ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 2

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion.pl - sprawy wewnętrzne » PHP-Fusion.pl
 Drukuj temat
Re-zamknięty temat - kosz
Jolka
Pani Jola zostala rano poproszona przez moderatora, o zmiane nazwy tematu.
Czy cos jest niezrozumiale w tej prosbie, moze moderator byl niegrzeczny?
Co wynika z tematu "Pytanie o galerię zdjęć"?
Wedlug Szanownej Pani ta nazwa przedstawia problem zawarty w tresci i jest do niej adekwatna?
Rozumiem, ze podczas procesu rejestracji nasze regulaminy byly niedostepne?
Nadal z nimi cos nie tak? Zawsze moge zacytowac w tresci, wystarczy jedno slowo.
Bardzo prosze mnie oswiecic w tej materii, dziekuje.


Edit: No nic, ilez mozna czekac na zmiane nazwy tematu?
W miedzyczasie bylo kilka wizyt Waszmosci, ale widze, ze brak checi wspolpracy.
W zwiazku z powyzszym, temat maszeruje do kosza.


Witam Waszmość Administratora
Prawda jest taka - owszem dostałam PW o godz. 6,55 i dokładnie 5 min. później napisałam odpowiedź - zapytanie dokładnie tej treści:
Witam
Czegoś nie rozumiem. Proszę o wyjaśnienie.
Regulamin
2. Publikacja nowych wiadomości i tematów
Nazwy tematów powinny ułatwiać zrozumienie, o czym jest dany wątek oraz znajdować się w odpowiednim dziale.
Należy też unikać dublowania postów.
Przed założeniem nowego tematu należy skorzystać z opcji Szukaj, by upewnić się, że dany problem nie był już wcześniej poruszany.
Ponadto obowiązkowe jest zamieszczenie w temacie posta charakterystyki problemu, niedopuszczalne jest wpisywanie tytułów typu:
"Pomocy!!!", czy "Mam problem".
A także zawierających w/w wyrazy oraz ich pochodne.
Posty niespełniające powyższych wymogów będą usuwane.

Jolka.


Dziwnym trafem moja wysłana wiadomość znikła z mojej skrzynki PW
Ale - niestety - tak najłatwiej - usunąć czyjąś wiadomość a potem stwierdzić
W miedzyczasie bylo kilka wizyt Waszmosci, ale widze, ze brak checi
wspolpracy.

Niestety - nie było mnie na for. w ciągu dnia - po prostu śnieg zerwał u nas linie neta i nie miałam tej przyjemności aby Waszmości odwiedzić.

Ps. A tak na marginesie - co drugi post Administratora to upominanie wszystkich po kilka razy w jednym temacie o zasady pisowni a tu - proszę - aż czerwono od błędów.
Na forum trafiają ludzie, którzy z różnych powodów czegoś nie wiedzą. Zamiast upominać o zasady pisowni (to nie dyktando) i mówić po raz n-razy, że coś było na forum,-> szukajka powinniście odpowiedzieć na pytania "niewiedzących". Od tego jest forum i nikt nikogo nie zmusza, aby się tu udzielał. Jak nie macie ochoty odpowiadać to lepiej wcale nie zabierajcie głosu.
Jest cała masa tematów, gdzie na 15 odpowiedzi 10 to zwracanie uwagi o ortografię albo zmianę tematu lecz ani jednej konkretnej odpowiedzi.
Niestety - w ten sposób tylko zrażacie ludzi do siebie i do forum.
Nie jestem amatorem w "byciu" na forach i z takim zachowaniem jeszcze się nie spotkałam.
Mimo wszystko pozdrawiam i mam nadzieję, że ten post nie zostanie skasowany tak jak mail.
Pozdrawiam


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - czarny_ 28.11 - 06:56
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 03.05.2024 16:41:10
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Grzes
Jolka napisał/a:
Ps. A tak na marginesie - co drugi post Administratora to upominanie wszystkich po kilka razy w jednym temacie o zasady pisowni a tu - proszę - aż czerwono od błędów.
Na forum trafiają ludzie, którzy z różnych powodów czegoś nie wiedzą. Zamiast upominać o zasady pisowni (to nie dyktando) i mówić po raz n-razy, że coś było na forum,-> szukajka powinniście odpowiedzieć na pytania "niewiedzących". Od tego jest forum i nikt nikogo nie zmusza, aby się tu udzielał. Jak nie macie ochoty odpowiadać to lepiej wcale nie zabierajcie głosu.
Jest cała masa tematów, gdzie na 15 odpowiedzi 10 to zwracanie uwagi o ortografię albo zmianę tematu lecz ani jednej konkretnej odpowiedzi.
Niestety - w ten sposób tylko zrażacie ludzi do siebie i do forum.
Nie jestem amatorem w "byciu" na forach i z takim zachowaniem jeszcze się nie spotkałam.
Mimo wszystko pozdrawiam i mam nadzieję, że ten post nie zostanie skasowany tak jak mail.
Pozdrawiam


Nie miałem okazji z Panem polemizować i dobrze bo jak widzę, to do niczego nie prowadzi.
Chcę tylko jedno powiedzieć - jest tu regulamin, który trzeba przestrzegać. Widzę, że jawnie i z premedycją go nie akceptujesz. Warunkiem uczestnictwa w tym forum jest jego akceptacja.
O czym my w ogóle tak mówimy?

A co do zwracania uwagi na ortografię. Takie mamy zasady, jeśli to komuś nie odpowiada to przykro mi. Wszystkim nie dogodzimy.
Tak dla statystyk - nie podałeś kiedy polemizowałeś z Pieką (z nim? dobrze się domyślam?) i przelicz sobie od tamtego czasu liczbę konkretnych odpowiedzi udzielonych na forum. Nie przestrzegasz regulaminu (nawiązuje do początku mojego posta) to dlaczego się dziwisz że my nie klękamy przed Tobą na kolanach?
Edytowane przez Pieka dnia 28.11.2007 08:48:08
Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie krzywy.gif
 
Pieka
Jolka napisał/a:
Pani Jola zostala rano poproszona przez moderatora, o zmiane nazwy tematu.
Czy cos jest niezrozumiale w tej prosbie, moze moderator byl niegrzeczny?
Co wynika z tematu "Pytanie o galerię zdjęć"?
Wedlug Szanownej Pani ta nazwa przedstawia problem zawarty w tresci i jest do niej adekwatna?
Rozumiem, ze podczas procesu rejestracji nasze regulaminy byly niedostepne?
Nadal z nimi cos nie tak? Zawsze moge zacytowac w tresci, wystarczy jedno slowo.
Bardzo prosze mnie oswiecic w tej materii, dziekuje.


Edit: No nic, ilez mozna czekac na zmiane nazwy tematu?
W miedzyczasie bylo kilka wizyt Waszmosci, ale widze, ze brak checi wspolpracy.
W zwiazku z powyzszym, temat maszeruje do kosza.


Witam Waszmość Administratora
Prawda jest taka - owszem dostałam PW o godz. 6,55 i dokładnie 5 min. później napisałam odpowiedź - zapytanie dokładnie tej treści:
Witam
Czegoś nie rozumiem. Proszę o wyjaśnienie.
Regulamin
2. Publikacja nowych wiadomości i tematów
Nazwy tematów powinny ułatwiać zrozumienie, o czym jest dany wątek oraz znajdować się w odpowiednim dziale.
Należy też unikać dublowania postów.
Przed założeniem nowego tematu należy skorzystać z opcji Szukaj, by upewnić się, że dany problem nie był już wcześniej poruszany.
Ponadto obowiązkowe jest zamieszczenie w temacie posta charakterystyki problemu, niedopuszczalne jest wpisywanie tytułów typu:
"Pomocy!!!", czy "Mam problem".
A także zawierających w/w wyrazy oraz ich pochodne.
Posty niespełniające powyższych wymogów będą usuwane.

Jolka.


Dziwnym trafem moja wysłana wiadomość znikła z mojej skrzynki PW
Ale - niestety - tak najłatwiej - usunąć czyjąś wiadomość a potem stwierdzić
W miedzyczasie bylo kilka wizyt Waszmosci, ale widze, ze brak checi
wspolpracy.

Niestety - nie było mnie na for. w ciągu dnia - po prostu śnieg zerwał u nas linie neta i nie miałam tej przyjemności aby Waszmości odwiedzić...

Przede wszystkim, prosze nie mydlic oczu mi oraz reszcie uzytkownikow Supportu.
Odwiedzala nas Szanowna Pani kilka, jesli nie kilkanascie razy w przeciagu calego dnia.
Osoby, ktorym zwracana jest uwaga sa "monitorowane", wiec wiemy kiedy dany uzytkownik pojawia sie i jak reaguje na nasze uwagi.
W miedzyczasie dopisalem sie do tematu, ale oczywiscie zostalem totalnie olany.
Czekalem caly bozy dzien i widzac powyzsze usupelnilem swoj wpis w temacie, a nastepnie usunalem go.
To jest standardowa procedura, tylko w przypadku Waszmosci byla nienormalnie rozciagnieta w czasie, aby dac mozliwosc dostosowania tematu do wymogow regulaminu, a co za tym doprowadzenia do stanu zrozumialego dla wszystkich, a nie tylko autora, w tym przypadku autorki tematu.

Odnosnie PW, o ktorym tu mowa, to zakladam, ze zostalo wyslane do moderatora zwracajacego uwage, czyli czarnego.
Niestety, jedna wiadomosc zostala usunieta z poziomu zarzadzania baza ze wzgledu na blad, ktory wystapil na naszej stronie, o czym poinformowalem w shoutboxie, a Pani w tym czasie lub delikatnie pozniej przebywala na stronie.
Nie wiem czyje to bylo PW, nie mam zwyczaju czytac czyjejs korespondencji i nie robie tego nawet w przypadku listow zony, a co dopiero zupelnie obcej osoby.
Zbyt Was wszystkich szanuje, aby dopuszczac sie tego typu czynow.

Jednak nie rozumiem dlaczego Szanowna Pani zawraca glowe moderatorowi, skoro tresc przytoczony w tego typu PW, mam na mysli "PW Moderatora" jasno wszystko opisuje i kieruje do regulaminu, ktory mimo ze krotki, jest zdecydowanie tresciwy i nie dopuszcza tak formulowanych nazw tematow, jak to ma miejsce w Pani przypadku.



Jolka napisał/a:
Ps. A tak na marginesie - co drugi post Administratora to upominanie wszystkich po kilka razy w jednym temacie o zasady pisowni a tu - proszę - aż czerwono od błędów.
Na forum trafiają ludzie, którzy z różnych powodów czegoś nie wiedzą. Zamiast upominać o zasady pisowni (to nie dyktando) i mówić po raz n-razy, że coś było na forum,-> szukajka powinniście odpowiedzieć na pytania "niewiedzących". Od tego jest forum i nikt nikogo nie zmusza, aby się tu udzielał. Jak nie macie ochoty odpowiadać to lepiej wcale nie zabierajcie głosu.
Jest cała masa tematów, gdzie na 15 odpowiedzi 10 to zwracanie uwagi o ortografię albo zmianę tematu lecz ani jednej konkretnej odpowiedzi.
Niestety - w ten sposób tylko zrażacie ludzi do siebie i do forum.
Nie jestem amatorem w "byciu" na forach i z takim zachowaniem jeszcze się nie spotkałam.
Mimo wszystko pozdrawiam i mam nadzieję, że ten post nie zostanie skasowany tak jak mail.
Pozdrawiam

Zamiast pisac tego typu androny, moze zastanowi sie Pani nad sensownoscia w/w zarzutow?
Dlaczego musze pisac tego typu posty?
Niepotrzebnie zajmuja moj czas i w pewnym sensie dezorganizuja prace na forum.
Mamy prosty regulamin i proste zasady:
1. Tematy maja byc nazwane zgodnie z zasadami tam wymieniony, czyli pomijajac zastrzezone slowa, maja byc sensowne i z pewnoscia nie ogolnikowe.
2. Maja byc zwiezle i sensowne.
3. Zdania piszemy z wielkiej litery, to przeciez standard w naszym jezyku.
4. Na ile to mozliwe, staramy sie pisac poprawnie ortograficznie, gramatycznie oraz stylistycznie, ale zwracamy uwage tylko w przypadku razacych bledow ortograficznych, reszta w zasadzie zalezy od intelektu piszacego.


Reasumujac, przebywala Pani w dniu wczorajszym wielokrotnie w przeciagu dnia na Supporcie, co nie podlega dyskusji ze wzgledu na wlasne postrzeganie, czyli informacje z pierwszej reki, a nie od kogos.
Niestety, jedynym wnioskiem jest klamstwo i to w "zywe oczy". Smutne.
Brzydze sie klamstwem i nie traktuje powaznie ludzi, dla ktorych jest codziennoscia i srodkiem do zdobycia poklasku, czy czegokolwiek innego.
Miala Pani caly dzien na zaznajomienie sie z regulaminami, ktore jakby na to nie patrzec zaakceptowalas podczas procesu rejestracji.
Nie zrobila tego Pani, malo, temat nie zostal nawet ruszony oraz nie pojawila sie w nim jakakolwiek odpowiedz.
Wynik juz znamy.
Edytowane przez Pieka dnia 28.11.2007 09:20:14
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
m_i_n
i mówić po raz n-razy, że coś było na forum,-> szukajka powinniście odpowiedzieć na pytania "niewiedzących".

Hehehe, niestety, ten typ tak ma Wink.
 
http://www.bbproject.net
adminik
Widzicie większy problem Ban i papaPfftPfftGrin
 
memht.pl
Pieka
adminik napisał/a:
Widzicie większy problem Ban i papaPfftPfftGrin

To nie jest rozwazanie, choc czasami korci taki sposob zakonczenia tego typu sprawy.
Jak widzicie, staramy sie kazdemu tlumaczyc, co wolno, jak szukac i czego sie trzymac.
Niestety, czesc z Was jest niereformowalna i wtedy jedynym wyjsciem jest uzycie przymusu bezposredniego, czyli tzw. ban.
Jednak jest to ostatecznosc, a nie standard.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
adminik
To był taki żart.
Czasami jednak nawet na siłę człowiek taki zrozumieć nie może w tedy tylko to zostaje.
 
memht.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl