ForumCała strona

Nawigacja

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 25,386
Najnowszy użytkownik: Hisfatt

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Zarejestruj się

Odzyskaj hasło

Shoutbox

Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Zbigniew@
01.04.2024 12:28:45
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt.

JazOOn
28.02.2024 19:25:31
ja zostałem przy fusionie ale nazywa się 360. Projektowanie i druk 3d...

MajsterBieda
25.02.2024 00:12:42
Ponad 20 lat .... tosz to sioook panie.... Grin

JazOOn
24.02.2024 20:32:31
a już na pewno mamuty

JazOOn
24.02.2024 20:31:59
Albo dinozaury

Pobierz nową wersję
Pobierz podręcznik
Zobacz inne oficjalne Supporty
Statystyki supportu
PHP-Fuson PL na Facebooku

RSS

Polecamy hosting SferaHost.pl

Zobacz temat

Polski Oficjalny Support PHP-Fusion » PHP-Fusion v5.00-v6.01 Support » Modyfikacje skryptów
 Drukuj temat
PHP Free Chat w PHP-Fusion
azot23
Bardzo wielkie dzieki Smile. Juz wiem czego mi brakowało głupiego /rehash do pełni sukcesu Pfft ale człowiek uczy sie całe życie wielkie dzieki Smile
 
Wścibski Gość
Dodany dnia 18.04.2024 15:19:10
Pan Kontekstualny

Postów: n^x
Data rejestracji: Zawsze

Polecamy hosting SferaHost.pl
IP: localhost  
Wieslaff
Witam,

przenosiłem Fusiona na nowy hosting, ale mam problemy z chatem. Ustawiłem chmody, jest też plik tmp, ale gdy chcę wejść na chata to wyskakuje komunikat błędu:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Wszystkie pliki są obecne. Nawet kilkakrotnie kopiowałem je na nowo i teraz nie mam pojęcia, co jest przyczyną.
 
Pieka
Wieslaff napisał/a:
..Wszystkie pliki są obecne. Nawet kilkakrotnie kopiowałem je na nowo i teraz nie mam pojęcia, co jest przyczyną.

Chmody lub prawa wlasnosci, wszystko zalezy od tego, gdzie masz teraz strone. Jesli to jakis serwer osiedlowy lub podobnie, to byc moze wine za ten stan rzeczy ponosza ustawienia serwera.
Edytowane przez Pieka dnia 30.07.2008 12:01:55
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Majero
xxxkowal napisał/a:
img20.imageshack.us/img20/5521/xyzgn8.jpg

xxxkowal poruszył już kiedyś ten temat a nie dostał odpowiedzi, a mam to samo Smile Jak to zmienić ?? Cool
 
http://www.uk2.bho.pl
Wieslaff
Pieka napisał/a:
Chmody lub prawa wlasnosci, wszystko zalezy od tego, gdzie masz teraz strone. Jesli to jakis serwer osiedlowy lub podobnie, to byc moze wine za ten stan rzeczy ponosza ustawienia serwera.

Serwer ten sam co w tym temacie. Pochodzi ze sponsoringu i zaczęły się błędy pojawiać po przenosinach. Albo ja coś źle zrobiłem, albo po prostu serwer stwarza problemy.
 
Pieka
Wieslaff napisał/a:
...Serwer ten sam co w tym temacie. Pochodzi ze sponsoringu i zaczęły się błędy pojawiać po przenosinach. Albo ja coś źle zrobiłem, albo po prostu serwer stwarza problemy.

W podanym temacie nie ma slowa na temat serwera, a okreslenie "sponsorowany" jest takim samym jak "problem", czyli totalnie nic nikomu nie mowi. Masz sprawdzic chmody i zapytac "sponsora", czy masz safe_mode On, czy tez Off.
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Wieslaff
Wiem już chyba co powoduje ten błąd, ale nie wiem zbytnio jak to naprawić. Co do serwera to funkcja safe mode jest włączona. Problem tkwi w tym, że jak wyświetla ten błąd
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

to tam gdzie jest adres do stylu wyświetlają się dane starego konta. Dokładnie to zła nazwa konta (nazwa ze starego hostingu). Może jakieś pozostałości w bazie danych zostały, ale zbytnio nie wiem jak to naprawić.
 
Pieka
Wieslaff napisał/a:
..Co do serwera to funkcja safe mode jest włączona.....

Jesli jest tak jak piszesz, to mozesz zapomniec o tym czacie.


Wieslaff napisał/a:
..Problem tkwi w tym, że jak wyświetla ten błąd
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

to tam gdzie jest adres do stylu wyświetlają się dane starego konta. Dokładnie to zła nazwa konta (nazwa ze starego hostingu). Może jakieś pozostałości w bazie danych zostały, ale zbytnio nie wiem jak to naprawić.

Ten czat nie korzysta z bazy tylko z plikow tymczasowych. Sprawdz, czy w katalogu tmp w podanej lokalizacji sa jakies pliki. Jesli tak, usun je. Nie zapomnij wyczyscic pamieci przegladarki.
Edytowane przez Pieka dnia 06.08.2008 22:59:38
Jestem jaki jestem Smile
 
www.php-fusion.pl
Rewil
A czy jest coś podobnego tylko żeby to bardziej było podobne do sb? Np tak jak jest na forach ipb, phpbb przemo? Ew to przerobić na ver. light i zrobić mini chata na stronie głównej Smile
 
artek700
Jak wkleic ten chat w nowy panel? Jest taka mozliwosc?
Chcialbym poprostu umiescic pod newsami na stronie glownej.

Pozdrawiam.
Edytowane przez Pieka dnia 13.11.2008 18:31:40
 
www.chr.rybnik.pl
Villa14
Witam

Zrobiłem wszystko tak jak w instrukcji i jak włączam chat to wyświetla mi się:

Wczytywanie chata....
Momencik......

Czy ktoś wie jak to naprawic z góry dziękuje
 
szymon
Bez sprawdzania stwierdzę, że już o tym pisali na wcześniejszych stronach. Czytaj!
 
www.zloteskrzydlo.pl
Joint
Witam,
ja także mam problem z tym czatem, lecz pisałem do admina mojego serwerka (webd.pl) i dowiedziałem się, że sam mogę wyłączyć Safe_Mode w pliku .htaccess, tylko że ja nie mam pojęcia jak to zrobic, bo w tym pliku nic nie ma o Safe_Mode.

Można prosić o pomoc?
 
Gismo_PL
A czy tryb Safe_Mode nie jest aktywowany lub deaktywowany z poziomu pliku konfiguracji php.ini Frown ?
Edytowane przez Gismo_PL dnia 17.02.2009 16:47:02
 
http://fsong.pl
Joint
Nie mam pojęcia, oto wiadomość admina webd:
W zależności od potrzeb może być ON lub OFF. Ustawieniem tym można zarządzać poprzez własny plik .htaccess

Edytowane przez Pieka dnia 17.02.2009 17:44:58
 
Gismo_PL
Z informacji, które udało mi się znaleźć trybem Safe_Mode można manipulować przez dopisanie w pliku .htaccess:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Nie daje to jednak 100% gwarancji, że zadziała :|, ale skoro admin webd tak twierdzi to nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować.
Edytowane przez Gismo_PL dnia 17.02.2009 18:08:57
 
http://fsong.pl
darorsa
Witam mam problem z czatem sie nie chce odpalic cały czas jest tak:
images38.fotosik.pl/128/751ae4dbdd1bd462m.jpg

W ktorym miejscu mam wpisac z instrukcji instalacji?
# Edytuj plik chat.php, gdzie wpisując swoje dane - dodane zostały komentarze...
Edytowane przez Chemikpil dnia 26.05.2009 13:38:24
-=DarO=-
 
http://singiel-sanok.cba.pl
zimi27
Nagle przestały dodawać się wiadomości w okienku głównym chata, działa tylko na pw. chata.

Muszę co jakiś czas usuwać to co w katalogu private żeby chat działał.

Wiadomość doklejona:
Jak zrobić żeby moderatorzy z forum byli moderatorami-adminami na chacie?


PW od moderatora:
  1. Odświeżenie Tematu - Pieka 20.06 - 23:13

Edytowane przez zimi27 dnia 20.06.2009 22:33:15
 
Matt777
No właśnie. Jak zrobić, żeby adminami na chacie byli użytkownicy z jakiejś grupy? Moja znajomość PHP jest kiepska, wiem że trzeba edytować tą linijkę:
Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy

Nie wiem tylko jak ma ona wyglądać jeśli zamiast super administratora chcę ustawić grupę użytkowników :)
Edytowane przez Matt777 dnia 24.06.2009 21:18:25
 
oscar1993
A mi po zainstalowaniu i zrobieniu wszystkiego co napisane w pierwszym poście tego tematu wyskakuje błąd gdy chcem otworzyć chata.
Oto i on:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


coś zrobiłem nie tak jak trzeba ? proszę o pomoc

Wiadomość doklejona:
[quote]oscar1993 napisał/a:
A mi po zainstalowaniu i zrobieniu wszystkiego co napisane w pierwszym poście tego tematu wyskakuje błąd gdy chcem otworzyć chata.
Oto i on:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


coś zrobiłem nie tak jak trzeba ? proszę o pomoc

Wiadomość doklejona:
[quote]oscar1993 napisał/a:
A mi po zainstalowaniu i zrobieniu wszystkiego co napisane w pierwszym poście tego tematu wyskakuje błąd gdy chcem otworzyć chata.
Oto i on:

Pobierz kod źródłowy  Rozwiń Kod źródłowy


coś zrobiłem nie tak jak trzeba ? proszę o pomoc

Wiadomość doklejona:
ktoś pomoże ? :) bardzo mi na tym zależy co napisałem powyżej ^^

Wiadomość doklejona:
no pomóżcie..
Edytowane przez oscar1993 dnia 23.07.2009 21:36:47
 
www.yourmusic.c0.pl
Przejdź do forum:
Created by Arox Copyright (C) 2004
Copyright (C) 2004 - 2018 Ekipa PHP-Fusion.pl