ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
Odświeżenie wyglądu PHP-FUSION.PL
Marcus Fenix
Witam.

Chciałbym w imieniu swoim, wszystkich użytkowników oraz jeśli pozwolą, również administracji Polskiego Oficjalniego Supportu PHP-FUSION ogłosić iż osoby zajmujące się tworzeniem profesjonalnych themów (kodowanie, grafika, itp) mają szansę wykazać się swoimi umiejętnościami tworząc (oczywiście bezpłatniePfft) theme pod ten support (zgodny z php-fusion).
Pieka jako osoba władająca na dzień dzisiejszy supportem zobowiązał się do:

Dodatkowa zacheta, jesli bedzie to bardzo dobrze wykonany motyw, moze byc podlinkowanie takiej skorki przez jej autora, co z pewnoscia bedzie swiadczylo tylko na jego korzysc, a przy okazji pomoze w rozreklamowaniu wlasnej strony lub dzialajnosci.


---

Pomagamy caly czas, robimy to z serca, a nie z przymusu i mila niespodzianka byloby theme podarowane przez uzytkownika, czy uzytkownikow.
Wielu z Was potrafi zrobic bardzo ladne grafiki, inni znaja sie na kodowaniu, wiec dlaczego tak ciezko jest uzyskac cos, co jest i bedzie dla naszego wspolnego dobra.
Przeciez wyglad swiadczy o nas wszystkich, a nie tylko o administracji.


---
Wszystkie chętne osoby proszonę są o zgłaszanie się ze swoimi propozycjami w tym temacie, bądź wszystkimi innymi drogami (komunikatory, pw itp.) do Pieki.

Marcus.
Edytowane przez Pieka dnia 23.12.2007 19:58:13
Marc!us
 
ix360.pl
Wścibski Gość
Dodany dnia 03.05.2024 15:25:07
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
jantom
Ciekawe, czy niniejsza marchewka poprawi stan nadsyłanych skórek...
Szkoda, że nie przepisałeś podstawowych wymagań dla skórki, dla przypomnienia:
Oczywiscie, taka skorka nie moze byc ciezka, meczaca oczy, czy kontrowersyjna, trzeba pamietac, ze jestesmy oficjalni, a to stanowi swego rodzaju nobilitacje, a zarazem ograniczenie.

O kodowaniu nie bede wspominal, bo jest rzecza oczywista spelnienie podstawowych wymogow dokumentacji W3C.

Działajcie.
 
http://jantom.info
MeTeo
Wymogi W3C? To ja wykonam tylko projekt graficznych Smile Jak znajdę chwilę czasu po świętach ;D
 
kacpersaw
Może być taki? - Jest on zgodny z W3C.
kacpersaw dodał/a następującą plik:
wiosna.zip [35.17kB / 369 Pobrane]

Edytowane przez kacpersaw dnia 08.02.2008 18:45:41
 
Piotrek
kacpersaw napisał/a:
Może być taki? - Jest on zgodny z W3C.


Ale daje po oczach Pfft
 
MeTeo
Człowieku... Już narzekam na wzrok a jak zobaczyłem nagłówki paneli to mi się plamki na oczach zrobiły... :

Generalnie nawet po zmianach kolorów nie wiem czy się nadaje. Chociaż może... Dać takie połączenie biało-czarno-pomarańczowe i może coś by z tego było... hmm...

 
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl