ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Zbiorowe zarządzanie komentarzami
scorpio70
witam,
skoro juz taki temat jest to i ja sie podłączam....chciałbym dokładnie tak jak zrozumiał @as, a chciał @tomrek, czyli widoczne ostatnie komentarze gdzieś tam, np. w osobnym panelu. Co prawda stworzyłem pliki które ofiarował @as ale jak zwykle u mnie to nie działa....bo poprostu nie wiem jak to zrobić. Pomożecie......pomożemy!! Smile Prawda??
 
www.workfit.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.05.2024 23:44:15
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
as
Twoje obawy ~scorpio70 są bezpodstawne. Temat i problem z nim związany, a przez Ciebie przestawiony, jest nie rozwiązany, więc nie widzę regulaminowego powodu do zamknięcia tematu, a tym bardziej do banowania usera, który drąży temat w nieskończoność (czyt. do momentu jego rozwiązania). @Pieką nie musisz się przejmować i bać się go do puty, do póki nie złamiesz regulaminu Forum. Póki jesteś OK., puty @Pieka da Ci spokuj, za co Ci gwarantuję (o ile tego chopa właściwie poznałem, wyczułem i rozszywrowałem). Myślę, ba uważam nawet iż tak jest, że temat drążony przez Ciebie jest wart uwagi, zainteresowania i każdego postu, który pozwala na przybliżenie się do finito w/w. problemu... Ja sam więcej w tej sprawie nic nie pomogę, bo znam swoje ograniczenia ale zalecam (i sugeruję wręcz), aby molestować i napierać Adminów Supportu w sprawie pozytywnego rozpatrzenia prośby, którzy niejako z obligu są wytypowani i wskazani do pozytywnego rozpatrzenia zagadnienia, podniesionego przez Twoją osobę do rangi problemu...

Amen. W pelni sie z Toba zgadzam. Jak widze, faktycznie mnie poznales Smile i jest mi milo z tego powodu/Pieka
Edytowane przez Pieka dnia 28.12.2005 22:57:46
as
 
scorpio70
no własnie...chociaż bana dostałem (chyba za pisanie posta za postem...ale to jedyny sposób utrzymania topica na wokandzie) nie rezygnuje z dalszego napierania Smile Bardzo by mi sie przydał ów mod umożliwiający wyświetlanie aktualnie dodanych komentarzy.... strona sie rozrasta i szukanie dodanego komentarza jest nieco trudne Sad i ponownie prosze o (jak to @as napisał) o pozytywne rozpatrzenie prósby.
Proszę
 
www.workfit.pl
SebaZ
zobacze co da się zrobić (czyt. jak będzie mi sie chciało Pfft )
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Plik stworzony przez @as działa(sprawdzałem w 207), należy z nie go usunąć:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

na początku i pod koniec zastąpić FUSION_BASE na BASEDIR(kosmetyka)
 
wlodekp.europa.pl
scorpio70
Wszystko przerobiłem tak jak napisałeś @wlodekp i sie zastanawiam w jaki sposób objawie sie działanie tego pliku...u mnie nie ma żadnych zmian Sad
proszę....
 
www.workfit.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Plik służy do kasowania komentarzy: news, artykuły, foto(można dopisać custom też) Po uruchomieniu wyświetla tabelę z komentarzami w poszczególnych 3-ch rodzajach z możliwością wyboru i kasowania. Taka była ideaa tego tematu. I tak jest.
Urucho go administration/jegonazwa.php
Ja dopisałen go sobie np do PA z obrazkiem i bazą-ręcznie, bo można to zrobić jako infusion. Osobiście nie używam żadnych komentarzy, więc to nie ifusion tylko test.
 
wlodekp.europa.pl
scorpio70
Parse error: parse error, unexpected '*' in /home/renata/domains/masazysta.lap.pl/public_html/locale/Polish/admin/commentary.php on line 2

o to jaki błąd mi sie wkradł po uruchomieniu http://www.masazy...entary.php
i co teraz ...?
P.S. osobiście wolałbym to jako infusion Smile
pozdrawiam i proszę o cierpliwość
Edytowane przez scorpio70 dnia 29.12.2005 11:45:08
 
www.workfit.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
commentary.php usuń
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

 
wlodekp.europa.pl
scorpio70
Dziekuje wam wszytskim i Tobie @wlodekp...wszystko oczywiście działa z tym tylko że wspomniałeś o komentarzach z galerii a u mnie są tylko komentarze z newsów i z artów .... a jak zrobić żeby były jeszcze z galerii? i jak zrobic by móc od razu na nie odpisywac a nie tylko kasować Smile jestem wymagający co?? ale jak cos mieć to juz porządnie Smile
pozdrawiam
 
www.workfit.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Jw.
wlodekp dodał/a następującą plik:
komentarze[251].zip [5.62kB / 328 Pobrane]
 
wlodekp.europa.pl
tomrek
Ja sobie poradziłem z tym problemem w n.w. sposób. Po przeróbkach zrobiłem taką stronę informacyjną. Nie jest on doskonały ale bardzo pomocny. Może komuś się przyda
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
http://www.vloeg.prv.pl
Pieka
Brawo!! Gratuluje pomyslu Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Ja sobie poradziłem z tym problemem w n.w. sposób. Po przeróbkach zrobiłem taką stronę informacyjną. Nie jest on doskonały ale bardzo pomocny. Może komuś się przyda

Bardzo dobre, to jest chyba najrosądniejsze rozwiązanie, także gratuluje-super pomusłu.
 
wlodekp.europa.pl
scorpio70
dzieki @wlodekp zainstalowałem, działa i o to chodziło...
@tomrek twoje tez zainstalowałem i tez działa i też dzieki...
jedno nie przeszkadza drugiemu Smile
pozdrawiam
Znalazłem jakąś nie prawidłowość....(chodzi o infusiona) a mianowicie po nadaniu praw dla innego admina, ów admin nie może tam wejść, co prawda ikonka komentarzy sie pojawia, ale linkuje na stronę główną a nie w komentarze...u mnie jest cacy alem ja główny admin
pozdrawiam i czekam na rozwiązanie kwestii

Edytowane przez scorpio70 dnia 02.01.2006 21:17:40
 
www.workfit.pl
Pieka
Musisz im dac uprawnienia "IP", czyli do wtyczek lub w pliku komentarze.php zmienic:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

na
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
scorpio70
teraz już wszystko działa Smile
dziekuje
 
www.workfit.pl
scorpio70
za to co teraz zrobie nie powinienem dostac BANA gdyż będzie to dalszy ciąg przygód z "komentarzami"... Nie wiem jak sie to stało ale mam teraz w PA/zarządzanie treścią 2 ikonki komentarzy (2 ikonki do tego samego) Niby nic to nie przeszkadza ale nie powinno tak być...co zepsułem ??
pozdrawiam
 
www.workfit.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Odinstaluj z PA wtyczkę komentarze-powinny zniknąć oba, zainstaluj-powinien być już tylko jeden. Tak to działa jeśli nie wprowadziłeś zmian w pliku infusion/kometarze/komentarze.php(on sam nie pozwoli na dwie ikony-dwa wpisy w tabeli) Jeśli to, nie pomoże to kontakt gg 2813875(wlodekp).
Edytowane przez wlodekp dnia 05.01.2006 09:19:47
 
wlodekp.europa.pl
scorpio70
tak jak mówiłeś ... wszystko działa i mam jedną ikonke ... dzięki
 
www.workfit.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl