ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
A Ty co chcesz zmienić na Supporcie?
bogdan
Zwróć uwagę, że sam sobie zaprzeczasz. Smile
Najpierw piszesz, że temat ma być po to by -
...ktoś mógł się zorientować o czym jest mowa.

Czytając nazwę "Thumb Ratings Panel (thumb_ratings_panel)" (to mój Grin )początkujący nie zorientują się.
Później sugerujesz na podstawie regulaminu, że ma to być największe minimum.
Nie jest się w stanie zorientować, ktoś, kto jest słaby z webmasterki i jeszcze nie jest poliglotą, z samej angielskiej nazwy o co chodzi.
Czy w nazwie tematu pisząc "... o czym jest mowa", już samo przez się nie sugeruje/jesz większego opisu? Smile
Często - gęsto nie jesteś w stanie w dwóch wyrazach przetłumaczyć angielskiej nazwy.
Nawiasem mówiąc dobre by to było. Smile
Wierz mi, bo piszę to na podstawie siebie i obserwacji innych, równie mniej biegłych, że ciężko jest nieraz załapać o co chodzi w nazwie tematu.
Jak nazwa mówi - "Support - Wsparcie", czyli również - ułatwienie.
Czyta nazwę "Ji&Ha Gallery" i zastanawia się, o co chodzi, więc otwiera treść wątku, żeby się dowiedzieć i po kilku sekundach już wszystko wie.

Kupując książkę, zaciekawić ma mnie tytuł, chyba, że znam już recenzję, a nie przekopanie kilkunastu egzemplarzy i czytaniu streszczeń na winietach. Wink

Sumując. Smile
Ja zasugerowałem, żeby nazywać dodatki po polsku i angielsku - i nic więcej.Smile
Ty zanegowałeś to, tylko nie wiedząc czemu wyolbrzymiając to co napisałem do skrajność.
Mamy dwie opinie i nie ma co ich więcej drążyć. Smile
Pozdro.
bogdan Smile
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
Wścibski Gość
Dodany dnia 24.04.2024 08:31:25
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
krystian1988
Jak dla mnie jest wyraźnie napisane, a dwa powinno się dodawać też w laboratorium pliki i jest ogólnie napisane jak można wstawiać załączniki.

P.S.
Przemku wchodząc w zakładkę dodaj link, artykuł, newsa menu jest rozwinięte Smile taki mały bug Wink
BRAK STOPKI = BRAK POMOCY NA SUPPORCIE.PRZECZYTAJ:
Regulamin Supportu Nie pomagam na PW!!!
 
Borek
bogdan napisał(a):

Kupując książkę, zaciekawić ma mnie tytuł, chyba, że znam już recenzję, a nie przekopanie kilkunastu egzemplarzy i czytaniu streszczeń na winietach. Wink


Właśnie tym przykładem zaprzeczasz nazewnictwu własnych tematów. Np.: Mamy książkę "Harry Potter i Zakon Feniksa". I tyle. A nie "Harry Potter i Zakon Feniksa. Książka o tym, jak czarodzieje tworzą sobie zgrupowanie przeciw Voldemortowi itp. itd.".

Zwróć uwagę, że sam sobie zaprzeczasz.


Zwróć uwagę, że nie zrozumiałeś. Czytając nazwę "Ji&Ha Gallery" użytkownik wie, że będzie coś o galerii i wchodzi, żeby poczytać o niej coś więcej. Trzeba być - za przeproszeniem - inteligentnym inaczej, żeby nie umieć powiązać "gallery" z "galerią".
Nie pomagam przez GG, PW itp. Tylko tutaj.
php-fusion-pl.jpg
 
www.ddadc.com.pl
bogdan
Widocznie do takich należę.
Resztę pozostawię bez komentarza, bo najwidoczniej mam za małe IQ.
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
Drecha
Proszę zakończyć tę nieprzyjemną polemikę, bo to nie miejsce do tego. Takie spory proszę załatwiać w mniej publiczny sposób. Dziękujemy.
 
eldiablo
Może udostępnij na Twitterze i/lub G+ w newsach?
 
http://dropdire.pl
Drecha
W sumie, moim zdaniem bardzo dobry pomysł, trzeba się angażować w społeczności Smile
 
Midori
Wystarczy przeszukać forum przez Google i gotowe, ale problem leży gdzie indziej, jest masa podobnych tematów, aczkolwiek czasem podobny nie znaczy to samo i to jest problemem. Brakuje mi tu wiki z sprawdzonymi , działającymi poradami pod konkretną wersję PHP-Fusion oczywiście. Na pewno coś takiego rozwiązałoby wiele problemów i zmniejszyło liczbę powtarzających się postów. I wtedy logiczne byłoby postępowanie, ostrzeżenie słowne, idź szukaj w wiki rozwiązania, a potem zakładaj nowy temat. Jeśli temat skutkowałby nowym rozwiązaniem problemu, to trafiałby do wiki jako kolejny poradnik i tak baza byłaby obszerna i aktualna.


PS. Ciekawostka
ani "Firefox'a" "Ognistym lisem".
taka ciekawostka co do tej nazwy to oznacza ona z wiki:
nazwa przeglądarki pochodzi od dosłownego angielskiego tłumaczenia nazwy pandy małej w potocznym języku chińskim – hǔo hú (火&#29392Wink, która dosłownie oznacza ognisty lis i często jest stosowana także na określenie zwykłego lisa. Nazwa firefox znalazła się na stronie internetowej Wellington Zoo zamiast właściwej nazwy angielskiej (red panda, lesser panda), choć w języku angielskim jako oznaczenie tego zwierzęcia nie jest popularna. Dopiero twórcy przeglądarki rozpowszechnili termin firefox w znaczeniu panda mała, a nie ognisty lis. Mimo to twórca loga Firefoksa ostatecznie umieścił w nim lisa, choć pierwotnie zamierzał zamieścić pandę małą.

Prawda to cień co kłamie w każdy dzień, i tak to wszystko trwa obłuda ciągle jest, i każdy o tym wie, lecz nikt nie mówi że czerwień zmienia się w błękit, idea ta sama tylko w gwiazdki na błękitnym tle ubrana.
 
Drecha
Wiki już była i nikt się do pomocy nie kwapił, więc zwinęliśmy interes.
 
Midori
Zgaduję że to przez dość nietypowe formatowanie, ale są inne silniki wiki z przyjaźniejszym formatowaniem, np http://www.dokuwi...l:features
Prawda to cień co kłamie w każdy dzień, i tak to wszystko trwa obłuda ciągle jest, i każdy o tym wie, lecz nikt nie mówi że czerwień zmienia się w błękit, idea ta sama tylko w gwiazdki na błękitnym tle ubrana.
 
Konto ukryte
A to i ja coś dopiszęSmile Może bardziej rozbudować powiązanie z facebookiem, jakieś akcje na FB komentarze albo.. "Lubię to.." Na naszym portaluSmile Nie no żarcik z tym "lubię to", ale tak poważnie rzeczywiście można by opublikować na różnych portalach społecznościowych. W pewnym sensie może to przyczynić się do nabycia większej grupy zainteresowanych, może hasło "Masz własne konto FB? Załóż własną stronę wejdź i zobacz, jakie to proste a ekipa specjalistów na forum pomoże Ci stawiać krok po kroku" Smile W sumie im więcej ludzi z PHP-Fusionem tym lepiej dla forum zgadza się?
 
eldiablo
Polski supporcie czas na uspołecznienie! Znaczy się ćwierkający newsami profil na Twitterze i fusionowe ciekawostki na Google+ Wink

+ więcej możliwości "udostępnij" w newsach

+ udostępnij na forum

+ odświeżenie katalogu stron postawionych na PHP-Fusion - miniatura/komentarze/oceny (np: gwiazdki)
Edytowane przez eldiablo dnia 28.07.2012 15:18:56
 
http://dropdire.pl
qba88
Witam, według mnie przydałaby się opcja obserwowania nie pojedynczych tematów, lecz całego działu forum np. Wtyczki i panele, jeśli pojawiał by się nowy temat w tym dziale dostawał bym emaila. Myślę, że nie jest to trudne do zrobienia. Pozdrawiam.
strzelec.png
Jeśli Ci pomogłem, kliknij "Pomógł" pomogl.png
 
http://kubabu.pl/
Wolf93
Właśnie się zarejestrowałem i mam dosyć istotną uwagę dot. bezpieczeństwa. Otóż serwis w mailu aktywacyjnym podaje login i hasło do konta! O ile podawanie loginu jest zasadne (kiedy np. zapomni się go), to moim zdaniem hasła już nie...
 
Dzonson
Hmm co mnie denerwuje na tym supporcie, ogólnie to aktywność osób zarządzających supportem dlaczego ?? Po pierwsze zakładamy tematy na które chcemy jakąś konkretną odpowiedz lub podpowiedz, za zwyczaj takie osoby dostają ostrzeżenie lub notkę od moderatora ale teraz odpowiadamy sobie za co?? za to że nie potrafimy opisać tematu?? czy za to że czegoś nie potrafimy i czekamy na gotowce?? a może za to że administracja nie potrafi tego zrobić lub odpowiedzieć na to ?? Moim zdaniem korzystanie z Angielskiego supportu jest w 100% lepszym rozwiązaniem bo chociaż nie znam dobrze angielskiego ale odpowiedz i tak dostanę jako tako z którą sobie poradzę, no i tyle by było z mojej strony.
Edytowane przez Dzonson dnia 17.10.2013 10:57:47
Znany wcześniej jako Dzony88.
 
www.dzonso.web.ct8.pl
bogdan
Chyba trochę mylisz niektóre pojęcia. Szefostwo jest od pilnowania, zabezpieczenia, funkcjonowania Supportu, a nie tylko od udzielania porad. Modern - sama nazwa wskazuje. Support to Społeczność wzajemnie się wspierająca. My sami jako Użytkownicy mamy się wspierać. Pod rozwagę. Smile
Nie podoba Ci się modern? Zgłoś adminom. Co do Supportu - to czemu się więcej nie udzielasz i nie odpowiadasz na wątki bez odpowiedzi? Takie same nasz możliwości jak ja. Ba - większe.
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
kura100214
Witam Smile Postanowiłem odświeżyć ten temat ponieważ mam propozycję na odświeżenie wyglądu a raczej całkowitą zmianę supportu Smile Moim zdaniem ten czerwony już jest przestarzały i przydałoby się coś nowego ładnego i przyjemnego Smile To tyle z mojej strony miłego dnia Smile
 
Pieka
Ja bym też chciał, tylko nikt nie chce zrobić nowego...
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
bogdan
Grin Grin Grin
(to nie spam, to wyrażenie chęci).
Nie szukaj Szczęścia, lecz dawaj Je innym, a wtedy samo do Ciebie przyjdzie.
Nie ma mnie na GG. Pfft
 
dysko-patia.eu
kura100214
Z tego co widzę jest na forum sporo osób które potrafią stworzyć dobty them.. Więc może by tak administracja pomyślała nad jakimś konkursem na najładniejszego thema pod support Smile Wtedy myślę że byłoby chętnych Smile

Dopisek:

Mi po głowie chodzi ten Them:
www.php-fusion.co.uk/infusions/addondb/img/screenshots/1273.png

Lekko można zmodyfikować i byłby dobry Smile


PW od moderatora:
  1. Ogólna uwaga - khaman 02.04.2014 18:07
kura100214 dodał/a następującą plik:
196b347e.zip [94.74kB / 704 Pobrane]

Edytowane przez kura100214 dnia 01.04.2014 12:46:05
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl