ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 15

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Autorejestracja w phpBB podczas rejestracji w fusion
Gander
Przygotowałem specjalną stronę dystrybucyjną wtyczki phpBB AutoReg 3

Zapraszam: http://gander.pl/...


Edytowane przez Gander dnia 25.02.2007 00:35:49
 
gander.solutions
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.05.2024 07:08:35
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
proton
Fajne tylko jedno pytanie bo jest możliwość kupienia więc powinieneś pdoać cene gdzies tam, no chyba że ustalasz z każdym osobno cene.


 
http://www.mortek.pl
Darth ZajceV
Ja mam pytanie, czy poprzednia wersja jest kompatybilna z wersją 6.00.305??

 
www.tdu.com.pl
Gander
Tak, raczej tak. Niestety nie ma plików dla phpBB by Przemo

 
gander.solutions
Darth ZajceV
Mam mały problem, wtyczka mi nie działa, kopiuje pliki tak jak jest napisane w instrukcji, Wylogowywuje się, tworze testowego usera i na forum go nie ma.

 
www.tdu.com.pl
Gander
to jeden z bugów poprzeniej wersji. user jest rejestrowany ale nie wyświetla się w ostatnim zarejestrowanym. jeśli wogóle nie rejestruje to albo masz błąd albo nie obsługuje tej wersji phpbb by przemo. jeśli to phpbb by przemo to phpbb reg 2 nie obsługuje tego, zwłaszcza po ostatnich zmianach w modyfikacji ptrzema

 
gander.solutions
Livo
Witam. Czy jest możliwosc połączenia portalu php-fusion 6.00.110 + eXtreme pack z forum IPB 2.1.7? Chodzi mi o rejestracje działającą w dwie strony oraz zastąpienie na portalu statystyk wbudowanego forum na statystyki IPB forum. Jeśli byłbyś w stanie zrobic coś takiego, to napewno przydało by się nie jednej osobie. W zamian mógłbym zaoferowac reklame na portalu, forum oraz ewentualnie 50zł (studiuje i raczej ciężko u mnie z kasą). Jeśli zrobienie takiej modyfykiacji jest niemożliwe to może chociaż da się częsc tego zrobic? Prosze o odpowiedz. Smile Pozdrawiam.
portal : http://livo.iplan...
forum : http://livo.xt.pl

 
mrowex
Wgralem wszystkie pliki z przyslane na maila. I niby dziala ale po rejestracji na stronie zanim przekieruje mnie na forum pojawia sie komunikat
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Co nalezy zrobic?

Dobra dodalem tabele

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Tylko teraz po rejestracji na stronie nie przekierowuje na forum.


Edytowane przez mrowex dnia 16.10.2006 12:48:13
 
Gander
Nie moja wina że tak się dzieje. Przemo dużo rzeczy zmodyfikował w phpBB.
Napisanie phpBB AutoReg na wszystkie wersje phpBB by Przemo to żmudna praca.

Miało to być rozwiązane w phpBB AutoReg 4, ale kilka dni temu zmieniłem zdanie i zawiesiłem projekt phpBB AutoReg. Nowy skrypt będzie dostępny pod nazwą:
PHP-Fusion & phpBB Integration


Edytowane przez Gander dnia 07.11.2006 10:35:43
 
gander.solutions
Osael
Towarzyszu Gander, a macie coś na przeniesienie użytkowników z php-fusion na phpbb2 ? Bo rejestracja działa bez zarzutu, jednak starsi użytkownicy nie mogą pisać na nowym forum :S

Pozdrawiam :]

 
Smiechu_
Nie wiem czy ktos pisal cos takiego ale jak nie masz tego duzo to zawsze mozesz przerzucic dane w phpmyadmin albo wrzucic do strony informacyjnej nastepujacy kod (podajac jako x id danego usera na portalu):

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Klikasz podglad a potem zmieniasz id na nastepne. Wiem ze to pracochlonne i troche niepraktyczne ale mysle ze szybsze (gdy mamy malo uzytkownikow) niz pisanie dodatkowego skryptu ;)


Look inside a typical CSS flamer house. What do you see? Chairs, only chairs.. No tables.

[img]http://www.maxprogram.pl/images/userbary/admin.gif[/img]
 
http://maxprogram.pl
Osael
hmm.. Jakies errory mi wyskoczyły ^^. Wczesniej sie juz zabralem za przepisywanie z bazy do bazy i wlasnie koncze bo tylko 50 userow ;]. Ale dzieki Wink.

Tylko szkoda tych postow i tematow, ale jakos przezyje Wink

 
Gander
W związku z ostatnimi wydarzeniami zdecydowałem się jednak napisać phpBB AutoReg 4 Final.
O postępie prac można się dowiedzieć na:
img238.imageshack.us/img238/9854/21711610023098116483099do8.png

Ostatnia wersja zostanie przepisana na nowo, w celu znalezienia wszystkich błędów i wykorzystania nowo nabytych technik projektowania. Oto lista wprowadzonych zmian:

usunięcie linków auto-rejestracji
rejestracja będzie wykonywana automatycznie natychmiast po zakończeniu rejestracji, lub po kilku sekundach

czas wyświetlania komunikatów
będzie mozna ustawić czas wyświetlania komunikatu "Rejestracja zakończona sukcesem" lub całkowicie wyłączyć wyświetlanie komunikatu.

operacja po rejestracji
administrator będzie mógł zdecydować co ma się stać po auto-rejestracji - wrócić na php-fusion, przejść do panelu logowania na forum, lub gdy nick jest zajęty - do panelu rejestracyjnego w forum

Jeszcze nie zdecydowałem, ale możliwe że w pakiecie będzie znajdował się aktualizator użytkowników.


Edytowane przez Gander dnia 29.01.2007 11:35:54
 
gander.solutions
Lukeup
ten aktualizator też by się przydał Cool Ja na swojej stronce mam ponad 900 regniętych a coś ręcznie nie idze mi tego zrobić. Chociaż próbowałem ale jakieś błędzioryPfft

 
lukeup.pl
tymek88
Hmm ;> Mam takie pytanko Grin

Kiedy (mniej więcej- jeśli sie już orientujesz Gander Wink ) ten auto reg, ktory bedzie działał w dwie strony forum <=> fusion oraz ten mod z tymi avatarami i profilem (bo rozumiem ze to sa dwa roznePfft)

Będą ukończone ;>

 
Gander
Napisałem nową wersję phpBB AutoReg: phpBB AutoReg FGC. Jest to połowa ostatniej wersji, czwartej. Będzie jeszcze kod AJAX i całość będzie się nazywać phpBB AutoReg 4 Final.

 
gander.solutions
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl