ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Zbiorowe zarządzanie komentarzami
tomrek
Czy istnieje (napisałby ktoś) wtyczkę mającą za zadanie zbiorowym zarządzaniem komentarzami; chodzi o to, aby pokazywała w jednym miejscu gdzie jest komentarz, treść +możliwość edycji; do tego postu skłania mnie to, że mam GGmod i jeśli przyjdzie mi wiadomość o nowym komentarzu, to musze przez długi czas wertować stronę w poszukiwaniu go. Mam nadzieje, że ktoś mnie zrozumie i pomoże...Smile
Edytowane przez Pieka dnia 28.10.2007 21:37:31
 
http://www.vloeg.prv.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 05.05.2024 23:58:55
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Nie masz Zarzadzania Komentarzami w Panelu Admina?
Edytowane przez Pieka dnia 28.10.2007 21:37:46
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
JazOOn
podejrzewam że jemu chodzi o wzbogacenie tego zarządzania o np. ostatnio dodane komentarze Grin
 
tomrek
Pieka napisał/a:
Nie masz Zarzadzania Komentarzami w Panelu Admina?

Nie niemam Frown
 
http://www.vloeg.prv.pl
JazOOn
to jest nie możliwe - każdy fusion ma coś takiego w panelu admina, nie napisałeś jakiej wersji fusiona używasz
Edytowane przez JazOOn dnia 27.08.2005 14:26:02
 
Pieka
JazOOn napisał/a:
podejrzewam że jemu chodzi o wzbogacenie tego zarządzania o np. ostatnio dodane komentarze Grin


Byc moze, ale najprostszym sposobem jest zrobic to z poziomu Panela Admina Smile



tomrek napisał/a:
Pieka napisał/a:
Nie masz Zarzadzania Komentarzami w Panelu Admina?

Nie niemam Frown


Masz. Poszukaj!
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
crasch
tomrek napisał/a:
Pieka napisał/a:
Nie masz Zarzadzania Komentarzami w Panelu Admina?

Nie niemam Frown


hehe to masz niezłego fusiona Grin

PHP-Fusion v6.xx (wydaje mi sie że właśnie tego masz) Smile
Masz racje w Panelu Admina nie ma tej opcji bo jest ona przy komentarzach - nie wiem czemu cie tak dręczą jak masz racje Smile

Tak więc jeżeli posiadasz wersje którą opisałem powyżej przy komentarzach (np. newsy) powinien być link "Zarządzanie komentarzami" i to wszystko wyjaśnia, co nie??
Ps. Żeby link był widoczny pod danym newsem/artykułem/fotką...musi być conajmniej jeden komentarz Smile

---

Pieka napisał/a:
JazOOn napisał/a:
podejrzewam że jemu chodzi o wzbogacenie tego zarządzania o np. ostatnio dodane komentarze Grin


Byc moze, ale najprostszym sposobem jest zrobic to z poziomu Panela Admina Smile



tomrek napisał/a:
Pieka napisał/a:
Nie masz Zarzadzania Komentarzami w Panelu Admina?

Nie niemam Frown


Masz. Poszukaj!


WPADKA!! PfftPfftPfftPfftGrin

pozdro
Edytowane przez crasch dnia 27.08.2005 14:54:17
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
tomrek
v6Smile no to wiem o tym że moderacja jest przy komentarzu, ale jeśli na GG przychodzi mi wiadomość że jest nowy komentarz to musze przedzierać sie przez całą witryne aby znaleść go;p (a czasami musze przeszukać wiele stron i znajdzie sie na tej ostatniejSad) ;; z tego co piszą wyżej w poprzednich wersjach był taki panel w panelu admina o jaki mi chodziWink
 
http://www.vloeg.prv.pl
as
Tomrek chce tego czego tak naprawdę z niewiadomych powodów brakuje w PHP-Fusion v.6.xx a było dostępne w wersji 5 i 5.1 (czy wcześniej to nie wiem) - Zarządzanie komentarzami w Panelu Admina. Po kliknięciu na ten odnośnik wchodziło się do pliku /fusion_admin/comments.php i miało się dostęp do trzech sekcji - komentarze do artów, newsów i grafik. Tomrek chce aby był dostęp do czegoś takiego z tym, że domaga się dodatkowego rozwinięcia o dodatkowe sekcje (wszystkie komenty z całego Fusiona w jednym miejscu z możliwością edycji i administracji typu Dodaj/Usuń)... prawda mój miły Tomreczku
as
 
Pieka
@crasch:

Jaka wpadka? Nie napisal jakiego ma fusiona, a ja jasnowidzem nie jestem.


@tomrek:

Niestety jesli masz v6.xx, to nie ma tego w panelu, a szkoda, bo jak wspomnial as, w wersji v5.00 i v5.01 bylo to zaimplementowane.
W takim razie warto pomyslec nad przywroceniem tej funkcjonalnosci!
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
tomrek
No to jak juz ustalilismy, o co chodzi Grin to może by tak rozwiązać problem;p ;;; as wystarczy mi to co było w 5.xx
 
http://www.vloeg.prv.pl
as
tomrek napisał/a:
No to jak juz ustalilismy, o co chodzi :d to może by tak rozwiązać problem;p ;;; as wystarczy mi to co było w 5.xx


He!, he!... zły adres kolego. Ja mogę Ci co najwyżej zrobić plik Polish no i trochę podrasować kod pod 6.xx. Ale nic więcej. Obiecuję to zrobić jutro (wyedytuję ten post i wkleję moją pracę). O resztę musisz molestować Wooy'ę. On lubi się babrać we wnętrznościach Fusiona... no i ma smykałkę do tego

ps1.//...o Zszywaku nic nie wspomniałem, bo On ma ostatnio urwanie głowy (nie widać go za wiele). Nie chcę być namolny...

ps2.//...pracę wstępną z dostosowaniem pliku comments.php do PF v6.xx, który odpowiadł za administrowanie komentarzami w PF v5.1 wykonałem trochę szybciej i wklejam poniżej jego zawartość. Plik powinien się znaleść w folderze administration i nosić nazwę np. commentary.php, gdyż w tym folderze już jest jeden plik o nazwie comments.php:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Następnym jest plik spolszczający commentary.php, który powinien się znaleść w locale/Polish/admin:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


No a teraz wystarczy dokończyć obróbkę pierwszego pliku (łatwizna... ha!, ha!) i cieszyć się możliwością zarządzania komentarzami...
Edytowane przez as dnia 27.08.2005 22:27:55
as
 
tomrek
a da się dorzucić komentarze stron informacyjnych ;p (wiem że narzekamCool)
 
http://www.vloeg.prv.pl
as
tomrek napisał/a:
a da się dorzucić komentarze stron informacyjnych ;p (wiem że narzekamCool)


Pyyyyytanie... wszystko się da, ale najpierw należy uruchomić ten pierwszy plik, a potem dociepować po kawałku resztę
as
 
crasch
Pieka napisał/a:
@crasch:

Jaka wpadka? Nie napisal jakiego ma fusiona, a ja jasnowidzem nie jestem.


tak, wpadka. Odpowiedzi powinnieneś napisać w dwóch formach (do v6.xx & do v5.xx) ja tak robie i kłopotu nie ma. A domyślam sie że napisałeś że znajduje sie w panelu dlatego że ty masz v5 i sie przyzwyczaiłeś, chyba czas przezucic sie na nową wersje co? Tym bardziej że jestes adminem na supporcie.


pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
JazOOn
crasch napisał/a:
chyba czas przezucic sie na nową wersje co? Tym bardziej że jestes adminem na supporcie.
pozdro

ja też siedze na 5.01 i wcale tak nie twierdza ze trzeba sie przerzucic na nową wersje
tyle co my z przemkiem modyfikacji zrobiliśmy i napracowaliśmy się nad 5.01 to wole siedzieć na swoim i przemek też Smile nie chcemy po przejsciu na v6 stracić swojej indywidualności Smile no może jak bedze v6.200
 
Pieka
crasch napisał/a:
Pieka napisał/a:
@crasch:

Jaka wpadka? Nie napisal jakiego ma fusiona, a ja jasnowidzem nie jestem.


tak, wpadka. Odpowiedzi powinnieneś napisać w dwóch formach (do v6.xx & do v5.xx) ja tak robie i kłopotu nie ma. A domyślam sie że napisałeś że znajduje sie w panelu dlatego że ty masz v5 i sie przyzwyczaiłeś, chyba czas przezucic sie na nową wersje co? Tym bardziej że jestes adminem na supporcie.


pozdro



Tak, masz racje. Mea Culpa...
Natomiast jesli chodzi o v6.xx, to sie bardzo mylisz.
Mam strone w tej wersji i sluzy mi ona wlasnie do pracy na supporcie, a konkretnie do testow i odpowiedzi na Wasze pytania.
Nie czuje potrzeby przechodzenia z moja strona na wersje z nowszymi rozwiazaniami jak i nie widze potrzeby ingerowania w thema, ktorego mam na stronie.
JazOOn ma racje.
Wybaczcie ten EOT.
Koniec o mnie!
Edytowane przez Pieka dnia 28.08.2005 20:44:44
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
crasch
JazOOn napisał/a:
crasch napisał/a:
chyba czas przezucic sie na nową wersje co? Tym bardziej że jestes adminem na supporcie.
pozdro

ja też siedze na 5.01 i wcale tak nie twierdza ze trzeba sie przerzucic na nową wersje
tyle co my z przemkiem modyfikacji zrobiliśmy i napracowaliśmy się nad 5.01 to wole siedzieć na swoim i przemek też Smile nie chcemy po przejsciu na v6 stracić swojej indywidualności Smile no może jak bedze v6.200


Po pierwsze to mnie nie zrozumiałeś Grin. Po drugie, moja wypowiedź była kierowana do Pieki, nie do Ciebie.

sorki za off topa.

pozdro
..i to by było na tyle.
28 listopada 2006
 
MiChalSzy
Chciałbym się podpiąć pod temat.
Uważam, że przydatny byłby panel pokazujący np.5 ostatnich komentarzy (newsy, zdjęcia, itd.) Może ktoś wie jak to zrobić albo już to zrobił i podzieli sięGrin
 
SebaZ
pobierasz 5 osttanio dodanych komentarzy z bazy pobierajac daty i wybierając osttanie 5. Potem wyśietla się je
Zadawanie pytań na forum to nie jest prawo, to jest przywilej, którego każdy może być pozbawiony jeżeli nie będzie umiał z niego korzystać. Nie wymagaj więc natychmiastowej odpowiedzi.
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl