ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 6

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion kontra inne CMS-y » Ogólna dyskusja
 Drukuj temat
Jaki CMS polecacie
Speed1111
Chciał bym się dowiedzieć jaki CMS polecacie php-fusion najnowsza wersja czy extreme pack 4.08 nie wiem czy ten extreme pack jest najnowszą wersją ale mam nadzieje xD Też słyszałem że da się je połączyć, ale czy to połączenie daje jakieś zyski usunięcie błędów typu dawania pkt itp?


PW od moderatora:
  1. Przeniesienie tematu - Pieka 01.10 - 09:13

Edytowane przez Pieka dnia 01.10.2007 09:14:57
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 02.05.2024 04:07:25
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
JazOOn
Speed1111 napisał/a:
Chciał bym się dowiedzieć jaki CMS polecacie php-fusion najnowsza wersja czy extreme pack 4.08 nie wiem czy ten extreme pack jest najnowszą wersją ale mam nadzieje xD Też słyszałem że da się je połączyć, ale czy to połączenie daje jakieś zyski usunięcie błędów typu dawania pkt itp?


To zależy o czym ma być ta strona. Po prostu czego potrzebujesz.
 
Speed1111
Ma być o anime dragon ball. A potrzebuje szybkie działanie strony i bez błędów, bo jak kiedyś instalowałem, niestety nie pamiętam czy to extreme pack czy php-fusion to miałem błędy typu. Daje komuś pkt to pisze na forum i już nie dostaje pkt za to. Ja na to miast za usuwanie artów traciłem tyle pkt ile był wart i cały czas było na - i to strasznie głupio wyglądało. Też gdy dawałem pkt przepuszczam, że powinno się liczyć jako bonus, a tak nie było;/ Chodzi by uniknąć tego typów błędów.
 
polven26
Speed1111 napisał/a:
Ma być o anime dragon ball. A potrzebuje szybkie działanie strony i bez błędów, bo jak kiedyś instalowałem, niestety nie pamiętam czy to extreme pack czy php-fusion to miałem błędy typu. Daje komuś pkt to pisze na forum i już nie dostaje pkt za to. Ja na to miast za usuwanie artów traciłem tyle pkt ile był wart i cały czas było na - i to strasznie głupio wyglądało. Też gdy dawałem pkt przepuszczam, że powinno się liczyć jako bonus, a tak nie było;/ Chodzi by uniknąć tego typów błędów.


Na strony rozywkowe - eXtreme. Mozesz wrzucic PF + EPS, kolorowanie, fusionboard i masz fajny cms.
Rails > Frameworki > PHP-Fusion
 
jantom
Fusionboard nie jest już wspierany - owszem, dodałem do niego 2 łatki (po których zdarzają się błedy przy niektórych ustawieniach), ale sami twórcy zwinęli interes. Wniosek - przy wyjściu nowego Fusiona zaczną się cyrki z aktualizacją, zatem jesli nie wiesz, co robisz, raczej odpuść sobie tego moda. Ostatnio na OpenBeta pojawiła się nowa alternatywa (i wreszcie jest do ściągnięcia) - muszę sprawdzić, jak toto działa.
Edytowane przez jantom dnia 01.10.2007 20:07:24
 
http://jantom.info
Speed1111
Zainstalowałem extreme-pack. i mam błąd którego się spodziewałem z pkt. Gdy usuwam arty odpiera mi tyle pkt co jest wart art i jak komusi dam pkt i pisze na forum to nie dostaje pkt.

Chyba zrobię tak o ile to możliwe. xD usunę pkt by ich nie było i też rangi. Da się tak zrobić? Chyba że macie jakiś pomysł by zapowiedz temu błędowi z pkt Smile
Edytowane przez jantom dnia 01.10.2007 22:41:11
 
Piotrek
To już mogłeś sobie dać spokój i zainstalować PF Wink
 
Speed1111
Ale chyba można przejść w łatwy sposób do php-fusion tak mi się zdaje xD Oczywiście bez straty danych hehe
 
Piotrek
Wszystko o czym piszesz było omawiane, więc warto sięgnąć po Szukajkę.
 
Pieka
Speed1111 napisał/a:
Zainstalowałem extreme-pack. i mam błąd którego się spodziewałem z pkt. Gdy usuwam arty odpiera mi tyle pkt co jest wart art i jak komusi dam pkt i pisze na forum to nie dostaje pkt.

Chyba zrobię tak o ile to możliwe. xD usunę pkt by ich nie było i też rangi. Da się tak zrobić? Chyba że macie jakiś pomysł by zapowiedz temu błędowi z pkt Smile

Widze, ze masz sie za cwaniaka...
Prosze zaczac szukac na forum, a nie kpic z uzytkownikow zakladajac tego typu temat i pytajac w nim w najlepsze o swoje problemy z EP.
Nie jest to zgodne nawet z nazwa tematu, w ktorej pytasz "Jaki CMS polecacie?".
Polecamy PHP-Fusion!
Dlaczego? Masz mase odpowiedzi na tej stronie.


Speed1111 napisał/a:
Ale chyba można przejść w łatwy sposób do php-fusion tak mi się zdaje xD Oczywiście bez straty danych hehe

Jak wyzej napisal Piotrek, temat byl poruszany, w dodatku jest przyklejony.

Zamykam i radze wiecej nie stosowac tego typu praktyk, tym bardziej, ze nie jest tu od wczoraj.
Edytowane przez Pieka dnia 02.10.2007 02:08:20
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl