ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 14

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Panel Administracyjny przestał działac
maciejznpl
Witam ,
mam poważny problem z panelem administracyjnym.Moge sie zalogować na konto i wszystkie opcje działaja tylko po kliknieciu w panel administracyjny wczytuje mi sie strona oznaczona jaka główna a nie panel administracyjny. Nie wiem co z tym fantem zrobić i jak sie do niego zabrac. Czy dało by rade utworzyć plik z nowym adminem i podmienieni go na ftp strony? Jak tam to prosze bardzo pomóżcie mi.

Mam serwer na cba www.goback.cba.pl ,przez pewien okres nie chciala mi sie wczytac strona (ok 2 dni)a potem nagle zaczeł,ciężko to przewidziec. Jestem pewien ze to była wina serwer ale tym razem to juz nie . Prosze jescze raz o pomoc wmiare jak najszybciej.Sad


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - Pieka 05.03 - 22:29

Edytowane przez Milka dnia 05.03.2008 23:40:16
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.05.2024 09:16:24
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
bartek124
Instalowałeś może nowy panel użytkownika?
userbar_bartek124_net.png mw.gif Nie pomagam na komunikatorach oraz PW!
 
www.bartek124.net
wiktorx
Grzebanie w pliku maincore.php
Lub instalowałeś jakies moduły nie pod twoją ver. fusiona.

Sam to miałem. Pfft
 
http://gwarekolkuski.pl
maciejznpl
Tak, ostatnimi czasy zainstalowałem kilka wtyczek ale one działają (panel słoneczny, musicbox, itp) próbowałem też wgrać mod galerii dla użytkownika ale nie chcial zadzialać. Wszystkie pliki, które zmodyfikowałem pokasowałem i zastapiłem tymi z php fusion. Może ściągnąłem nie to php i dlatego nie dziala spr i sie odezwe z winikiem.

Podaje rozwiązanie problemu ,zamiana plikow maincore.php ,profil.php ,infusion i includes.dzieki za pomoc teraz juz moja strona nie jest jak roślinka.Grin
Edytowane przez maciejznpl dnia 06.03.2008 15:48:38
 
wezyr
Mam podobny problem i zrobiłem to co napisane wyżej, ale bez rezultatu, po kliknięciu na PA pokazuje mi się komunikat:
Nie można odnaleźć strony sieci Web

Nadpisałem maincore.php, user_info_panel.php, oraz administration.
Edytowane przez Pieka dnia 23.12.2008 18:54:42
 
ela1977
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

Ja także miałem problemy to teraz wywala mi takie błędy jak chcę wejść na główną stronę.

Wiadomość doklejona:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy PHP

A to co tym razem??
Naprawdę albo mam takiego pecha albo lepiej ... nie mówić

Błędy w code! - Milka

Wiadomość doklejona:
Może ktoś sprawdzić czy już straciłem stronkę www.okregsieradzk...
Edytowane przez Pieka dnia 23.12.2008 22:56:52
 
Pieka
Dlaczego kolega miesza wersje PHP-Fusion? Komunikat swiadczy o tym, ze na serwerze sa pliki v7, a nie v6.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
ela1977
Wielkie dzięki ale jestem w gorącej wodzie kompany i wszystko straciłem.
 
Pieka
ela1977 napisał/a:
Wielkie dzięki ale jestem w gorącej wodzie kompany i wszystko straciłem.

Dane sa zapiywane w bazie, a nie plikach, wiec usuniecie tych ostatnich nie powoduje utraty strony.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
wezyr
A kto rozwiąże mój problem ?
 
Pieka
wezyr napisał/a:
Mam podobny problem i zrobiłem to co napisane wyżej, ale bez rezultatu, po kliknięciu na PA pokazuje mi się komunikat:
Nie można odnaleźć strony sieci Web

Sprawdz chmody katalogu administration oraz zawartych w nim plikow. Sam katalog ma miec 755, a pliki 644.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
wezyr
Wiedziałem, że Wigilia to dzień cudów, dziękuję za pomoc i życzę Wszystkim Wesołych Świat.
P.S Pośpieszyłem się z tymi cudami, tam w ustawieniach wszystko jest w porządku, ale nie tracę nadziei, jeszcze cała noc przed nami Wink
Edytowane przez wezyr dnia 24.12.2008 16:12:32
 
Pieka
Skoro chmody, jak twierdzisz sa prawidlowe, a pliki, ktorymi nadpisales poprzednie pochodza z wlasciwe wersji PHP-Fusion, a z tego co wiem, masz v6.01.3, to tego typu komunikat mozna wytlumaczyc tylko w jeden sposob, mianowicie klopotami Twojego hostingu. Sprawdz wersje plikow (jesli niewlasciwe to nadpisz) i w razie braku poprawy zwroc sie z do swojego hostingu. Najlepiej jak odgornie sprawdza i ewentualnie poprawia konfiguracje.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
wezyr
Zadałem pytanie administratorowi mojego serwera, ponieważ to okres Świąt jestem wyrozumiały i nadal czekam na odpowiedź..., może wkrótce nadejdzie?
 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl