ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
Felieton podróżny uwieńczony pytaniem, która wersja Fusiona działa i jest po polsku?
PanYeti
Ponieważ na tutejszym forum nigdzie nie znalazłem miejsca na zmieszczenie swoich uwag, ośmielam się zrobić to tutaj.
Kilkakrotnie robiłem przymiarki do "Fusion", jednak szybko się zniechęcałem do wgryzienia się w "temat", kiedy to zostawałem przerzucany ze strony głównej na "skórkową" bądź "forumową", gdzie za każdym razem żądano zarejestrowania się.
Doprawdy, nie rozumiem sensu i powodu takiego funkcjonowania. Nie wystarczy raz pokazać "kartę wstępu"? Przypomina to trochę nasze PKP, gdzie tory są jedne ale pociągi każdy w swoją stronę... Biorąc pod uwagę, że prawie każda obecnie witryna - dzięki CMS-om - zmusza poniekąd do rejestrowania się na niej, rośnie jej "frekwencja" a odwiedzającym przybywa zapisanych w notesie danych gdzie i pod jakim loginem są zarejestrowani. I tak wystarczająco jesteśmy już ponumerowani i "zahasłowani".
Kiedy w końcu ciekawość systemu przezwyciężyła i trzykrotnie zarejestrowałem się gdzie trzeba, przyszła kolej na zmierzenie się z "Fusion". Jednak popadłem w konfuzję... jak na tureckim bazarze, do wyboru, do koloru różnych wersji programu - oficjalnych 26, archiwalnych 46! Którą wybrać?
Pierwsze, co nasunęło mi się na myśl to, żeby działała i była po polsku. Więc która?
Na forum, w kilku pierwszych stronach nie znalazłem odpowiedzi, zatem pozostało zadanie pytania, które wcale nie jest naiwne. Widząc ile na forum jest uwag oraz jak wiele jest różnych poprawek i łatek, pytanie moje staje zasadnicze.
Swoją drogą administratorzy powinni na pierwszych stronach tego Supportu ładnie wyeksponować tę najlepszą, stabilną i oczywiście polską wersję.
Liczę, że tym felietonem sprowokuję kogoś do odpowiedzi, która wersja Fusion działa i jest po polsku? (Google nie wiedziały).
Tymczasem pozdrawiam.

---- po przebudzeniu...

Pięknie, pięknie...
Wiem, co nie dawało mi spać - gorące odpowiedzi Smile
Dziękuję, za tak szybką i bardzo wyczerpującą informację.
Właśnie jestem po instalacji i dużym zadowoleniem przyznaję, że Fusion jest drugim po Joomla! CMS-em, który nie sprawiał mi kłopotów. Raz - dwa - trzy... i jest! Gratuluję Autorom.
Drugim miłym zaskoczeniem jest wrażenie lekkości "layoutów", a przede wszystkim przejrzysty i wygodny panel administracyjny. No, no... zaczyna mi się podobać co raz bardziej... Ponieważ mam słabość do ładnych rzeczy chętnie poużywam sobie...
Konkludując, z przyjemnością mogę stwierdzić, że:
1. CMS PHP Fusion jest przyjazny dla ludzi i środowiska.
2. Forum ma szybkich i życzliwych moderatorów.
Pięknie dziękuję "Pięknej" i Grzesiowi za pomoc.
Pozdrawiam "lutniowo".
Temat i wątek uważam tym samym za wyczerpany i zamknięty.
Edytowane przez PanYeti dnia 01.02.2008 06:49:21
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 02.05.2024 00:45:03
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Grzes
Która wersja? Odpowiedź jest prostsza niż możesz sobie wyobrazić - ta najnowsza. Zaskakujące, prawda? Wink
Nowszej wersji od v6.01.13 nie znajdziesz.

W woli wyjaśnienia.... wszystkie wersje są po polsku - chyba, że jakaś archiwalna z epoki kamienia łupanego.

Jeśli chodzi o rejestracje na wszystkich stronach. Temat ten był już poruszany. Tak już jest i pozostanie.
Edytowane przez Pieka dnia 01.02.2008 01:21:59
Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie krzywy.gif
 
Pieka
Ze wzgledu na pore odpowiem skrotowa, ale konkretnie Smile

Jako Support posiadamy tylko dwie strony wymagajace rejestracji:
1. Polski Oficjalny Support PHP-Fusion - wymagana tylko w przypadku potrzeby pisania.
2. Laboratorium Modulow - wymagana tylko w przypadku pobierania dodatkow, poniewaz podstawowa wersja dostepna jest dla gosci i umieszczona w centralnym punkcie strony:
Najnowsza paczka
PHP-Fusion v6.01.13 - "Full" [8979]


Kazda wersja PHP-Fusion posiada polskie locale, a co za tym jest w 100% spolszczona.
Najnowsza paczka jest wymieniona wyzej, czyli jest nia v6.01.13.

Odnosnie dzialania, wszystkie dostepne wersje sa jak najbardziej funkcjonalne, ale ze wzgledow bezpieczenstwa jak i praktycznych polecam w/w.

Od samego poczatku obie strony byly oddzielne, chocby ze wzgledu na duzo pozniejsze zakwalifikowanie naszego MODs (Laboratorium) do grupy oficjalnych supportow MODs.
Nie mamy w planach zadnych zmian pod tym katem.

Mam nadzieje, ze odpowiedzialem na wszystkie pytania.
Jesli nie, prosze kontynuowac.
Edytowane przez Pieka dnia 01.02.2008 01:22:16
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl