ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Zbiorowe zarządzanie komentarzami
scorpio70
Wracając do tematu Smile czy nie dało by się zrobic coś takiego by:
po wejściu w PA/zarzadzanie terscią/Komentarze/zobacz była możliwośc oprócz edycji i kasowania... także odpisywania na nie??
 
www.workfit.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.05.2024 23:42:54
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
marines
a u mnie nie działa żadne rozwiązanie z tego tematu Shock
 
http://marines.jogger.pl
Banshee
Uruchomilem strone ktora zrobil tomrek. Dziala super, ale chcialbym, zeby byla ogolnie dostepna dla wszystkich, wiec czy ktos moglby mi pokazac co trzeba zmienic, zeby po kliknieciu na komenty do newsow ladowala sie strona z newsem i komentarzami do niego (czyli poporstu readmore). Teraz laduje sie od razu panel zarzadzania newsami, do ktorego dostep ma tylko admin.

Pozdro i dzieki dla scorpio70
 
scorpio70
dzieki Smile
a powiedz mi gdzie umieściłeś tę strone z komentarzami?? Napewno istnieje możliwośc wyłączenia oglądania dla gości, userów.... a właczenia tylko dla admina. Jeżeli np umieściłes w Panelu: to wybierz w PA/zarzadzanie stroną/zarzadzanie panelami/edytuj panel/opcja dostęp to co się ineteresuje. To samo se tyczy nawigacji, tam tez jest taka opcja Smile
pzdr
 
www.workfit.pl
Banshee
www.HCFR.pl - z prawej, pod ostanimi na forum. Tylko mi chodzi o to, zeby to bylo wlasnie dostepne dla wszystkich, zeby kazdy mogl sobie zobaczyc, co inni ostanio skomentowali.

Scorpio, pousuwaj wiadomosci PW bo masz zapchana skrzynke Pfft
 
scorpio70
już usunałem Smile
musisz pamietac że ten mod dziala także na komenty z forum!! Tak więc jak będziesz miał jakieś forum tylko adminów to te tylko dla adminów też bedą widoczne. także uważaj Smile
 
www.workfit.pl
Halski
tomrek - świetne, szkoda tylko, że nie wiadomo z jakiego artykułu jest dany komentarzSmile
http://godfather.gameholic.net/ - na Fusion oczywiścieSmile
 
Pieka
Temat przyklejam!
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
zezol
A ja mam problem... a mianowicie zamiast wyświetlić wszystkie komentarze wyświetla mi tylko te z dodatkowych stron a z innych nie, 'tylko tyle': "Unknown column 'photo_date' in 'order clause'".
A i jeszcze jak sprawdzałem z tym kodem @tomrek'a to pokazało wszystkie jakoś...
Edytowane przez zezol dnia 12.01.2007 23:22:55
 
Pieka
Zerknij do innego tematu przyklejonego: http://www.php-fu...ad_id=9367
Mysle, ze to jeszcze lepsze od tego.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
zezol
Mi chodzi o zarządzanie komentami(np. w PA), nic więcej...
Może to by było:
INF-Latest Comments v1.02 - 15.59Kb
Podstrona i panel ostatnich komentarzy wszystkich działów Twojego portalu.

Nie dodawałbym panelu i 'spox'Smile

To co Ty podałeś i ja z Lab'a to to samo chyba jest...

PS: Jeszcze jedna sprawaWink
Edytowane przez zezol dnia 12.01.2007 23:49:57
 
Apis
Na mojej stronie http://www.zeglug...isvideo.pl w menu nawigacji jest link "Ostatnie komentarze". Jest to moje opracowanie moda pobranego w laboratorium z tym, że zamiast w panelu umieściłem go na dodatkowej (informacyjnej) stronie otwierającej sie po kliknięciu w link menu. Stronka zawiera po 5 komentarzy dodanych w newsach, artykułach, galerii i na stronach dodatkowych. Każdy komentarz jest "podlinkowany" i kliknięcie przenosi do miejsca (newsa, artykułu, fotki lub strony) gdzie został dodany, a tam z kolei jest mozliwośc przejścia do edycji/usuwania komentarza (w wersji Fusion 6.01.x).


Zarówno liczbę wyświetlanych na tej stronie dodatkowej komentarzy jak i słów w każdym z nich można edytować (konieczna ingerencja w kod, ale dość łatwa). Każdy może sam zafundować sobie coś takiego na stronie, ale jesli kogoś to rozwiązanie zainteresuje - proszę o wysłanie e-maila z podanej wyżej strony do mnie. Wyślę plik tekstowy zawierający kod do wpisania w utworzoną stronę dodatkową "Ostatnie komentarze".
Pozdrawiam
Edytowane przez Apis dnia 22.01.2007 23:04:32
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
Pieka
Skoro zdecydowales sie napisac o tym, to moze bedziesz tak mily i od razu wstawisz w/w modyfikacje na to forum?
W przeciwnym razie nie widze sensu tego posta.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Apis
Przepraszam - nie miałem złej woli... sądziłem, że jest to tak proste, iż nie trzeba tutaj tego wstawiać, skoro mod jest w laboratorium .....

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Aby zmienić liczbe wyświetlanych komentarzy odszukujemy w kodzie fragment DESC LIMIT 5 i liczbę 5 zmieniamy na żądaną

Podobnie z ilością słów: odszukujemy linię: trimlink($data[comment_message], 105). i liczbę 105 zmieniamy na żądaną.

Pozdrawiam
Edytowane przez Apis dnia 22.01.2007 23:09:21
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
Pieka
Apis napisał/a:
Przepraszam - nie miałem złej woli... sądziłem, że jest to tak proste, iż nie trzeba tutaj tego wstawiać, skoro mod jest w laboratorium .....


W takim razie nie rozumiem ponizszego tekstu..
Jest to moje opracowanie moda pobranego w laboratorium


Zostawmy to. Dziekuje za wstawienie.
Edytowane przez Pieka dnia 22.01.2007 23:07:32
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Apis
"Moje" opracowanie polegało na połączeniu pewnych funkcji w całość i dodaniu wyświetlania komentarzy z dodatkowych stron, czego dotąd nie było.

Myslę że teraz jest juz OK. Wink
Edytowane przez Apis dnia 23.01.2007 10:53:47
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
Kukis
jak zrobić by załapywało komentarze np. z ProDownloadPanel (najnowszego)?
 
http://www.gigadownload.boo.pl
Apis
Można dołożyć w w/w kodzie jeszcze jedną grupę. Nie używam tego panelu, ale komentarza są okreslone jako typ przynależny do określonej kategorii : np. we fragmencie

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

litera = "N" to newsy (news)
litera = "A" to artykuły (articles)
litera = "P" to galeria (photogallery)
litera = "C" to strony dodatkowe (custom pages)

Sądzę że ProDownladPanel też ma jakąś literę. Trzeba ją odszukać i sporządzic kolejną grupę, czyli przed kończącym naszą stronę komentarzy znakiem ?> dodać kolejna grupę wyświetlaną np.:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Literkę 'X" należy zastąpić odpowiednią. Jak pisałem - nie uzywam tego panelu więc nie wiem jaką.

Pozdrawiam
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
Kukis
a gdzie sprawdzić jaką ma? Wink
 
http://www.gigadownload.boo.pl
Apis
Trzeba poszukać w kodzie tego panelu.
Pozdrawiam. Pomogłem? Kliknij "Pomógł" Wink
---
Żegluga śródlądowa wczoraj, dziś, jutro
 
www.zegluga-rzeczna.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl