ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 7

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Dodatkowe pola przy dodawaniu zdjęć do galerii
kefirek
@kefirek ja odnoszę wrażenie, że Ty specjalnie to wszysko kaszanisz, żeby cały czas być na topie i były już takie opinie spradź najpierw łaskawie kod i dopiero go wstawiaj.
Temat na dwa trzy posty, przy Twoich zagrywkach rozrasta się do rzeki, morza i dalej grasz w kulki, aby znowu Ci kliknęli, a konkretna pomoc w lesie.

U mnie wszystko ok. skąd ja mam wiedzieć czemu u niego nie działa
NIE ODPSIUJE JUŻ W TYM TEMACIE BO ZAL

Jak kolega Piwi dodaje 4 pola jeszcze swoje i mam inne pola w bazie to się nie dziwie że mu nie działa za każdym razem gdy podam swój kod nie będzie mu działał
Edytowane przez kefirek dnia 05.05.2008 11:53:34
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 09.05.2024 08:54:11
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Dobra ja to sprawdzę i jak wstawisz teraz coś kaszaniastego w jakimkolwiek temacie, bo wszysko Twoje będę sprawdzał, wale to stwierdzenie na forum, bo tu człowiek się stara, zakłada, że wszysko ok chce pociągnąć dalej a Pan kefirek piszę, że sprawdził a g.. prawda.
 
wlodekp.europa.pl
kefirek
Piwi napisał/a:
Dziękuje, faktycznie tam był błąd Smile Teraz śmiga Smile

Gdyby Kefirek udało Ci się jeszcze opracować tą edycje z PA to byłoby już całkiem super.

Pozdrawiam.

Tak samo z tym było podałem dobry kod a mu nie dział bo miał inne pola i dodał sobie 4 pola własne i musiałem mu na pw poprawiać

Po za tym żałuje teraz że się tego podjąłem
 
Piwi
Podaję swój kod z photos.php

Gdyby ktoś to mógł sprawdzić to będę wdzieczny.

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy
 
kefirek
wlodekp napisał/a:
Dobra ja to sprawdzę i jak wstawisz teraz coś kaszaniastego w jakimkolwiek temacie, bo wszysko Twoje będę sprawdzał, wale to stwierdzenie na forum, bo tu człowiek się stara, zakłada, że wszysko ok chce pociągnąć dalej a Pan kefirek piszę, że sprawdził a g.. prawda.


Wszystko było sprawdzone i działało
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
@kefirek ściemniasz mnie już załadowałeś z tą datą, gdzie napisałeś, że wszysko działa i odniosłem się do Twojego postu , gdzie mogłem wszysko już dawno zrobić sam poprawiając MeTeo, a Twoje wstawki olać. co teraz będę czynił, bo jesteś mało wiarygodny i poważny. Jak Kuba...
 
wlodekp.europa.pl
kefirek
Z datą było wszystko dobrze ale co ci będę tłumaczył ty wiesz lepiej
W pliku submit datę wybierało się z listy rozwijanej
Później w pliku submissions.php data była zapisywana do bazy w formacie UNIXowym dzięki funkcji mktime

Problem był tylko z przekazaniem daty którą wpisał użytkownik
Chciałem zrobić tak jak tu
http://www.gc.boo...
i potem date by się tak wyświetlało
http://www.gc.boo...azdata.php
bo się nie wyświetlana przy akceptacji a tak wszystko działało

Ty widziałeś błędy tam gdzie ich nie było
Edytowane przez kefirek dnia 05.05.2008 12:23:53
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
To po co przeszedłeś na normalną jak było niby ok.
@ Piwi a te wynalazki:
Lotnisko:
Samolot:
Rejestracja:
To też było u kefirka bo jakoś nie widziałem i być może nie kefirek, a Ty namieszałeś?
 
wlodekp.europa.pl
Piwi
Ja sobie dodałem kolejne pola ze względu na swoje potrzeby, dodałem je prawidłowo bo wszystko działa dobrze, oprócz edycji z PA. O dodatkowych polach informowałem Kefirka w prywatnych wiadomościach.
 
kefirek
To też było u kefirka bo jakoś nie widziałem i być może nie kefirek, a Ty namieszałeś?
Właśnie to o się rozchodzi u mnie tych pół nie było bo kolega chciał na pocztku 2 pola data zrobienia i miejsce zrobienia

To po co przeszedłeś na normalną jak było niby ok.

Grin a co do daty to kolega chciał ręcznie wpisywać bo mu się spieszyło Grin bym szybciej zrobił więc zrobiłem recznie potem
Edytowane przez kefirek dnia 05.05.2008 12:30:13
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
I tu wracamy do jednego z moich postów w tym temacie, że nie ukończono a już mieszają i wychodzą niepotrzebne zgrzyty.
Normalnie powinno się teraz olać sprawę.
I POWIEDZIEĆ PACJENT BUJAJ SIĘ SAM!
Edytowane przez wlodekp dnia 05.05.2008 12:32:43
 
wlodekp.europa.pl
Piwi
W prywatnych wiadomościach do Kefirka pisałem mu że jednak robię 4 dodatkowe pola i Kefirek podał mi prawidłowy kod do submit, photogallery itd dla tychże 4 pól.
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Kolego @Piwi jeśli kolaborujesz na Pw to tam też szukaj pomocy na forum jest publikowane dla wszyskich do wykorzystania i nie płacz na ogólnym skoro my nie mamy pozostałego kodu i nie ma jak sprawdzić to Ty przeginasz, bo co na PW to święte możesz mi nawet nawsadzać, a ja i tak tego nie ujawnie publicznie na forum, działaj więc jak każdy i nie mieszaj, lamentem na forum.
 
wlodekp.europa.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl