ok
Edytowane przez adi dnia 05.01.2009 18:18:28
 
radiosilesia.de
GTW
A ja mam pytanie odnośnie wyświetlania wydarzeń z obecnego dnia na stronie głównej w pod kalendarzem.
Zarówno na pierwszej jak i na drugiej stronie z mojego opisu po zaznaczeniu opcji "Pokaż wydarzenia dzisiejszego dnia w panelu strony." owe wydarzenia się nie pokazują.
Poprzednim razem gdy używałem v6 nie było z tym żadnego problemu.
Wie ktoś o co może chodzić ? Gdzie to poprawić ?
Pozdrawiam
www.e-Poniatowa.pl - widzisz błędy ? chętnie przyjmę pomoc na PW - oczywiście $.
"Tu nie ma drogi Uzytkowniku demokracji, przykro mi..."
 
interia
Mam pytanko sciagnalem event calendar (ten co Pieka wsadzil na poscie) ale tam nie ma zadnego pliku styles.css, no chyba ze ja nie widze, a chodzi mi o to zeby pogrubic czcionke dni z eventami jakimis - prosze o pomoc pozdrawiam.

Juz wiem jak to zrobic jak by ktos nie wiedzial to plik styles.css trzeba szukac w themes i w wybramej skorce i tam dokonywac zmian Smile pozdrawiam
Edytowane przez interia dnia 04.02.2009 16:54:51
 
maziq
Witam , proszę o pomoc z tym modem - w panelu w zbliżających się eventach zamiast nazwy "Jutro" jest "Wczoraj" , możecie zobaczyć na www.centrumstawki.pl z prawej strony
 
cybull
Taki mały psikus się komuś zrobił i przetłumaczył "Tommorow" jako "Wczoraj" :)

Wejdź w locale wtyczki kalendarza i edytuj polskie locale. A następnie w linii #137 powinieneś znaleźć
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

tutaj musisz zmienić słowo "Wczoraj" na "Jutro".

I to samo musisz zrobić jeszcze w linii #146.
Edytowane przez cybull dnia 27.06.2009 13:29:07
 
http://www.pragapoludnie.com.pl
grzechx
Cześć ,
Czy jest może taki mod w którym dałoby się wprowadzić wydarzenia sprzed lat. I każdego dnia wyświetlałaby się informacja o danym wydarzeniu z przeszłości.
Portal Prl'u --->www.czas-prl.pl
 
nergal
U mnie w Event Calendar 0.8.1 występuje, prawdopodobnie zamiast jakiejś opcji, błąd w panelu ustawienia:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez nergal dnia 06.08.2009 22:21:49
 
Pieka
W pliku locali brakuje tej linii:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Przetlumacz, dodaj i ciesz sie brakiem bledow. Poza tym, polecam najnowsza wersje tego kalendarza.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
fast
Zainstalowałem v7-aw_even_calendar_0_8_3.zip działa poprawnie, posiadam jeszcze: user_control_center_v2.42alpha
Problem powstał w tym panelu i wyświetla się:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Może mi ktoś łopatologicznie powiedzieć co zrobić?
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl