ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
Linki ze wszystkich kategorii na jednej stronie
kubaroo
Witam, chcialem spytac czy jest mozliwosc aby zebrac na jednej stronie linki ze wszystkich kategorii, zeby wszystkie linki i tytuly ich kategrii byly wyswietlone na jednej stronie.Znalzlem podobny temat na ktorym to bylo tyle ze tam bylo zrobione tak ze linki byly w jednej kategorii na ktora sie wchodzilo i tam byl caly spis, ale ja mam pytanie czy daloby rade zrobic tak jak to opisalem wyzej,

Zapomnialem dopisac ze to samo chcialbym zrobic w dziale FAQ




z gory dzieki za podpowiedz
Edytowane przez kubaroo dnia 28.06.2008 01:45:29
 
nasze-wakefield.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 10.05.2024 07:41:07
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
szer
Sądzę iż powinno działać. Pisałem na szybko ;p

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


EDIT: poprawiony, który działa
Edytowane przez szer dnia 28.06.2008 14:02:00
 
kubaroo
Dzięki za szybką odpowiedź, ale nie wiem gdzie to wkleić, nie wiem czy mam to podmienic gdzies bo kombinuje i nie wychodzi mi, nie wyskakuja zadne bledy, ale wchodzac na weblinks.php wyswietla sie tylko pierwsza kategoria?
 
nasze-wakefield.pl
kefirek
Proszę wklej w panel i działa na 100%

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez kefirek dnia 28.06.2008 11:11:04
 
kubaroo
Wlasnie sprawdzilem i nie dziala, wyswietla dokladnie tak jak powinno, ale klikajac w linki otwiera nowa strone i nie wchodzi na stronke z linka tylko otwiera ta sama stronke z linkami nie wiem co tam by trzeba bylo podmienic
 
nasze-wakefield.pl
Pieka
Kod dziala prawidlowo na PHP-Fusion.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
kubaroo
Witam, sprawdzilem jeszcze raz i nie dziala mam wersje 6.01.15 i nie chula, chyba ze w zle miejsce wstawilem, nie wiem i nie dziala jak wklejam do panelu i jak wklejam do weblinks wszedzi to samo jest tak jak opisalem wyzej Sad
 
nasze-wakefield.pl
szer
My bad, sorry.... (początek tematu)

Nie działało, gdyż nie było odniesienia do pliku weblinks.php. Teraz musi działać Smile
EDIT: a gdzie wstawisz to Twoja wola Smile. Możesz w panelu, możesz na osobnej stronie (plik, strony informacyjne).
Edytowane przez szer dnia 28.06.2008 14:02:37
 
kubaroo
Dzieki za cierpliwosc ale nie dzial wchodzac na linki wyswietla tylko pierwsza kategrie i nic wiecej a klikajac na linka jest to samo czyli otwiera stronke z linkami w nowym oknie
 
nasze-wakefield.pl
szer
Kod już na pewno działa (początek tematu). Przetestowałem osobiście przed chwilą. Ale nie rozumiem o co Ci chodzi z otwieraniem. Linki mają się otwierać w tym samym oknie (zakładce, panelu zależy jak przeglądarka to nazywa) czy w nowym? Jak nie w nowym to usuń z kodu linku:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez szer dnia 28.06.2008 14:01:43
 
kubaroo
Tak maja sie w nowym otwierac ale w tym nowym okinku otwiera sie sie strona z linkami a nie link na ktory chcialbym wejsc

tu masz linka do mojej stronki mozesz sam zobaczyc

http://siemka.fre...blinks.php
Edytowane przez kubaroo dnia 28.06.2008 12:10:55
 
nasze-wakefield.pl
szer
A jaki dałeś adres strony dla linku? Bo to raczej nie wina kodu, anie PHP-Fusion...
 
Pieka
@szer - Moze zamiast sto razy podawac poprawiony kod, po prostu poprawisz pierwszy i umiescisz o tym info? Chcialbym przeczyscic ten watek i nie moge tego zrobic przez takie dzialanie.
Teraz jest jeden wielki rozgardiasz, ktory utrudni innym dojscie do tego, ktory kod jest wlasciwy. Pisalem o tym wiele razy.

A to, ze kolega nie rozumie prostych definicji, to juz inna i tylko jego sprawa. Widocznie czas pobawic sie w innej paiskownicy. Rozwiazania zostaly podane, wiec temat uwazam za zakonczony.
Edytowane przez Pieka dnia 28.06.2008 12:39:23
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
silvano1600
Prosze masz wklej ten kod do pliku weblinks.php:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP



PW od moderatora:
  1. Ogólna Uwaga - Pieka 10.04 - 18:29

Edytowane przez Pieka dnia 10.04.2009 18:25:10
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl