ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 10

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,387
Najnowszy użytkownik: Tyka1125

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

JazOOn
14.05.2024 18:31:17
Znowu serwer down?

Zbigniew@
28.04.2024 21:33:51
Nareszcie udało się .V9 Document checking completed. No errors or warnings to show.

JazOOn
27.04.2024 21:35:25
Jazda. Udało się. Firma rusza.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

 Drukuj temat
Nie moge pobrac pliku wiekszego niz 2 mb
kamil000
No wiec ,wiem ze jest tych tematow wiele,bo sam przeczytalem ich kilka chyba z 4 czy 5 i wszystko odnosi sie do ustawien phpinfo(moze nie ustawien ale tam pisze ile mb) mi tam pisze 100 m a jak wgram plik ponad 2mb to potem nie moge go pobrac:/.Pisze ze mohe uploadowac max 100 m pliki a jak uploadne max 2 mb to nie moge pobrac ponizej fragment phpinfo.Dodam ze mam extremefusion i platny hosting netarteria!


Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Prosze o pomoc dodam ze gdy chce pobrac plik wiekszy niz 2mb to otwiera sei strona na ktorej w lewym gornym rogu jest...

;)


...buzka :)
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 19.05.2024 16:50:53
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Gander
Wydaje mi się że powinna być jedna wartość:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

podejrzewam że może to powodować konflikt i w efekcie jest ustawienie domyślne czyli 2MB

Jak jest musi się wypowiedzieć kto inny, kto lepiej sie na tym zna, bo to tylko moje domysły
 
gander.solutions
Pieka
Podane wartosci odnosza sie do uploadu, a nie downloadu.
Jak jest roznica? Sprawdz na Wiki.

Proponuje kontakt z adminem Netarterii, to czlowiek zyciowy i uczynny, wiec odpowie, podpowie i ewentualnie poprawi wpisy na serwerze.
Chyba, ze wina lezy po Twojej stronie, co mozesz sprawdzic na innych stronach, gdzie sytuacja bedzie identyczna i wtedy posilkowac sie jakimkolwiek Download Acceleratorem.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
kamil000
Proponuje kontakt z adminem Netarterii, to czlowiek zyciowy i uczynny, wiec odpowie, podpowie i ewentualnie poprawi wpisy na serwerze.

Już się przekonałem otym :).Ale on też niewie czemu tak jest :/.


Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


Ja poprostu zainstalowale extreme-fusiona i nic nie zmienialem,no wgralem tylko wlasny theme ale to niema nic do rzeczy :/.


Kurde...trza by to jakos naprawic :/:(
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Spróbuj utworzyć pusty katalog tmp w głównym katalogu fusion, może tego będzie widział przy operacjach.
Reszta w rękach admina zdefiniowanie ścieżek tmp.
 
wlodekp.europa.pl
Grzes
Mogę prosić adres strony? Ja osobiście nie widzę ewentualnej przyczyny po stronie cmsa. Download działa na zasadzie bezpośredniego przekierowania na plik znajdujący się na serwerze i na tym kończy się rola fusiona/ep. Reszta to sprawa serwera i Twojego kompa.

Wrzuć na serwer plik >2M i dodaj go do downloadu. Zobaczymy czy my też mamy problemy z pobieraniem.

AKTUALIZACJA:
@wlodekp: zgadza się tylko kolega ma problem z downloadem, twierdzi że upload działa mu poprawnie. Chyba że ja tu czegoś nie rozumiem Smile
Edytowane przez Grzes dnia 03.08.2007 13:50:48
Często najmądrzejszą odpowiedzią jest milczenie krzywy.gif
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
W zasadzie za download odpowiadają tempy używanego komputera a te komunikaty serwera dotyczą uploadu i wątpię po nich by chodził ok.
 
wlodekp.europa.pl
kamil000
stronka w trakcie tworzenia gtaciy.info i chodzi o download a nie upload mam utworzone katalogi tmp i nic :/

p.s zauwazylem w katalogu downloads niema plikow powyzej 2 mb :/
Edytowane przez kamil000 dnia 03.08.2007 14:55:39
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Podaj link do pliku do ściągnięcia dodany przez upload-bo może one są błędne my sprawdzimy od siebie-mówił już o tym Grześ tylko -nie dodany po ftp.
 
wlodekp.europa.pl
kamil000
wgralem plik 2,3 mb poprzez ftp i da sie pobrac normalnie a przez extreme-fusion juz nie,macie nizej linka:

http://www.gtacit...a_r111.zip
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Przecież napisałem dokładnie nie interesuje nas po ftp-tylko uploadem masz wgrać a jeśli nie możesz to upload masz skopany i pliki nim przesyłane są błędne nie wychodzą z tmp-jak mówi komunikat.
 
wlodekp.europa.pl
kamil000
co za komunikat???
Dodam jeszcz etakie cos co zmieni twoje pojecei otym ze mam skopane pliki nizej screen.
img176.imageshack.us/img176/9576/xxxxxxdp2.th.jpg
Zaznaczylem text gdzie wyraznie pisze ze max wielkosc pliku to 2 mb.Nie wysylam przez to male gdzie to pisze tylko nad w tym panelu gdzie daje sie opis,screen itd.

Wiec jak moze to byc wina plikow :/
Edytowane przez kamil000 dnia 03.08.2007 16:36:05
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Ja nie mówię o skopanych plikach fusion tylko błędnie dodanych przez upload taki plik dodany przez Ciebie uploadem mnie interesuje-nie, jakie masz wpisy, bo te to mogę zobaczyć u siebie i zmieniać do woli jako administrator serwera.
Twierdze, że pliki dodawane przez Ciebie uploadem są nie do odczytu-te duże-nie zgadza się suma-źle zostały zapisane na serwerze-przy przenoszeniu z tempów serwera.
A twój upór i brak odpowiedzi na konkretne pytanie nie pozwala ustalić przyczyny tej usterki.
Bo cała ta pisanina ma na celu wyeliminowanie-a najpierw ustalenie błędu nie licytowanie się w postach-i czy będzie to moja trafna diagnoza, czy kogoś innego-tak samo mnie ucieszy rozwiązanie problemu.
A na chwilę obecną skłaniam się ku wycofaniu z tematu.

 
wlodekp.europa.pl
Pieka
Wlodek napisal wyzej dokladnie to, co trzeba i jesli nie zrobisz jak prosimy, to temat leci do kosza, a Ty masz bana za marnowanie naszego czasu, ktory z powodzeniem moglibysmy przeznaczyc na pomoc innym potrzebujacym, a przy tym dostosowujacym sie do polecen.


kamil000 napisał/a:
wgralem plik 2,3 mb poprzez ftp i da sie pobrac normalnie a przez extreme-fusion juz nie,macie nizej linka:

http://www.gtacit...a_r111.zip

Archiwum po sciagnieciu jest uszkodzone.


kamil000 napisał/a:
co za komunikat???
Dodam jeszcz etakie cos co zmieni twoje pojecei otym ze mam skopane pliki nizej screen.
..SCREEN..
Zaznaczylem text gdzie wyraznie pisze ze max wielkosc pliku to 2 mb.Nie wysylam przez to male gdzie to pisze tylko nad w tym panelu gdzie daje sie opis,screen itd.

Wiec jak moze to byc wina plikow :/

W pierwszym moim poscie napisalem, ze wielkosci, ktore przedstawiasz odnosza sie do uploadu, a nie downloadu.
Na screenie zaznaczyles nam wielkosc uploadowanego pliku, ktora nie ma znaczenia przy sciaganiu.
Edytowane przez Pieka dnia 03.08.2007 18:16:24
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
kamil000
TO DAJ TEMAT DO KOSZA,BEDE WRZUCA PLIKI NA RAPIDSHARE.COM!!!!!!!!!
 
Milka
kamil000 napisał/a:
TO DAJ TEMAT DO KOSZA,BEDE WRZUCA PLIKI NA RAPIDSHARE.COM!!!!!!!!!

Kolego, opanuj się. My chcemy Ci pomóc, a Ty wyskakujesz z milionem wykrzykników? Myślisz, że to jest fair?
Nie przestrzegasz regulaminu, a teraz na nas naskakujesz. Najpierw się zastanów - później pisz.
Ta jedyna i prawdziwa Milka - reszta to podróbki!
 
kamil000
A czy ja na was naskakuje poprostu nie mozemy sie dogadac Smile :/
 
Pieka
kamil000 napisał/a:
A czy ja na was naskakuje poprostu nie mozemy sie dogadac Smile :/

Zacznij pisac w zrozumialym dla wszystkich jezyku i nie myl podstawowych pojec, to dogadamy sie od strzalu.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
kamil000
no,dobrze postaram sie jeszcze raz wytłumaczyc od początku.
Chce do downloadu dodac plik powyzej 2 mb za pomoca extreme fusiona(PA>>DOWNLOAD ITD.)Gdy wysyła go na serwer,niema zadnego błedu i jest tak jakby był na serwerze,jednak go tam wcale niema.Pliki ponizej 2mb smigaja normalnie.

i TYLE ://
 
Spoczywaj w pokoju... wlodekp
Plik administrations/downloads.php:
$upload_maxsize = 2097152;
jest w jego ustawieniach w normalnym fusion nie ma uploadu standart i pewnie są wyłączone komunikaty błędów i pozornie dodaje ale tego nie robi
 
wlodekp.europa.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl