ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » Podstawowe zagadnienia związane z PHP-Fusion » Przedszkole
 Drukuj temat
Dlaczego nie mogę znaleźć mojej strony w Google ??
konrad664
Nie mogę znaleźć mojej strony przez Google. Dodałem w głównych ustawieniach w panelu admina słowa kluczowe i nic. Co mam zrobić ??
 
www.czkk.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 20.05.2024 13:47:13
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
piotrek199214
Bo to trzeba jakiś czas poczekać aby Google za indeksowało twoją stronę. I tak chop siup nie będziesz miał. Chyba że BOT Google szybko trafi na twoją www.
Edytowane przez piotrek199214 dnia 08.06.2008 00:05:38
Pomogłem Ci? Wystarczy podziękować i oznaczyć post jako pomocny pomogl[1]_1.png
Tanie tworzenie wtyczek, masz problem napisz.
 
www.piocom.eu
danX
Jak chcesz mieć szybciej zindeksowaną stronę wejdź na http://www.google... i uzupełnij.
PS. Moją stronę totalnie google źle zindeksowało, zamiast strony głównej np. to profil pokazuje po wpisaniu adresu do wszysukiwarki. Sad
...jeśli pomogłem kliknij pomógł! http://www.cierpi... - moja piersza stronka!
 
konrad664
Dzięki za odpowiedzi. Ja swoją stronę mam już ok. miesiąca i Google jeszcze jej nie zindeksowało Sad
 
www.czkk.pl
k@mil007
To trwa zazwyczaj jakieś 3 miesiące, ale zdarzają się przypadki dłuższego oczekiwania...
 
Ramzes__PL
Witam dodałem swoją stronę do google, ale google zamiast zindeksować moją stronę główną to zindeksował jakieś "pierdoły" odnośnik do panelu usera itp., dlaczego??
Mam konto na google.pl i tam jest "Narzędzia dla webmasterów" i tam muszę stronę zweryfikować mogę na dwa sposoby:
Poprzez metatag (i tu pytanie gdzie go umieścić ??)
Skopiuj poniższy metatag i wklej go w źródle strony głównej witryny w pierwszej sekcji <head> przed pierwszą sekcją <body>. Pomoc Pomoc

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

2. Poprzez wysłanie pliku na serwer u mnie jumpsquad.lua.pl/
Ale jak wyślę plik to ja go widzę poprzez wpisanie ręcznie w wyszukiwarkę linku, a google nie :( Dlaczego ???
Edytowane przez szymon dnia 24.08.2008 23:03:36
 
proton
Ten kod wstaw do sekcji head w pliku, hmm i teraz w jakim:

Jeśli PHP-Fusion 7 to themes/templates/header.php

Jeśli PHP-Fusion 6 to subheader.php

Pamiętaj o zmianie znaków z " na '.
Edytowane przez proton dnia 24.08.2008 22:27:21
 
http://www.mortek.pl
lazar
Z własnego doświadczenia wiem, ze nie trzeba nic wstawiać wystarczy pochodzić poszukać pozycjonowania strony za darmo i powpisywać adres i inne informacje. I za jakiś czas strona będzie 1 w przeglądarce Smile
Edytowane przez szymon dnia 24.08.2008 23:05:33
 
http://www.goslavia.na1.pl
szymon
Z mojego doświadczenia wiem i wyznaję taką zasadę. Im częściej ktoś ogląda Twoją stronę, tym wyżej jest ona w wyszukiwarce. Nie trwa to miesiąc, dwa. U mnie trwało to dwa lata, aby strona pojawiła się na pierwszej stronie. Oczywiście nie wszędzie. A jeszcze, gdy jest dużo konkurencyjnych stron, tym trudniejSmile
 
www.zloteskrzydlo.pl
lazar
szymon napisał/a:
Z mojego doświadczenia wiem i wyznaję taką zasadę. Im częściej ktoś ogląda Twoją stronę, tym wyżej jest ona w wyszukiwarce. Nie trwa to miesiąc, dwa. U mnie trwało to dwa lata, aby strona pojawiła się na pierwszej stronie. Oczywiście nie wszędzie. A jeszcze, gdy jest dużo konkurencyjnych stron, tym trudniejSmile


No tak Szymon to też robi swoje moja była w sumie dobrze reklamowana i nie ma konkurencji Smile. Ale metoda tez działa i to dobrze bo reklamujesz swoją stronę. Reklamuj gdzie się da i gdzie dobrze.
Edytowane przez lazar dnia 24.08.2008 23:29:50
 
http://www.goslavia.na1.pl
k4
szymon napisał/a:
Z mojego doświadczenia wiem i wyznaję taką zasadę. Im częściej ktoś ogląda Twoją stronę, tym wyżej jest ona w wyszukiwarce. Nie trwa to miesiąc, dwa. U mnie trwało to dwa lata, aby strona pojawiła się na pierwszej stronie. Oczywiście nie wszędzie. A jeszcze, gdy jest dużo konkurencyjnych stron, tym trudniejSmile


U mnie trwało tylko rok aby wskoczyła na 3 miejsce w Google pod odpowiednim hasłem. Chodzi czy ktoś będzie chciał wejść zależne jest od tego co masz na stronie. Strona musi być po prostu bardziej atrakcyjna niż inne strony pod tym samym hasłem. Jak trafia się na taką rzecz efekt masz murowany.
 
lazar
k4 napisał/a:
szymon napisał/a:
Z mojego doświadczenia wiem i wyznaję taką zasadę. Im częściej ktoś ogląda Twoją stronę, tym wyżej jest ona w wyszukiwarce. Nie trwa to miesiąc, dwa. U mnie trwało to dwa lata, aby strona pojawiła się na pierwszej stronie. Oczywiście nie wszędzie. A jeszcze, gdy jest dużo konkurencyjnych stron, tym trudniejSmile


U mnie trwało tylko rok aby wskoczyła na 3 miejsce w Google pod odpowiednim hasłem. Chodzi czy ktoś będzie chciał wejść zależne jest od tego co masz na stronie. Strona musi być po prostu bardziej atrakcyjna niż inne strony pod tym samym hasłem. Jak trafia się na taką rzecz efekt masz murowany.


Moja strona ogólnie ma rok jak na razie w tym roku, w kwietniu, wybił rok czasu. Najpierw była napisana w html'u, a obecnie jest od jakiś 10 miesięcy na php-fusion i jest pierwsza w gogle po wpisaniu np.Goslavia, Gosłavia, Gosłavia Gosławice.
Edytowane przez szymon dnia 26.08.2008 23:36:47
 
http://www.goslavia.na1.pl
szymon
lazar napisał/a:
Reklamuj gdzie się da i gdzie dobrze.


Eeee... Najlepiej jest zaprosić kilka osób, a potem jak jest fajna atmosfera, to te osoby pozapraszają innych. I tak się będzie kręciło. Najlepsza reklamaWink
 
www.zloteskrzydlo.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl