ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 9

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
A Ty co chcesz zmienić na Supporcie?
englisz_man
Powinniście usunąć też tych użytkowników, którzy np. nie byli na supporcie od 2 lat.
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 24.04.2024 02:58:09
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Pieka
englisz_man napisał/a:
Powinniście usunąć też tych użytkowników, którzy np. nie byli na supporcie od 2 lat.

Nie usuwamy kont bez wzgledu na czas nieobecnosci uzytkownika.
Z doswiadczenia wiem, ze czesc wraca nawet po dwoch latach.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
MeTeo
Zmian bardzo wiele.

Po 1. Usunięcie regulaminu, choć nie tyle co usunięcie to wstawianie konkretnych punktów do miejsc na stronie. Przykład shoutbox'a - jest wpis o reklamach, jest tego mniej. Dodać o prośby również zmaleje. Przy pisaniu posta podobnie.

Po 2. Stworzyć FAQ. Co 2 temat odsyła do szukajki. Fakt, niektórym się wydaje sprawa prosta ale uwierzcie - Gdy ktoś czegoś nie wie, to choćby się zes**ł to nie znajdzie. To czy ktoś szuka powinno wynikać od niego samego. Wytłumaczyć, że szybciej znajdzie niż dostanie odpowiedź.

Po 3. Po kilku postach co do zmiany podejścia administracji przestałem je czytać.
Argument 1: Bany za darmo? Moja historia. No i proszę, nie podawajcie bezsensownych argumentów, bo sprawa wyglądała iż została zwrócona uwaga adminowi, że on sam łamie regulamin i mnie obraża... W odpowiedzi dostałem "Gówniarz nie będzie mnie pouczał" i Ban. Potem 4 krotnie zmieniał się powód (tak, tak czytałem je... Od absurdu do coraz bliższej prawdy choć do niej nie doszło). Proszę nie poruszać tej kwestii, bo i tak nie ma co do dodania.

Po 4. Zmienić to co mam w podpisie. Wiele osób, które mają pojęcie o cms'ie po prostu nie odpisuje, bo się szanuje. To jest głównym skutkiem tego, że więcej jest potrzebujących niż pomagających. Fakt punkty są fajnym pomysłem i chętnie by je zbierał.

Po 5. bartek124 - kolega napisał o podejściu a ty go zjechałeś, że to nie prawda - udowadniając słuszność jego tezy. Co do tego posta - Każdy otrzymał odpowiedź? W takim razie co zarzucisz moim postom? Bardzo szczegółowo opisane, dobrze zatytułowane, a odpowiedzi nie otrzymałem. Zrobiłem nawet eksperyment, że sprowokowałem was w SB to Grześ zaczął pomoc (chwała mu za to), szkoda tylko, że już nie dokończył.

Doszedłem do takich wniosków, że na support wpadam nieraz pomóc komuś. Pomocy tutaj nie uzyskam. Po pomoc odwiedzam inne forum na którym pomoc uzyskuje do 30 minut. Fakt, trzeba umieć dobrze opisać problem ale to mi idzie dobrze.


Tyle ode mnie.
 
Johny
Z tego co ostatnio zauważyłem to większość z tych osób otrzymuje posta:
- " Pisz zdania od wielkiej litery ",
- " Zmień nazwę tematu ",
- " Za dużo błędów ortograficznych ".
Ja wolałbym w ogóle nie dostawać odpowiedzi niż widzieć 50 postów moderatorów którzy plują się o wielkie litery. Rozumiem - może dbacie o estetykę i ciesze się z tego, ale do cholery to nie forum ortograficzne tylko support php-fusion. A skoro niektórzy są moderatorami/administratorami musi wynikać z tego że coś umieją - niestety kilku nie udowodniło tego. Ja też moge zostać adminem i krzyczeć o duże litery... każdy może, ale chyba nie o to tutaj chodzi? Bo jeśli tak to najwyższy czas chyba się stąd zmywać. Tak jak zresztą zrobiła większość starego towarzystwa.

Prawdę mówiąc to odpowiedzi na tematy dostają tylko Ci co siedzą na sb i podlizują się administracji. Ja nie mam zamiaru tego robić - a skoro nie mam takiego zamiaru nie mam co liczyć na odpowiedź.

Teraz możecie mnie zjechać z góry na dół ale zdania swego nie zmienię.

//Post zmoderowany, usunąłem odwołania do flamewaru - jantom
Edytowane przez jantom dnia 18.03.2008 23:09:52
 
www.dobre-filmy.pl
Pieka
Panowie, powiem wprost wole aby na forum pojawialy sie dziennie dwa tematy lub posty, ale zeby byly z sensem, przystepnie nazwane i logicznie opisane, niz miec ich 40, napisanych w stylu pierwszoklasisty i do tego powielajacych tematy juz nawet nie tyle istniejace, co w dodatku przyklejone.

//Post zmoderowany - usunięte odwołania do flamewaru - jantom
Edytowane przez jantom dnia 18.03.2008 23:10:38
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
englisz_man
Bardzo nie podoba mi się to, że Administratorzy kasują posty z błahego powodu, a dokładniej: napisałem nowy wątek: "User Test" (jakoś tak to szło) - Pieka skasował go, a ja się go zapytałem co było źle, to on na to że wszystko poza treścią. No co to kurczę jest. Nawet mi Pieka nie napisał co było źle! Tylko od razu skasował wątek!
----------
Pieka napisał:
Panowie, powiem wprost wole aby na forum pojawiały sie dziennie dwa tematy lub posty, ale żeby były z sensem, przystępnie nazwane i logicznie opisane, niz miec ich 40, napisanych w stylu pierwszoklasisty i do tego powielających tematy juz nawet nie tyle istniejące, co w dodatku przyklejone.


Jeżeli chcesz, żeby dziennie nie było po 40 bezsensownych wszystkie tematy przyklejone zapiszcie jako artykuły z faq (czyli ze wszystkimi możliwymi błędami i ich naprawieniem), bo tak powinno być! Z pewnością nie mielibyście tyle "beznadziejnie" napisanych postów.
 
polven26
To może moderacja tematów tak jak teraz komentarzy?
Rails > Frameworki > PHP-Fusion
 
JazOOn
Johny napisał/a:
Prawdę mówiąc to odpowiedzi na tematy dostają tylko Ci co siedzą na sb i podlizują się administracji. Ja nie mam zamiaru tego robić - a skoro nie mam takiego zamiaru nie mam co liczyć na odpowiedź.


Tak, bo tylko my pomagamy użytkownikom. Zważ, że wiele odpowiedzi na tematy i problemy udzielają użytkownicy użytkownikom, więc podlizywanie się administracji nie ma sensu. Po prostu nie łamać regulaminu to jest in plus.
 
szymon
To ja też dodam swoje 3 grosze.
Proponuję wprowadzić w Labie Pro Download Panel. Smile
 
www.zloteskrzydlo.pl
sexyfacio
A ja proponuję nic nie zmieniać ponieważ dobrze jest tak jak jest Wink
 
Pieka
szymon napisał/a:
To ja też dodam swoje 3 grosze.
Proponuję wprowadzić w Labie Pro Download Panel. Smile

Pomysl ciekawy, aczkolwiek chwilowo nierealny.
Mamy do dyspozycji oryginalny ModDB dla oficjalnych supportow mods, ale w zwiazku z problemami podczas aktualizacji tej wtyczki nie zdecydowalismy sie do tej pory zastosowac jej u nas. Zbyt wiele czasu, wysilku i niejednokrotnie poswiecenia kosztowalo nas zebranie i opracowanie wtyczek, modyfikacji i themow.
Jesli dla v7 dostaniemy w 100% sprawny twor downloadu, to zapewne zostanie od wdrozony.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
szymon
Każdy z nas ściągnie po 100 plików z opisami, posegreguje ponownie i uploaduje ponownie - to nie problem.
Teraz to tylko czekać na v7.
 
www.zloteskrzydlo.pl
Pieka
szymon napisał/a:
Każdy z nas ściągnie po 100 plików z opisami, posegreguje ponownie i uploaduje ponownie - to nie problem...

Wiesz, to sie tak fajnie pisze, ale wierz mi, ze pozniej zaczynaja blednac te rozowe barwy. Checi swoje, a zycie swoje i mocno weryfikuje tego typu rzeczy.
Ale zapamietam sobie w/w Smile
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
szymon
Postaram sięSmile

A jeszcze jedno, cały czas mam te boczne nagłówki paneli czarne. Jak masz nagłówek i grubszą linię, to czarna jest ta prostopadła do niej(cienka). I to już latami się ciągnie...Grin
 
www.zloteskrzydlo.pl
Grzes
szymon napisał/a:
A jeszcze jedno, cały czas mam te boczne nagłówki paneli czarne. Jak masz nagłówek i grubszą linię, to czarna jest ta prostopadła do niej(cienka). I to już latami się ciągnie...Grin


Mógłbym prosić o screena? Nie potrafię zaskoczyć Wink
Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie krzywy.gif
 
szymon
Ale przypatrz się uważnie! Według mnie to błąd.
images31.fotosik.pl/248/e4016ecafccc1422m.jpg
 
www.zloteskrzydlo.pl
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Szymon Ty masz oko ja patrzę co dzień i nie zauważyłem, a faktycznie jest w każdym panelu.
 
wlodekp.europa.pl
szymon
W każdym, w każdym. Tak jak mówiłem, kiedyś próbowałem to nasunąć (nie pamiętam komu i gdzie). Ale nie miałem odpowiedniego sprzętu. Teraz mi tak przyszło do głowy. I jeszcze specjalnie powiększyłem... hehe.
 
www.zloteskrzydlo.pl
Pieka
To znam i rowniez widze caly czas. Jest to pozostalosc po poprzednich kolorach.
Z tego co pamietam, to Wooya przygotowal te skorke w innym kolorze i byla dostosowywana graficznie/kolorustycznie dla nas przez crasch'a.
To co widzisz, to niedorobka.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
szymon
Chyba czas to zmienić - teraz będą to wszyscy zauważaćWink
 
www.zloteskrzydlo.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl