ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 12

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Autorejestracja w phpBB podczas rejestracji w fusion
marek88
Witam
Chciałem sobie połączyć rejestrację w php-fusion i forum phpbb2. No i zrobiłem wszystko tak jak trzeba (tak jak pisze w pliku jak instalować) no i jak chciałem wypróbować i dałem zarejestruj, wpisałem wszystkie dane i jak kliknę na rejestruj to wyskakuje takie coś:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy




I na stronie jestem zarejestrowany, a na forum nie.

Jak by co to adres strony to: www.siatka.yoyo.pl
Oczywiście używałem phpbb_reg no i robiłem wszystko tak jak jest napisane w instrukcji....
Stronka i forum są na tym samym koncie i w tej samej bazie.
Proszę o pomoc
Pozdrawiam.

 
www.e-siatka.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.05.2024 06:12:08
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
kidler
Jak kilke w edycji profilu na ,,Zarejestruj się automatycznie'' to pokazuje się taki błądzik:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Po drugie czy da się zrobić by rejestracja była automatyczna, tzn żeby zaraz po rejestracji, uzytkownik miał konto na forum bez klikania w link w profilu. Z góry dzięki,

Czy forum musi być w tej samej bazie co fusion?

 
www.smsik.info
Gander
Spokojnie, spokojnie!

W związku z tym że niebawem uruchamiam swoją stronę autorską wszystkie moje wtyczki zostaną poddane odświeżeniu.

Nie można wykluczyć błędów Sad
Pisałem to jakiś czas temu, gdy moja wiedza nie była zbyt duża.
Proszę o cierpliwość. Przygotuję tę wtyczkę i dodam nowe funkcje (rejestracja automatyczna, statystyki).

Byłbym wdzięczny za propozycje, najlepiej w tym temacie (teraz będę tu zaglądał często).

 
gander.solutions
kijanek6
Mam ten sam problem co marek88. Prawdopodobnie mod nie działa na yoyo, bo są tam ograniczenia php, register globals i safe mode Sad

 
http://www.egames.yoyo.pl
krisss117
Czy ktoś zrobi działającą wersje phpBB Reg Ext 1.1 dla Fusion 6.00.3xx ... bo żadna z powyższych wersji mi nie chodzi Sad

 
Pieka
krisss117 napisał/a:
Czy ktoś zrobi działającą wersje phpBB Reg Ext 1.1 dla Fusion 6.00.3xx ... bo żadna z powyższych wersji mi nie chodzi Sad



Moze skierujesz swe kroki do autora tego MOD'a?
-------------------------------------------------------------------------
Przeczytalem kilka postow wyzej i zaczynam sie zastanawiac nad rozdawaniem banow..
Przeciez autor wyraznie napisal, ze przygotowuje nowa wersje tej wtyczki!!
Napisal to kilka dni temu, wiec moze sie opanujesz?!


Edytowane przez Pieka dnia 02.04.2006 23:36:57
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Underek
Gander napisz cos takiego do przema i eXtreme-Fusion prosze moze jest cos takiego jeśli tak to dajcie lnka co kolwiek to bardzo ważne.

 
4r73k
Gander czy jest jakis sposob aby przeniesc uzytkownikow z fusiona do phpbb, oczywiscie oprocz recznego ?

 
Gander
Oczywiście że jest sposób.
Jak chcesz to napiszę to dla ciebie.

 
gander.solutions
Szparag
Ja również mam taki problem jak marek88. Czy jest jakaś możliwość, żeby ten mod działał na yoyo.pl?
Gander - świetna sprawa z tym modem! Mam nadzieję, że uda Ci się nam (użytkownikom yoyo Frown) pomóc, bo ułatwiałoby to pracę na stronkach.

 
Gander
Zrobiłem coś zastępczego. Pogrzebię i jak znajdę to tu załączę.

 
gander.solutions
erdei
Gander widzialem mod phpBB konverter. Ale nie rozumie po co to i jak dziala ? Wytlumacz mi prosze ....


 
http://erdei.aplus.pl
Gander
phpBB konwerter to chyba służy do przenoszenia postów z phpBB na fusion, lub w drugą strenę.

 
gander.solutions
Arkanin
ja mam problem. Mam zainstalowany phpbb2 i php fusion extreme pack III. Kiedy się rejestruje i klikam w link aktywacyjny wyskakuje że wszystko dobrze a u góry widnieje
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

co jest? Są one w tej samej bazie danych. Sam już nie wiem. Mam wersje ex do php fusion 6

 
Gander
Zrobiłem na zlecenie nową wtyczkę phpBB AutoReg 3.0.
Naprawiłem w niej wszystkie błędy wykryte w poprzednich wersjach, oraz dodałem jedną opcję. Muszę jeszcze zrobić okrojoną wersję dla serwerów nie obsługujących jednej z funkcji php (wykorzystanej w tej wtyczce).

Nie znajdziecie jej w Labolatorium Modułów.
Informacje u mnie.


Edytowane przez Gander dnia 06.06.2006 17:21:28
 
gander.solutions
Gander
Powyższa wtyczka była wykonana na zlecenie i z tego tytułu była rozpowszechniana odpłatnie.

Piszę była, bo już nie jest Smile

Niemniej nadal czegoś oczekuję w zamian za wtyczkę:
Daję wtyczkę za promowanie mnie i mojej strony w serwisie.


PS Teraz już jest: phpBB AutoReg 3.3


Wszelkie inforamcje o wtyczce i zasadach dystrybucji znajdziesz tutaj.


Edytowane przez Gander dnia 09.09.2006 12:42:01
 
gander.solutions
Kubofonista
Gander, w laboratorium modułów, nadal nie widze wtyczki dla phpbb by przemo a podobno miałą się tam znalesc Smile W sumie jeśli obsluguje Extreme Packa i phpBB by przemo to ja jestem zainteresowany Smile GG:7140622

 
picia98
Też jestem zainteresowany najnowszą wersją tej wtyczki - czy mógłbyś się ze mną skontaktować

GaduGadu - 6739853

Wink

 
Cinio
Czy wtyczka php reg v3.3 umożliwia również zalogowanie się z poziomu php-fusion używając oczywiście kont z forum php by przemo?

 
Gander
Nie.
phpBB AutoReg 3.x nie obsługuje logowania.
Prawdopodobnie taka usługa bedzie w 4.x

 
gander.solutions
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl