ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
A Ty co chcesz zmienić na Supporcie?
neptus
Kolor!!! Nie da sie długo wytrzymać w tej czerwieni.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 25.04.2024 05:35:31
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
virusxd
Kolega ma rację, czerwony jest odradzanym kolorem. Lepiej by był niebieski, zielony takie kolory uspokajające.

[EDIT 1]:
Poza tym oczy bolą od przebywania długo w czerwonym otoczeniu.
Edytowane przez virusxd dnia 21.10.2008 17:09:26
 
www.deeveris.com
bartek124
Ooo tak, niebieski, oczoj.e.b.n.y na maxa Wink.

Słuchajcie, nie pasi skórka, zróbcie nowa, a jeśli nam się spodoba, może zmienimy Grin. Jeśli nie macie nic do zaoferowania, to temat skórki zakończony.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
virusxd
Hehe ale trudne zmiana koloru Pfft
Bierzesz wszystkie pliki skórki wpakowujesz do Paint .NET -> narzędzia kolorów -> odcień i nasycenie wybieramy odpowiednie i gitara Pfft

Chcecie inny kolor mogę zrobić w 20 minut Pfft
Purpura, niebieski, żółty, zielony, granatowy, błękitny nie ma sprawy Wink

PS:
Potem tylko wystarczy zamienić kod koloru przycisków i czcionki.
Ale menu wyboru koloru sami zróbcie bo na edycji pliku theme.php to się nie znam Frown
Edytowane przez virusxd dnia 21.10.2008 17:57:25
 
www.deeveris.com
piterus
Ludzie... Poprzebywajcie na supporcie kilka godzin a nie minut to zobaczycie, ze skorka jest fajna. Ja chcialem z hoopakiem organizowac protest, ale nam sie juz spodobala skorka i a juz bym nie wracal do poprzedniej. Tyle w temacie wprowadzajacego protest przeciwko oficjalnej skorce Supportu.

Wracajac do zmian na Supporcie to ograniczyl bym czas edycji postow s Shoucie. Mysle, ze 5 minut by bylo wystarczajacym (chyba, az nadto) czasem do poprawienia wpisu.
tawernatq_admin_1.png Piterus World mój blog i miejsce moich eksperymentów. Ubi lex, ibi poena Kontakt przez komunikatory tylko dla znajomych...
 
m_i_n
Wg. mnie ten obecny theme to jest pierwszy ktory wyglada jakos w miare profesionalnie. Te poprzednie to po prostu takie jakies amatorskie mi sie wydawaly. Co do koloru czerwonego, jest to drazniaca barwa, aczkolwiek domyslam sie iz autorowi skorki chodzi o podkreslenie barw narodowych tego supportu.

Btw. Mozecie dodac jakis "znacznik"/separator dla pozycji w menu: Aktualnie online, {username}, Darmowy hosting , shout? Zlewa sie to, czasami problemem jest znalezc link do edycji profilu gdyz te rzeczy wygladaja jak jedna calosc a nie odrebne sekcje. Cos na styl menu glownego bylo by super Smile.
 
http://www.bbproject.net
szymon
Wprowadziłbym jeszcze to:
http://www.php-fu...d_id=19932
 
www.zloteskrzydlo.pl
Cyrik
Popieram propozycję szymona.
Dodatkowo - w temacie
Modyfikacje skryptów (v.7) jest strasznie dużo tematów przyklejonych - długo trzeba przewijać zanim dotrze się do normalnej treści - można by coś nad tym pomyśleć ? Niestety nie mam propozycji gotowego rozwiązania (może sub-forum).
 
kanion
Admini i moderatorzy:

Czemu za nie pisanie zdań z wielkiej litery usuwacie posty?

Co userzy za dużo piszą?

Przecież można to sobie odpuścić ortograficzne owszem może nie odpuszczać ale czy na wszystkich forach każdy musi pisać z wielkiej litery?

To trochę żenujące jest




 
www.rkubica.net
jantom
Przecież można to sobie odpuścić ortograficzne owszem może nie odpuszczać ale czy na wszystkich forach każdy musi pisać z wielkiej litery?
Przeczytaj jeszcze raz to zdanie. Nie masz wrażenia, że sam sobie przeczysz? Rozpoczęcie zdania z małej litery jest błędem ortograficznym, nieprawdaż? Jednak powróćmy do głównego tematu Twojego posta.

Czemu za nie pisanie zdań z wielkiej litery usuwacie posty?
Skoro pada takie oskarżenie, oczekuję dowodów. Natychmiast! Screeny, nie skadrowane, bez zmodyfikowanego piksela. Posty usuwamy za łamanie regulaminu. Nie naszą winą jest to, że 90% osób łamiących regulamin ma upośledzone umięjętności poznawcze w zakresie polskiej ortografii. Czerwone skrzynki pocztowe to również nie nasza wina.
Edytowane przez jantom dnia 28.12.2008 19:27:14
 
http://jantom.info
kanion
Trochę masz racji,
ale żeby odrazu usuwać za nie pisanie z wielkiej litery?

Jak chciałeś oto dowód - nie skadrowany screen zrobiony paintem

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Edytowane przez kanion dnia 29.12.2008 12:15:35
 
www.rkubica.net
Pieka
kanion napisał/a:
Trochę masz racji,
ale żeby odrazu usuwać za nie pisanie z wielkiej litery?..

Nie mam zwyczaju wiecznie poprawiac czyichs postow, a Ty mialem gleboko moje wczesniejsze edycje i uwagi, wiec zastosowalem srodek przymusu bezposredniego w postaci usuniecia posta wraz z wyslaniem informacji o tym.
Jak widac dziala, skoro nagle w cudowny sposob zaczales sie do tego stosowac Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Szapko
Poprawcie rogi paneli, bo są poszczerbione. Chodzi głównie o te przy szukajce.
A ten czerwony naprawdę trochę nie pasuje Smile ciemniejszy może byłby lepszy.
 
hoopak
Uczepiliście się tego czerwonego Pfft Posiedźcie tu kilka godzin, popatrzcie się na skórkę i się przyzwyczaicie. Jak została wprowadzona też mi się nie podobała, a teraz to nie zmieniłbym jej na żadną inną Smile

Ale wracając do tematu. Dodałbym możliwość zwinięcia tematów przyklejonych.
Edytowane przez hoopak dnia 29.12.2008 21:21:07
 
www.hoopak.pl
kanion
A mi się podobała - jest sympatyczna...
 
www.rkubica.net
109080
Pieka napisał/a:
Slowa kluczowe chcielibysmy wprowadzic w przyszlosci, ale co z tego wyjdzie nie mam pojecia.

Chciałbym się dowiedzieć, czy funkcja ta została już stworzona dla wersji 7, ponieważ uważam takie rozwiązanie za bardzo przydatne, a nie mogę tego tutaj wyszukać. Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Gander
Pomijając drastyczność koloru tła to chciałem poprosić o jakiekolwiek zaintonowanie miejsc gdzie kończy się poprzedni i zaczyna kolejny panel boczny... Zawsze, powtarzam, zawsze szukam gdzie jest mój panel użytkownika na kolumnie bocznej... Pomaga mi go znaleźć ten bannerek...
Edytowane przez Gander dnia 19.02.2009 14:09:48
 
gander.solutions
Test
A ja to bym zmienił głównego admina, bo siakiś taki.... Pfft
 
Grzes
Jestem podobnego zdania (mówiąc ogólnie a nie o tym przypadku). Świeże twarze zawsze wprowadzają coś nowego jeśli tylko się im na to pozwoli.
Edytowane przez Pieka dnia 19.02.2009 18:32:13
Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie krzywy.gif
 
bartek124
Co do odstępów, no w sumie może nie oddzielić jakimiś liniami czy cuś ale jakiś większy odstęp lub bardziej podkreślić nazwę panelu?

Rzeczywiście, jadąc z góry na dół wygląda to jak zlepek nie wiadomo czego.
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl