ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
Ekscesy na oficjalnym supporcie
Oschem
£amanie regulaminu na Oficjalnym supporcie PHP-Fusion nie jest domen¹ u¿ytkowników równie¿ administratorzy s¹ do tego zdolni.
Wczoraj w godzinach wieczornych na php-fusion.pl zosta³ za³o¿ony temat dotycz¹cy nieoficjalnego supportu.
Zosta³ on skasowany.
Po jakimœ czasie zosta³ za³o¿ony drugi i tak¿e przepad³ bez wieœci.
Dodam ¿e tematy by³y w 100% zgodne z regulaminem.
Z reszt¹ sam Super-Admin PHP-Fusion powiedzia³ ¿e nie bêdzie tolerowa³ nieoficjalnego supportu (zazdroœæ?, strach?).
Tym administratorem by³ oczywiœcie Pan @Pieka.
Edytowane przez Grzes dnia 05.04.2008 00:16:18
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 01.05.2024 21:19:45
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
Masz calkowita racje, nie bede tolerowal tematow zwiazanych z wypocinami bylych uzytkownikow rafnal&K2. Koniec.
Edytowane przez Pieka dnia 05.04.2008 00:16:07
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Grzes
Ja się także pod tym podpisuje. Nie mam zamiaru już prowadzić dyskusji na ten temat. Te osoby pokazały na co ich stać a ja dziękuję.


Aktualizacja:
Swoją drogą dlaczego ciągle ten temat jest kontynuowany przez osoby zakładające nowe konto? Będzie trzeba będą kolejne blokowane.
Edytowane przez Grzes dnia 05.04.2008 00:19:14
Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie krzywy.gif
 
Piotrek
Grzes napisał/a:
Aktualizacja:
Swoją drogą dlaczego ciągle ten temat jest kontynuowany przez osoby zakładające nowe konto? Będzie trzeba będą kolejne blokowane.


Chłop pociągnął za sobą rzeszę ludzi tj. zbanowanych użytkowników i wrogów Pieki, których jest od groma Grin
Edytowane przez Piotrek dnia 05.04.2008 00:46:26
 
Pieka
Piotrek napisał/a:
Grzes napisał/a:
Aktualizacja:
Swoją drogą dlaczego ciągle ten temat jest kontynuowany przez osoby zakładające nowe konto? Będzie trzeba będą kolejne blokowane.


Chłop pociągnął za sobą rzeszę ludzi tj. zbanowanych użytkowników i wrogów Pieki, których jest od groma Grin

Nie mam wrogow, bo nie wydaje mi sie, zebym cos komus zrobil drogi panie.
Zbanowanych kont jest sporo, szczegolnie ZDUBLOWANYCH, bo samych uzytkownikow policzysz na palcach obu rak.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
arturg
A ja proponuje Panu Piece zabrać się za słownik przy pisaniu postów i używać polskich znaków typu ż,ć,ę bo kogoś to umiesz poprawiać a sam taki niby nie omylny ?
A co do supportu nieoficjalnego boicie się konkurencji ?



PW od moderatora:
  1. Ogólna Uwaga - czarny_ 05.04 - 08:19
 
http://www.wedkarze.info
Grzes
Artur w woli wyjaśnienia to ja tego posta poprawiałem jakbyś nie zauważył. Więc odpuść sobie tego typu posty bo nie należysz do świętych.
Wpierw konto arturg później wielki bubutm, pomocny na exteme i na supporcie, teraz wielka obraza i jaja sobie robienie na obu stronach?
Powiem Ci że po Tobie się tego nigdy nie spodziewałem - trudno. Taki był Twój wybór. Taka postawa nie upoważnia Cię do kierowania tego typu uwag do innych.
Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie krzywy.gif
 
Milka
arturg napisał/a:
A ja proponuje Panu Piece zabrać się za słownik przy pisaniu postów i używać polskich znaków typu ż,ć,ę bo kogoś to umiesz poprawiać a sam taki niby nie omylny ?

Przepraszam, że się wtrącę, ale Pieka nigdy nie poprawia nikomu polskich znaków. Sam ich nie używa, dlatego od innych ich nie wymaga.

Pozwolę sobie tu napisać jeszcze 2 zdania na Twój temat. Całkowicie nie spodziewałabym się po Tobie czegoś takiego, jak niedawno zaprezentowałeś. Miałeś szansę zaistnieć na tym Supporcie, uważaliśmy Cię za człowieka naprawdę odpowiedzialnego - a tu co? Obrót o 180 stopni. Osobiście zawiodłam się na Tobie, jednakże podkreślam, że to tylko moje osobiste zdanie.
Ta jedyna i prawdziwa Milka - reszta to podróbki!
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl